Medvěd Odesláno 26. listopad 2014 Odesláno 26. listopad 2014 (upraveno) Při sledování dnešního Gejzíru mně zaujala informace o Kraví hoře - http://www.republikakravihora.cz/ - asi se tam cestou na sraz zastavíme. Potkáme se tam s někým? Gejzír - cca 22 minuta - http://www.ceskatelevize.cz/porady/10805121298-gejzir/video/ Upraveno 26. listopad 2014 uživatelem Medvěd Citovat
Péťa Odesláno 26. listopad 2014 Odesláno 26. listopad 2014 Co tam chceš vidět? Já tam byl několikrát, ale kromě pěkného ježdění na kole, rozhledny (fotku jsem dával) a sklípků tam nic není Citovat
Roman Bazi Odesláno 27. listopad 2014 Odesláno 27. listopad 2014 "Spolková republika"??? Na jižní moravě??? Tohle mě hlava nebere. Se divím, že nemají stránky v němčině. Citovat
KoudaK Odesláno 27. listopad 2014 Odesláno 27. listopad 2014 V kolik zhruba budes vyjizdet z Prahy? Citovat
Medvěd Odesláno 27. listopad 2014 Autor Odesláno 27. listopad 2014 (upraveno) Po ránu - až se vyspíme Upraveno 27. listopad 2014 uživatelem Medvěd Citovat
Guest Scratch Odesláno 2. prosinec 2014 Odesláno 2. prosinec 2014 taky se obavam, ze tam toho moc k videni neni, mimo sklipku Citovat
Vvitty Odesláno 5. prosinec 2014 Odesláno 5. prosinec 2014 Vsak co bys taky na Kravi hore krome sklipku (nejlepe zevnitr) chtel videt? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.