Radek Hurvajz Odesláno 23. září 2014 Autor Odesláno 23. září 2014 Tě znam jako Scratche od začatku, netušim, ale myslim že ne
Guest Scratch Odesláno 23. září 2014 Odesláno 23. září 2014 Urcite, Neon si me pamatoval jako Prsouna
Radek Hurvajz Odesláno 23. září 2014 Autor Odesláno 23. září 2014 Hmm, jenže to teda muselo bejt ještě v době kamenný
agresssor Odesláno 23. září 2014 Odesláno 23. září 2014 Hahahahahahaha je videt ze nektery lidi nemaji co na praci chtel bych mit spoustu volnyho casu a prd na praci jak nekteri zdejsi clenove.... Lidi a to vsichni vzpamatujte se je to JEN forum, neni to zivotne dulezita vec.... Delate jak by se bez toho nedalo zit....
t0m@s Odesláno 23. září 2014 Odesláno 23. září 2014 Ako vidím mám šťastie že som sa registroval tak ako som sa registroval a nemusím tu riešiť takéto veci. Inak fakt nieje mať najšťastnejšie mať tieto znaky v nicku, presne zato som musel otravovať ChouLu-ho aj ja :/
Gabriel 307 Odesláno 23. září 2014 Odesláno 23. září 2014 (upraveno) tak on @ nefunguje jo ? . . . t0m@$: mě to ten @ nevzalo pri registraci v 2009 jinak jsi to fakt zazdil Odesláno z aplikací Tapatalk Upraveno 23. září 2014 uživatelem Gabriel 307
Radek Hurvajz Odesláno 23. září 2014 Autor Odesláno 23. září 2014 Budeš se divit ale on měl tenhle nick ze starýho fora, takže mu byl ponechán a ChouLu mu udělal jiné přihlašovací jmeno bez tech spešl znaků, takže se přihlašuje jinak než nickem. A vubec nevim proč to tady pišu, to muže bejt uplně jedno, jasně jsem napsal že měnit nicky nebudu, a to se opakuju pořád dokola.
Gabriel 307 Odesláno 23. září 2014 Odesláno 23. září 2014 . . . tak to nepiš je vidět ,že ChouLu umí a ví jak na to (myslím to tak jak píšu,bez ironie) Odesláno z aplikací Tapatalk
Edison Odesláno 23. září 2014 Odesláno 23. září 2014 Teď jsi to fakt podělal, Radku... Takže: Chci mocí mermo nick €dison, ovšem s přihlašovacím jménem Carloss... heslo Ti napíšu v SZ... ;-))) No... teď vážně reju... hehehehe... Klidně to smaž.. neboco...
Radek Hurvajz Odesláno 23. září 2014 Autor Odesláno 23. září 2014 . . . tak to nepiš je vidět ,že ChouLu umí a ví jak na to (myslím to tak jak píšu,bez ironie) Odesláno z aplikací Tapatalk Jasně ChouLu umí, to umim taky, levou zadní, jenže ja opakuju už po 156 že nicky měnit nebudu. Tečka, konec.
Recommended Posts