SV 24 Odesláno 14. červen 2017 Autor Odesláno 14. červen 2017 a proběhlo vyčištění a ošetření kůže daveunit34 a HalaFrantisek95 ohodnotil 2 Citovat
SV 24 Odesláno 30. srpen 2017 Autor Odesláno 30. srpen 2017 tak jsem zase vyměnil kola za větší 18ky. Jen to bude chtít nižší profil pneu... Rikic339, Nick406, HalaFrantisek95 a 4 další ohodnotil 7 Citovat
radim.1008 Odesláno 30. srpen 2017 Odesláno 30. srpen 2017 Nevypadá to zle, z čeho jsou z 5008? Jsem rád, že nezapomínáš skrz BMW na lva. Mimochodem co 309ka? Citovat
SV 24 Odesláno 30. srpen 2017 Autor Odesláno 30. srpen 2017 ano z 5008... 406 je zlatá jinak 309 se párkrát projela,ale chystá se pod ,,kudlu" do klempírny a pak lak Citovat
Guest StibTo Odesláno 30. srpen 2017 Odesláno 30. srpen 2017 Sednou skvěle, ale není to už trochu drncavý ? A ten zadek je sedlej že to je z kopce, nebo jsi auto snižoval ? Citovat
SV 24 Odesláno 31. srpen 2017 Autor Odesláno 31. srpen 2017 je to více méně stejné jako na těch r17 a snížené je to pořád stejně Citovat
SV 24 Odesláno 9. březen 2018 Autor Odesláno 9. březen 2018 tak po delší odmlce jsem na autě zase něco udělal. Po roce a cca 5tis.km jsem vyměnil olej s filtrem a pylový filtr s dezinfekcí klimatizace. Při té příležitosti jsem už rovnou auto přezul na letní pneu a sundal lapače nečistot jinak auto slouží skvěle! Kam se hrabe BMW! 406 je skvělé auto! za odměnu dostane lakování obou nárazníků .... Rikic339, Nick406, Mizlerek007 a 4 další ohodnotil 7 Citovat
jarokare Odesláno 9. březen 2018 Odesláno 9. březen 2018 Čéče , ty kola tomu fakt slušej (celý auto je pěkný , ale ty kola mě hned praštily do očí) A ta "pojistka" na tý nabíječce je taky super SV 24, pavelu96 a daveunit34 ohodnotil 3 Citovat
radim.1008 Odesláno 9. březen 2018 Odesláno 9. březen 2018 Ty tam sednou jak zadek na hrnec. Pecka auto. Citovat
SV 24 Odesláno 18. srpen 2018 Autor Odesláno 18. srpen 2018 tak 406 jezdí vesela dál. Jen mě před 14 dny poprvé vypekla. Z ničeho nic přestala reagovat na přidání plynu. Vozidlo stačilo opět nastartovat a bylo po problému. Jen sporadická chyba dle diagnostiky. Co mne ale trápí víc je fakt, že mi nefungují brzdová světla. Brzdový spínač je dobrý, pojistky taky, ale nejde k němu proud... Dnes jsem alespoň vyměnil kabinový filtr a provedl dezinfekci klimatizace. Citovat
SV 24 Odesláno 23. duben 2019 Autor Odesláno 23. duben 2019 i zde to oživím. 406 jezdí stále skvěle dál. Ale už nejezdí tolik .. zhruba 5tis kilometrů za rok. Takže jsem v únoru vyměnil opět olej s filtrem a pylový filtr. Auto přezul a v neděli udělal výfuk. Zadní tlumič zrezl ve spoji se středním tlumičem, tak jsem dozadu dal rezonátor s trubkou a koncovkou z HDI Rikic339, atsor a 306-Kubik-S16 ohodnotil 3 Citovat
Pecha Odesláno 7. květen 2019 Odesláno 7. květen 2019 V 09.03.2018 at 21:11, SV 24 napsal: Поэтому после долгой паузы я снова что-то сделал на машине. Через год и около 5тис.км я поменял масло с фильтром и пыльцевым фильтром с дезинфекцией кондиционера. По этому случаю я уже взял прямую машину с летней шиной и убрал грязевые ловушки в остальном машина отлично обслуживает! Куда БМВ дует! 406 отличная машина! за награду он получает лакировку обоих бамперов. Hi! Tell me please what size of tires at this photo? And Rims final ET16? Right? (et31-15mm spacers) Citovat
Jirka.budejovice Odesláno 8. květen 2019 Odesláno 8. květen 2019 (upraveno) Viděl jsem v jednom tvem příspěvku že máš hlavici řadící páky z 308. Jak si ji tam dostal? Klidne SZ ať ti neplevelim vlákno Upraveno 8. květen 2019 uživatelem Jirka.budejovice Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.