Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém s ručním šlehačem ETA typ 0042


Recommended Posts

Odesláno (upraveno)

Prosím místní znalce elektriky, zda-li by nemohli určit závadu ručního slehače ETA typ 0042. Po zapnutí v něm ,,praská" a ,,smrdí". Tak jsme jej otevřel a vnitřek byl černý. Při pohledu na vnitřek šlehače, se mi nezdá ,,váleček" asi kondenzátor, nebo co by to mohlo být. Má to porušení obal a celkově se to jevý jako poškození. Nezkoušel jsme to znovu zapnout do zásuvky. Pkud by někdo věděl, o co se jedná, byl bych moc rád. I když je to starý, tak je to dobrý pomocník. Udělal jsme fotky, tak snad to na nich bude něco poznat. Děkuji

Snad jsem založil příspěvek správně a i dal správné téma.

post-4390-0-04100600-1411486887_thumb.jp

post-4390-0-19205400-1411486897_thumb.jp

post-4390-0-01858400-1411486921_thumb.jp

Upraveno uživatelem OK406
Odesláno (upraveno)

Vyhodit celý a koupit nový.. Bez kondu to bude rušit.. TV asi moc ne, bo digi je na tohle rušení odolnější... Ale začnou více odcházet uhlíky, tedy bez konduu rychlejší konec. Kup novej.. dyk to dneska stojí prdlajs...

 

Jinak mě ještě napadá... neměli by ND (včetně kondu) ve značkovym krámě?

Upraveno uživatelem Edison
Odesláno

Právě, že v dnešní době digiTV bych si tím tak jistej nebyl... I když je to hodně citlivý na kvalitu, tohle na to vliv má spíše jen při síle signálu na hranici šumu...

Odesláno

A máš pedstavu jakej? Já teda moc ne... Klidně bych tam dal něco zcela jinýho - konsrukčně.. ale chtělo by to znát nějaký parametry, jako kapacita, napětí, zatížitelnost

Odesláno

nj, sice dělám velký domácí spotřebiče ale když je potřeba, tak s malejma si taky poradím.. :-)

nicméně musím se přiznat, že mi malinko pomohl strejda google.. ;-)

uhlíky určitě ano, když už se v tom člověk vrtá, tak je to při jednom a drahý taky nebudou..

Odesláno (upraveno)

Omlouvám se, že jsem hned neodepsal,ale byl jsem mimo pc. Moc všem děkuji za rady a pomoc. Zvláště děkuji LORD_mapiv. Zkusím sehnat  odrušovací filtr síťový TC259 a věřím, že mixer opět bude šlapat jako nový. Nechci kupovat nový. Je to památka. A taky, že nové věci už tak moc nevydrží!!!

Ještě jednou moc děkuji a věřím, že bude závada odstraněna. Díky i fóru P-C (i když zatím s novým fórem zápasím :D ).

 Jen se zeptám, jaký typ uhlíkům bych měl koupit do daného mixéru? Děkuji

Upraveno uživatelem OK406
Odesláno

Rozumím. Já jsem zadal uhlíky ETA 0042 a vjela mi tato stránka a tam měli i ten kondenzátor. Už jsme tam napsal, tak uvidím, co mi napíší. Ještě jednou Ti moc děkuji.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...