punkac Odesláno 23. srpen 2015 Odesláno 23. srpen 2015 Prosím tě sundej ty čtvercový bastl světla nebo podložku s názvem peugeot klubu... Takhle si všichni ostatní budou myslet, že jsme banda tuzérů bez špetky vkusu. Jako opravdu nechápu na předku vozu, kde je všechno kulaté bez ostrých hran, jak jsi mohl vyprsknout ty obdélníkové hnusy? Citovat
radyn91 Odesláno 23. srpen 2015 Autor Odesláno 23. srpen 2015 (upraveno) Jak? Celkem normálně Nepotřebuju aby se to líbilo ostatním Potřebuju, aby to plnilo účel, svůj úkol. A ten to plní. Prostě se mi po tmě špatně jezdí, máme tu moc divočáků a srnců a potřebuju je vidět dřív, než na poslední chvíli. Taky se mi nelíbí některé úpravy, kteří ostatní provádějí svým mazlíkům. Některý jsou hodně povedený, některý méně. Ale proč bych měl proboha vyhlašovat, at sundají znaky P-C? Každej máme svůj styl. Svoji představu, jak se nám naše lvíče líbí. Je jasný, že každou věc někdo pohaní. Ale jsou i takoví, co to pochválí. Takže bych tímto ukončil debatu o hranatejch dálkách. Až mě omrzí, tak dám třeba kulatý Aby to sedělo k předku bez ostrých hran Upraveno 23. srpen 2015 uživatelem radyn91 Citovat
radyn91 Odesláno 31. srpen 2015 Autor Odesláno 31. srpen 2015 O víkendu proběhly drobné "opravy" těch největších odřenin a loupajícího se laku. Hlavně linka nad čelním sklem a kolem okýnka v kufru, To nekdo předemnou zřejmě "odborně" měnil a někudy se dostávala voda pod lak. Je to dělaný štetcem, metlu sem si nechal namícht, stříkat se mi to nechtělo, to bude až celolak Třeba jednou někdy Taky jsem dnes spozoral klepání na volnoběh, nejvíc to jde slyšet u pravého předního kola, jakoby od rozvodů, Tipuju to na řemenici Citovat
kovy_s Odesláno 31. srpen 2015 Odesláno 31. srpen 2015 dobře sis vybral bábovku klepání na volnoběh ? Začni to řešit , abych tě v neděli nemusel táhnout ze srazu.. Citovat
radyn91 Odesláno 31. srpen 2015 Autor Odesláno 31. srpen 2015 Teď nemám čas to řešit, tejden narvanej. Snad to přes sraz vydrží Citovat
radyn91 Odesláno 20. září 2015 Autor Odesláno 20. září 2015 V týdnu bude výměna tý rachtací řemenice, k tomu olej, filtr, uložení motoru horní i spodní a musim najít, kde fuči vejfuk ma to takovej hlubokej zvuj a pri plnym plynu to nekde pod podlahou fouka Citovat
radyn91 Odesláno 31. říjen 2015 Autor Odesláno 31. říjen 2015 Trocha oživení Při odtahu otcova vozu se škublo lano a vyrazilo mi naštěstí jen pravou krytku mlhovky, což byl spouštěcí impulz k dodělání žárovky Taky proběhla výměna střední části výfuku, protože ta, co tam byla, se u středního držáku rozlomila. Dále proběhla výměna klepací řemenice, dále oleje + filtry, obě horní uložení motoru. A chystáme se na zimu Citovat
radyn91 Odesláno 2. listopad 2015 Autor Odesláno 2. listopad 2015 To není moje garáž ale otcova Všechno se jednou může hodit, znáš to... Citovat
kovy_s Odesláno 2. listopad 2015 Odesláno 2. listopad 2015 znám od babky , taky už je toho půlka ve sběrným dvoře Citovat
radyn91 Odesláno 20. prosinec 2015 Autor Odesláno 20. prosinec 2015 Aby Pugynek neřekl, že nic nedostane od ježíška, tak se mi povedlo sehnat originál kola ze 405 Mi16 Ve chvalitebným stavu, jen to bude chtít novou obuv, podle toho, co se mi povede dostat do velkýho TP 15" se běžně dávaly na kombiky, tak by to snad neměl být moc velký problém Dále dostane sněhový řetězy a malej hasičák :) Citovat
radyn91 Odesláno 6. březen 2016 Autor Odesláno 6. březen 2016 Po delší době nic nedělání proběla výměna hlavice řadící páky, Byl to boj hlavně s tou bílou plastovou vložkou, ale vše se povedlo a šajtra ze 406 tam sedí parádně Dál proběhlo nazutí gum na kola a vyzkoušení na autě před sezonou, a sedí tam parádně, je to uplně jinej vůz A taky probíhá kompletní výměna žárovek za ledky, co se jen vyměnit dá Citovat
John Odesláno 6. březen 2016 Odesláno 6. březen 2016 míčkový kola vypadají pořád k světu i na 306 Citovat
Béďa Odesláno 9. březen 2016 Odesláno 9. březen 2016 Ty kola z Mička tam máš bez podložek? Jaký mají vlastně ET, 24? Citovat
radyn91 Odesláno 10. březen 2016 Autor Odesláno 10. březen 2016 Předek se vejde bez podložek, na zadek je nedám. Takže jedinně s podložkama, aby to vypadalo nějak normálně, tak 15mm řekl bych optimální, ET mají 29 na hatch by podložky neměly být třeba, ale jistý si nejsem Citovat
Béďa Odesláno 11. březen 2016 Odesláno 11. březen 2016 právě jsem je kdysi taky zvažoval ale to ET bylo moc, podložky jsem právě už nechtěl.. 15mm s osazeních bych viděl asi jako optimální jak na kombíka tak na hatch.. Citovat
MilanF1 Odesláno 11. březen 2016 Odesláno 11. březen 2016 ET 29 na hatch určitě ne. Tam se při 15" disku dává ET 19. Ideálně bych výsledné ET viděl mezi 10-15 na 306tce, což u tebe je Citovat
Roman Bazi Odesláno 17. březen 2016 Odesláno 17. březen 2016 Tak jak? Byl jsi tam? Povedlo se? Je to tam? Citovat
radyn91 Odesláno 17. březen 2016 Autor Odesláno 17. březen 2016 Zatím není, nedostal jsem se tam, v práci nám bouchla voda, takže jsem měl o zábavu postaráno. Nicméně, zejtra jedu do Jihlavy, tak se uvidí :) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.