Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kuchyně - spotřebiče,vyzkoušený dodavatel,cena


Recommended Posts

Odesláno

Taky doporučuju indukci, ta moje by ji už nevyměnila. Třífazovou máme.

Jinak nevaří rychleji než konvice, všude mi to řikali, tak jsem si udělal test a konvice, co máme je přeci jen rychlejší, ale to je fuk, indukce je prostě výborná věc.

Jinak, nesleduju teda vlákno od začátku, ale kuchyň jsme si nechali navrhnout v Ikea, pak jsme ji tam i pořídili, ale to je vedlejší. Hlavní bylo, že holčina přesně věděla co kam dát, aby se tam dobře dělalo, všechno na dosah, ergonomie opravdu výborná. Zkrátka mám dobrou zkušenost. Jen to čekání, než jsme šli na řadu bylo asi hodinu a půl, ale co..

 

Odesláno

@morepower Taky jsem si udelal tenhle test nejdriv jen s litrem vody a jednoznacne zvitezila indukcka! JENZE PODVODEM: konvice 1,5 kW, indukcka s boosterem 3,5kW!!!

Keramicka deska vuci indukcce pri stejnem vykonu - tam je to jasne, vitezi indukcka na cele care!!!

Jako posledni jsem zkusil nastavit stejny vykon, tj. 1,5 kW [limit konvice]  na vsech trech spotrebicich [konvice/keram.deska/indukcka] je to pri opakovanem mereni v poradi indukcka v tesnem zavesu pred konvici a posledni s odstupem danym fyzikou keram, deska!!!

Jenze u indukcky je nezanedbatelnym plusem prakticky studena varna plocha a navic bezecnost: sundas hrnec, sama se vypne.....:roker

Takze asi takhle:P

.

     

Odesláno (upraveno)

@Charlie 1 prvou jednoplotynku 2kW jsem koupil v Praze na Karlaku v prodejne Made by PRCH a kupodivu funguje u syna doted, tj.ca 15 let. Sice rve jak protrzena [zrejme uvolneny vinuti], ale vc. membranovjch tlaciekt a disje plne funkcni:papa

Upraveno uživatelem pesastor
Odesláno (upraveno)

@charlie1 asi ze me mluvi profesionalni deformace [mnoho let koncepce elektronicke detekce pozaru] ale ta plynova keramccka varna deska kombinuje NEVYHODY A NEBEZPECI jak keramicke varne desky, tak plynoveho vareni! Za me palec dolu!!!:myslim    

EDIT: Jeste dodam, ze i katalyticke spalovani plynu je porad spalovanim plynu, tj. dostatecny privod kysliku, odvetrani apod., vsechny predpisy o instalaci plynospotrebicu pochopitelne plati i na tenhle vehement!!!:roker

Upraveno uživatelem pesastor
Odesláno

@pesastor hele, vzal sem konvici (myslim, že máme 2kW), dal sem litr vody a zapnul. Pak sem to samý udělal na indukční desce (v booster režimu) no a vyhrála konvice. Větší vědu sem z toho nedělal. Těšil sem se, jak se zbavim konvice, páč mi o tom v práci vyprávěli. Ale tak neva.

Indukční deska je podle mě bezva věc, zbytek je věcí manželky, já radši štípu dříví :P

 

Odesláno (upraveno)
Před hodinou, Charlie 1 napsal:

Když všichni chvalite indukci jak dlouho vám funguje?pokud bereme v potaz rychlost i ekonomiku plynu se nic nevyrovná....

Pokud se hodně vaří, tak se s plynem nedá srovnávat. Na plynu to trvá  déle. 

Upraveno uživatelem Milan+
Odesláno (upraveno)
před 2 hodinami, pesastor napsal:

@charlie1 asi ze me mluvi profesionalni deformace [mnoho let koncepce elektronicke detekce pozaru] ale ta plynova keramccka varna deska kombinuje NEVYHODY A NEBEZPECI jak keramicke varne desky, tak plynoveho vareni! Za me palec dolu!!!:myslim    

Můžeš být konkrétní?

No nevím v profesionálních kuchyních se vaří jen na plynu,ještě jsem nikde neviděl indukci,ale to by bylo na jiné téma...každý ať vaří co mu vyhovuje ..manželka chtěla plyn a já ji do toho nekecal vaří ona....

Upraveno uživatelem Péťa
Upravena citace
Odesláno (upraveno)

@charlie1 mas doma plynovej kotel v samostatne kotelne? To je podobnej ale jednodussi pripad: zajistenej pristup vzduchu, zajisteny odvetrani, pravidelny revize, jinak bys neuspel u pojistovny pri domaci pojistne udalosti nebo se treba rano nevzbudil udusenej. U toho popsanyho vehementu zrejme pristupuje navic spousta hlidaci elektroniky. 

V profi kuchynich jsou samozrejmosti vuspel elke digestore, dokonale vetrani a revize profesionalnimi plynari.

Protoze jsem vdovec a mam 20-li leteho syna tak varim, pecu, smazim peru a to tak ze co nejpohodlneji. Proto zvitezila indukce!!!i

Upraveno uživatelem pesastor
Odesláno

Takže zřejmě půjdu do induční desky. Jen se zeptám, indiční deska a horkovzdušná troupa, mají vlastní zapojení na 16A jistič = každý zvlášť?

Odesláno (upraveno)

Oldo, dlouze se tady o tom diskutovalo. Na indukční (ale i na obyčejnou sklokeramickou) desku je lepší mít samostatný přívod 3x400V. Troubě stačí 230V. Já mám v kuchyni pro každý spotřebič samostatné jištění ;) Z toho důvodu jsem dával i rozvaděč co nejblíž ke kuchyni :D

Upraveno uživatelem Péťa
Odesláno (upraveno)

I indukce se dělá na dvoufaz , alespoň, když jsem kuchyň dělal, tak se to prodávalo. Stejně nikdy nepojedes všechny plotny na plný výkon. 

Upraveno uživatelem Milan+
Odesláno (upraveno)

Oldo, už dávno nemáme napětí 220V a 3x 380V ;)

@Milan+ Zrovna dnes jsem byl nucený kouknout na moji sklokeramiku a ta má buď 1x 230V nebo 2x 400V (to mě překvapilo, čekal jsem 3x 400V)

Upraveno uživatelem Péťa

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...