Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nesvítí světlo zpátečky - p307


robertsar

Recommended Posts

Problém vyřešen.

Musím se vám omluvit. Měl sem špatnou pojistku u motoru. V manuálu pdf co jsem našel na internetu byly přeházené stránky tak nešťastně, že jsem to splet a kontroloval jsem pojistku ve skřínce u řidiče.

Zajímavé je, že sem s tím byl i v servisu a tam mi řekli že je špatný spínač. Spínač fungoval. Asi se na to vykašlali.

Děkuji vám za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím ťa robertsar.Musim pochváliľ tvoj prístup k riešeniu a hlavne to,ze si podal aj vyčerpávajúce objasnenie poruchy!Tak si predstavujem pomoc tu v clube. :)  Pretože je tu veľa krát predložený problém,aj sa vyrieši,ale čo bolo príčinou problému a ako sa vyriešil,vie len sám autor. Škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Já mám taky problém s couvacim svetlem problém :-( pri nastartovanem aute na patici mezi pinem 4 a 5 cca 12v a po zařazené spatecce cca 14v. Po vyjmuti žárovky misto ni zkouseno zarovkou 12v 2w a zarovka se chová bez problémů. Když žárovku vyměním za 12v 4w tak se žárovka nerosviti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

meraj priamo na spinaci  ci tam je 12 volt alebo neni  voci kostre vozidla  ,tak zistis ci je problem  v napajani alebo az v spinani BSi jednotkou

a pouzij skusacku nie multimeter

oprava -to bolo pre robestar ale uz ma vyriesene takze nic ,nebol som na konci vlakna takze som si to nevsimol

 

to Mojma -u teba by to mohol byt samotny spinac , alebo  prechodak na konektoroch alebo kabloch  ak ide o 306-ku

napoj ziarovku priamo na privod spinaca oproti kostre vozidla  

jeden pin ziarovky na privod spinaca a druhy na kostru auta ak bude svietit  tak 

potom napoj  jeden pin ziarovky na odvod zo spinaca a druhy na kostru auta  ak nebude svietit je vadny spinac alebo konektor spinaca

ak bude svietit problem je dalej vo vedeni

 

 

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...