janacek Odesláno 20. leden 2015 Odesláno 20. leden 2015 cawko hodne stastnych kilometrov a auto nech poslucha
petrfarnik Odesláno 28. leden 2015 Odesláno 28. leden 2015 Ahoj, pekny stroj, take vlastnim 407 sw 2,2i. Zeptam se, kolik ti bere oleje? Ja davam 5w40 a dolovam 1l na 1000 km:-(
Guest StibTo Odesláno 28. leden 2015 Odesláno 28. leden 2015 Ty hele olej davam take 5W40 menen 3.500km nazpet a zatim jsem nedoleval... Ale kouknu se.
petrfarnik Odesláno 28. leden 2015 Odesláno 28. leden 2015 Super, no trochu me to znervoznuje, predtim jsem jezdil P 605 2,5td a tam jsem nikdy nemusel dolevat. Jinak s motorem 2.2i je nas tu pomerne malo, tak jsem rad, ze to mohu s nekym porovnat.
Guest StibTo Odesláno 28. leden 2015 Odesláno 28. leden 2015 Jo to muzes Jen mas jinou kastli. Za kolik dlouhodobe jezdis ? Ja tam mam po 3.500km spotrebu 9,4 ...
Guest StibTo Odesláno 29. leden 2015 Odesláno 29. leden 2015 To vis.. Mestskej provoz.. Kratsi trasy A jak bylo stokrat vzpominano 407 je krapet tezsi.
Guest StibTo Odesláno 29. leden 2015 Odesláno 29. leden 2015 Roman : vzhledem k nájezdu 1.000km / měsíc by byla návratnost investice v nedohlednu .... takže ne EDIT : při předpokládané ceně přestavby 30.000 s DPH, nájezdem 1.000km/měsíc, spotřebě na LPG o 10% vyšší než na N95 a cenách N95 - 30kč/L / LPG - 20kč/L se bavíme o návratnosti investice 3,5 roku .... petrfarnik : ha ! tak to jsem na tom ještě dobře
Charlie 1 Odesláno 29. leden 2015 Odesláno 29. leden 2015 LPG je za 14-16:-) Přestavba cca 19 000-22000? Návratnost by byla rychlejší i proto ze by jsi jezdil ne 1000,ale 1500/měsíc:-)
Lukaydo 407 Odesláno 29. leden 2015 Odesláno 29. leden 2015 U nás je lpg všude za 16-17kč a přestavba tak 25tisic určitě když chceš kvalitni,ono je rozdíl dát hned 25000kč+ a jezdit a čekat 3 roky třeba než bude v plus,pak za 3 roky se něco stane s autem a bude v minusu pořad,a 407my v lpg co sem se tak díval na netu tak byly hodně dlouho než je někdo prodal jestli vubec nikdo je nějak moc nechce kupovat nevím proč.
Guest StibTo Odesláno 29. leden 2015 Odesláno 29. leden 2015 Co jsem koukal na prehled cen LPG tak se to aktualne pohybuje mezi 15 a 20 tak pocitam spis 20. Stejne jako u N95 ktery se da ted sehnat za 27 ale i 32 pocitam 30 ... Se zvysenim najezdu nepocitam. Ted od cepovani plne nadrze 7.1. jezdim kazdy den do prace a zpet + neco o vikendu a po 3 tydnech najeto 560 tj za kalendarni mesic by to odpovidalo 800km ...
Roman Bazi Odesláno 29. leden 2015 Odesláno 29. leden 2015 Chápu, nenajezdíš tolik, aby se Ti investice v nějakém rozumném čase vrátila.
Marcel00 Odesláno 29. leden 2015 Odesláno 29. leden 2015 (upraveno) v tomto pripade diesel fakt nema cenu, v blizkej dobe takymto najazdom skor ockavat investicie. tomu motoru to nerobi dobre. zohrejes aspon ten motor ? skoda ze si nezobral, resp. nepohladal benzinovu verziu s uz lpg, neboj cena ropy bude zas stupat, takze lpg bude co nevidiet opat zaujimave Upraveno 29. leden 2015 uživatelem Marcel00
Tony Stark Odesláno 29. leden 2015 Odesláno 29. leden 2015 na LP se vykašli, tomu motoru sluší benzínové aroma, já třeba najezdím přes 1500km měsíčně a někdy i přes 2000 km měsíčně a i tak jsem odpůrce nafty, ve finále by se mi stejně nevyplatila. Do 10L s takovým korábem a 2.2 motorem to je slušná spotřeba, už si jej protáhnul do vysokých otáček třeba nad 5000 a výš?
Guest StibTo Odesláno 29. leden 2015 Odesláno 29. leden 2015 O nafte nebyla rec .... Libilo by se mi 2,2 Hdi ale to by musel byt mladsi rocnik treba 08 a vys a to by bylo zase o jinych financich... @ Tony Stark : Protahuji pravidelne az k hranici 6.000 ten odpich je navykovej
Guest StibTo Odesláno 29. leden 2015 Odesláno 29. leden 2015 ad. "LPG" diskuze ... a to jeste nesmi clovek zapomenout pripocitat revize
Guest Scratch Odesláno 30. leden 2015 Odesláno 30. leden 2015 ja to tu resim nekolik let..... nizka spotreba je fajn, kdyz clovek umi jet klobouka..... ale kdyz to auto se dostane do otacek a tahne jak zbesila kurva...... kam se na to hrabe coupe (ktery mam taky v garazi) 140 kW verze s moji odlehcenou 2.2 nahanim docela svizna frajeri cumej....... kasli na nejaky LPG to je pro kokoty........ abych neurazel....taky o nem uvazuju ale az budu deda dedula
Recommended Posts