Neon Odesláno 17. listopad 2014 Odesláno 17. listopad 2014 Gratulace!! Tak jsi nakonec neodolal, jóó? Ať ti šlape a dělá jen radost ... btw.: můj první příspěvek na novém fóru ...
Guest StibTo Odesláno 22. listopad 2014 Odesláno 22. listopad 2014 Dnes proběhl test VMAX na dálnici, na tacho 215 ale asi by šlo ještě víc, bál jsem se Jinak po cca 1500km od koupě s provozem kombinace město/mimoměsto cca 75/25 zatím spotřeba na 9.3L/100. Jen ty falešná hlášení nefunkčních žárovek mě serou
Lukaydo 407 Odesláno 22. listopad 2014 Odesláno 22. listopad 2014 (upraveno) mi to dělali parkovačky přední musel jsem napružit kontakty a prostřikat a už mám klid dělalo to vždy jen v zimě nebo při dešti a dalkova žárovka nebyla uplně zacvaklá doporučuju prostřikat kontakorem+šroubovákem třeba očistit ty kontakty a zadní světla to samé Jinak ta spotřeba je moc je rozdíl jezdit za 5,2litru po městě a 9,5 litru ale jestli nato máš a nevadí ti to tak proč ne Upraveno 22. listopad 2014 uživatelem Lukaydo 407
Guest StibTo Odesláno 22. listopad 2014 Odesláno 22. listopad 2014 Mi Schreek prave rikal hlavne nic neprostrikavat ... tak nevim .... ale na ty zarovky kouknu. Chtel bych tam stejne dat W5W LED. No ja jsem Prazak, vetsina cest je po meste, a tohle neni uplne motor do mesta, respektive ne pro setrilky co honi kazdou decku Ale az se vyblbnu pujde to treba dolu
Schreek Odesláno 22. listopad 2014 Odesláno 22. listopad 2014 Uděláme někdy minisraz a projdeme to. Většinou stačí napruzit kontakty a je na pár let klid.... Odesláno z telefonu za pomocí Tapatalk
OK406 Odesláno 22. listopad 2014 Odesláno 22. listopad 2014 Nechce te ,,Pražáci" přijet na ,,venkov" na zdravý čerstvý vzduch do Jižních Čech ?
Agrafik Odesláno 22. listopad 2014 Odesláno 22. listopad 2014 StibTo: dolů nepůjde, nevyblbneš se. Já zkoušel jet na dálnici na "klobouka" a to pořád nestačilo ,abych nepředjížděl Oktávky... a pod 100 na dálnici jsem jet nechtěl .
Guest StibTo Odesláno 22. listopad 2014 Odesláno 22. listopad 2014 Pod 100 na dalnici fakt kvuli spotrebe jezdit nehodlam Schreek - ok budu rad OK406 - rad bych ale je to trochu z ruky... Leda ze by na jihu byl zas nejaky velky sraz..
Guest Scratch Odesláno 23. listopad 2014 Odesláno 23. listopad 2014 215? to je nejak malo ne? Ja se dostavam porad k 240 a leze to tam pomerne rychle zadny dlouhy tahani, ale mam 5kvalt, tam to u tebe bude asi o prevodovce..... jinak super umyti motoru, ja uz na to dlabu Ale bude nova kapota . Asi to nestihnu do srazu, ale bude
Guest StibTo Odesláno 23. listopad 2014 Odesláno 23. listopad 2014 vsak pisu ze by to slo jeste vic ..
Guest StibTo Odesláno 25. listopad 2014 Odesláno 25. listopad 2014 Tak autí nafasovalo pružnou síť do kufru místo původní přesné plastové vany, ta je sice fajn, ale vzhledem k velikosti kufru na ní akorát nákup lítá sem a tam ... a o víkendu vyměním vcelku opotřebované stěrače za nové Valeo Silencio 700mm+700mm - v Kelly PC přes 1.200,- s DPH, po slevě na klub lehce přes 700,- Zatím poslední drobnou úpravou bude výměna nápisu "PEUGEOT" na víku kufru, na tom současném jsou písmenka "P" a "E" oloupaná od chromu a "G" je už načaté. Nový nápis v Peugeotu 330,- Jinak od koupě auta spotřeba ustálena těsně přes 9/100 (9,3), čistou Prahu jezdím za 10,0.
Stejsn Odesláno 25. listopad 2014 Odesláno 25. listopad 2014 Motor stejnej co mam v autě já, tak držím palce se škrticí klapkou. Jsem si nemyslel, že na motor co se přestal dělat před 3 lety a vyráběl se 11 let začne být problém shánět zásadní věci, který maj navíc celou dobu konstrukční vadu a odcházej.
Charlie 1 Odesláno 26. listopad 2014 Odesláno 26. listopad 2014 Já si myslím ze u 407 je už vylepšená a modernizov-ana,ze to právě zlobí jen u 406......
Stejsn Odesláno 27. listopad 2014 Odesláno 27. listopad 2014 Je tam úplně stejná, stejné číslo dílu, jsou zaměnitlené.
Guest StibTo Odesláno 27. listopad 2014 Odesláno 27. listopad 2014 A co se ti deje Stejsn s tou skrtici klapkou ?
Guest StibTo Odesláno 27. listopad 2014 Odesláno 27. listopad 2014 Dnes odpocivaji obe lvice spolu v jedne garazi
Guest servisman Odesláno 27. listopad 2014 Odesláno 27. listopad 2014 Pěkná garáž , tam se musí dopře opravovati .To by se mne taky líbilo.
Guest StibTo Odesláno 27. listopad 2014 Odesláno 27. listopad 2014 Ale jo jde to ale kdyby místo seriové byla paralelní bylo by to ještě o něčem jiném
radim.1008 Odesláno 27. listopad 2014 Odesláno 27. listopad 2014 Pěkná garáž. Skorotchán má taky pěknou. Dnes po mírném úklidu zaparkoval se svým Fiatem, kdyby bylo úplně prázdno, větší vrata, tak by se tři auta vešla jako prd. Ale jak sám říká, schovává moc věcí.
Recommended Posts