Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Péžo 306 break 2.0 hdi


radyn91

Recommended Posts

Zdarec přátelé. Kde začít. Moje první auto byla 205 v Edici open, 1,9 75 kw. Čas šel dál, nějakej rok uplynul a před pár týdny jsem ho prodal. Po urputném hledání jsem dovezl 306 v kombíku s motorem HDi. R.V. 2000, najeto 189000, řekl bych perfetní technický stav, sem tam má nějakou oděrku, ale to se časem doladí. Jedinná vada je, že krapet chčije turbo, takže v nejbližší době pujde na repas a někde uchází klima. Výbava zřejmě plná krom sedadel. Auto jede parádně, myslel jsem, že jízda bude o dost \"línější\". Auto je momentálně v garáži a čekáme na techničák, pak se vyrazí na nutné klasické opravy. Oleje filtry, dva silentbloky na ramenácha jedna prachovka na řízení, nic hroznýho. Občas nějaká odřenina, lakýrník zapraví. :super

post-54169-14109639218185_thumb.jpg post-54169-1410963921773_thumb.jpg

[upravil dne 2/8/14 10:43 od radyn91]

[upravil dne 12/9/14 16:49 od radyn91]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá moc pěkně, krajane:papa.

Měl jsem to samé auto jen 1.6 benzín. Za pět let 100000km a nikdy mě nikde nenechal. Teď s ním jezdí kamarád, a je moc spokojen. Tak ať Ti slouží stejně jako mě, k plné spokojenosti:super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene výhřev nemají. Kůže bych rád, ale všechno časem :) Mám v plánu si auto nechat dýl než tejden :) Klima někde uchází... Nějaký tip, kde to teče nejčastěji? nějaká trubka prožraná? Až to budem hledat, tak po čem jít jako první :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čistě kůže se skoro nedělala, je vidět hlavně u cabrii nebo S16/GTi-6, když opominu edici Roland Garros. Takže spíše polokůže, ta půjde sehnat určitě lépe.

Klima nejčastěji uchází chladičem, prostě věkem \"prorezavěl\". Samozřejmě může to být i jinde. Pokud delší dobu není naplněná, mohou být špatné \"O\" kroužky na spojnicích trubek, pak to může ucházet i tam. Nejlepší řešení je zajet někam, kde tomu rozumím, aby ti provedli test netěsnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Tak momentálně se peru s výměnou zárovek v předních blinkrech. Jasně, žádná věda to není, ale prostě mi nejdou povolit ty objímky, který držej žárovku ve světle, takže asi bude muset jít ven celý světlo nebo nevím. :myslim A taky se pustím do US. svícení :):super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak. dnes povolil kloubek va pantu kapoty. Nejde to odvrtat ani vyrazit, takže musím sehnat celej pant. Mezitím sem zkoušel oddělat masku, lišty pod světlama ale nemoh sem zaboha přijít na to, jak to vycvaknout... Takže takovej ježek v kleci. Má někdo nějaký tip?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak. Dneska vyměněn vzduchovej filtr, byl jak to prase. Pak sem chtěl vyměnit kabinovej (pylovej) filtr ale prostě sem ho nenašel. Akorát prázdnou násosku sání do kabiny před spolujezdcem u motoru... Tak nevím, co si o tom mám myslet  :myslim . Jinak nachystanej paliváč + olejáč a komplet oleje podle času :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Tak konečně chvilka času. Výměna rozvodů po předchozím majiteli. Dřív byly měněny údajně ve 150 tis. nyní máme 192 tis. Mohl mluvit pravdu ale nemusel, no znáte to. Takže. Nová rozvodová sada Contitech, vodní pumpa Graf + bonus napínací kladky klíňáku i samotný klíňák Gates. Snad se zbavím toho pohvizdování :D

 

PS: Velké díky členovi Badisak za supr a rychlé a ochotné jednání. Autorozvody.cz

Upraveno uživatelem radyn91
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...