Jump to content

diagnostika

Rikki81
 Share

Recommended Posts

• 3 months later...

Ahoj,

Mam problém s diagnostikou a potřeboval by jsem od nějakého dobráka poradit.  :)

Jedná se o diagnostiku Lexia 3 (čína) všechno fungovalo jak mělo do doby než schořel notebook (nebyla to chyba dia ale uživatele).

Koupil sem nový NB s Win 8.1 64 bit a dia nejde ... mam tam Wm win XP instalace a spuštění vše v pořádku ale kabel nekomunikuje.  jen se rozsvítí zeleně pak třikrát blikne a pak jen svítí ve win to napíše chyba 43 a v dia to napíše " chybní přístup ke komunikační kartě vozidla "

Chybu mi to nahlásí na hlavním systému tedy ve Win 8.1 a ve virtuálních XP  mi to vůbec nenajde.

můžete mi někdo poradit co s tím ??

Pripoj interface a potom v device zaškrtni ponuku USB...OBD

Ve VM win XP jsem  hledal nějaké USB .. obd a nic našel sem nahoře v liště nabídku : Player _ manage _wirtual macine setting a tam mam přidanej USB Controler :Present a je zaškrtnuté campatibilita USB 3.0 a share Bluetooth devices with the virtal machine

Pokrok tu je ale ve WM WIN XP mi to po připojení najde jen nemůže najít ovladače a ve WIN 8 to hlási neznáme zařízení usb  a u něho :požadavek popisovače zařízení selhal 

Diagbox hlásí chybná karta k vozidlu.

Můžeš mi napsat kde přesně se dá zaškrtnout to usb...obd ?

Děkuju

Keď spustíš XP vo virtualboxe,tak je vľavo hore lišta a medzi ponukami je Devices,klik na ňu a sú tam možnosti,aký hardware bude pripojený k virtualboxu...aké dvd mechaniky,aké Usb zariadenia,sietove karty atd.Interface musíš mať pripojený cez USB