Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Economy mode activated


gu-staff

Recommended Posts

Taky mě to štve , zrovna jsem dělal nějaké pokusi s telefonem a pořád jsem musel startovat. Bohužel to nejde nikde pomocí dia. vypnou ani nastavit (alespoň jsem na to nepřišel) pouze jde při diagnostice vystoupit  z eco režimu na 1 hodinu aby neotravoval při diagnostice což samozřejmě problém v provozu neřeší.

U 406 se i to nejobyčejněší origo radio prostě pokud nebyl zásah po hodině vyplo a bylo.

PS: Pokrok nezastavíš :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli je pravda, že baterie má při zapnutí Eco módu napětí jen 10,9 V, jak tady psal Lukáš, tak to asi nebude zbytečná funkce. Lepší když se vypne rádio než potom třeba nenastartovat. Já když vysávám 12V vysavačem a poslouchám při tom ještě rádio a je zapnutý zapalování ( aby fungovala 12 V zásuvka) tak Eco Mode se zapne asi za 15 minut, což je podle mě odpovídající. Jinak samotné zapnuté radio bez "otočeného klíče v zapalování" vydží skoro půl hodiny, když je baterie plně nabitá. Ono asi i záleží jaké rádio kdo má. Já mám i navigaci a pokud je zapnuté radio tak je zapnutá i navi včetně pevného disku takže spotřeba bude určitě větsí než když má někdo jen samotné radio.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatím má 4 roky a startuje jako nová je  origo pořad moll značka,2.0 tdi 125kw dsg najeto 65 tisic,v seatu vydržela 8 roku najeto 120 tisic ,v peugeotu 407  8 roku 87 tisic najeto vše original baterie,ale třeba v hyundai i40 original exide vydrží tak 2 roky a  k.o dost nadávaji  lidi

Upraveno uživatelem Lukaydo 407
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...