Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
Ale isto budes suhlasit somnou ze ak chces aby take tazke auto nezralo aj travu pri ceste je lepsie mat 94 kW HDI ako 100 kw atmo benzin vzhladom na vykon.

[Edited on 10/7/14 09:42 by palokalo]

No jestli s 94 kw naftových jezdíš průměrně za to co máš v podpisu, tak potěš koště. Já zvládnu za 9,5l ze 177kw benzínových (ne pán klobouk :roker). Takže raději atmo benzín, jak HDI, při spotřebe co uvádíš. :papa:roker

[upravil dne 10/7/14 11:30 od Tango C8]

Odesláno

3,0i V6 se dělal jenom s automatem, to nemusí vyhovovat každému. Ale jasně, jede to úplně jinak, objem ničím nenahradíš. U 3 litru bych se spíše bál složitějšího servisu (drahé rozvody) a tím že motor je těžší tak častěji odcházejí ramena a například brzdové kotouče jsou taky větší. Nicméně je to parádní ježdění to ano.

Koukal jsem na Sauto a v benzínu tam pár aut je. Přeji šťastnou volbu. Pokud by tě ještě něco zajímalo tak se ptej...

Odesláno
Ale isto budes suhlasit somnou ze ak chces aby take tazke auto nezralo aj travu pri ceste je lepsie mat 94 kW HDI ako 100 kw atmo benzin vzhladom na vykon.

[Edited on 10/7/14 09:42 by palokalo]

No jestli s 94 kw naftových jezdíš průměrně za to co máš v podpisu, tak potěš koště. Já zvládnu za 9,5l ze 177kw benzínových (ne pán klobouk :roker). Takže raději atmo benzín, jak HDI, při spotřebe co uvádíš. :papa:roker

[upravil dne 10/7/14 11:30 od Tango C8]

Na to ze vacsina jazd je po zapchatej bratislave to take tragicke neni s tou spotrebou. Ver mi ze s tvojimi 177 kW by si mal 12 - 15 v meste. Dalsi chytrak.. dnes vam ide

a ako som pisal benzin som chcel.. ale nezohnal

[Edited on 10/7/14 10:49 by palokalo]

Odesláno

Mám doma už přes dva roky C8 r.v. 2007 2,0i 103 kw. Kupoval jsem ho jen pro to, aby to občas odvezlo 6-7 lidí a velké humberto s dětma na chatu, více toho moc nenajezdíme, ženě se s tím jezdí lépe než s xsarou, spotřeba průměr 9,6 nehoním to, jezdíme 50% město, 30 % okresky do 15 km a 20% dálnice, když jedeme na výlet. Nemůžu si absolutně stěžovat v zimě chytá krásně v létě taky, neměl jsem jediný problém, že by mě auto někde nechalo. Benzínových je málo, ten můj stál v bazaru dlouho než jsem si ho našel a neměnil bych, možná jedině, že bych do toho nandal plyn, ale to bych musel najezdit více, zatím to neřeším.

Kdyby si měl otázku napiš na email : cdma@centrum.cz.

Tomáš

Odesláno

ahojte,

máme C8 2,0i 100kw, pokud se zamyslím nad tím, že se bavíme o rodinném autě, kde jeho úkolem by mělo být bezpečně a pohodlně naložit sviště a odjet za babičkou popř do školky nebo na dovolenou, pak supr. Na toto je bez nějakých jiných požadavků ten 2.0i v pohodě.

Když jsem před necelým rokem sháněl nastupce Evasiona 2,1TD stál jsem před stejným rozhodnutím, na ruce 100tkč a po projetí asi 5ks HDI , kdy žádný z nich nejel lépe nebo ani tak dobře jako dosavadní 2,1TD jsem se rozhodl zkusit benzín.

Jediný problém je při studeném motoru zakuckání, ale to je vše, žádná dvouhmota, zapečené vstřiky a podobné euronesmysly.

Autem jezdí manželka jen po městě s dětma, takže prům. spotřeba tam je asi 11litrů :D

minulý víkend jsme byly na výletě,plně naložení - naj. asi 600km a spotřeba byla prům.9l(1/2cesty po dálnici 130km/h a 1/2cesty převážně kopcovitá oblast)takže si myslím, že by to šlo za jiných okolností i níž. mimmochodem když se podíváš na spotřeby co mají zdejší u HDI :o , tak bych neměnil

pokud tě něco zajímá klidně se zeptej

Odesláno
Ale isto budes suhlasit somnou ze ak chces aby take tazke auto nezralo aj travu pri ceste je lepsie mat 94 kW HDI ako 100 kw atmo benzin vzhladom na vykon.

[Edited on 10/7/14 09:42 by palokalo]

No jestli s 94 kw naftových jezdíš průměrně za to co máš v podpisu, tak potěš koště. Já zvládnu za 9,5l ze 177kw benzínových (ne pán klobouk :roker). Takže raději atmo benzín, jak HDI, při spotřebe co uvádíš. :papa:roker

[upravil dne 10/7/14 11:30 od Tango C8]

Na to ze vacsina jazd je po zapchatej bratislave to take tragicke neni s tou spotrebou. Ver mi ze s tvojimi 177 kW by si mal 12 - 15 v meste. Dalsi chytrak.. dnes vam ide

a ako som pisal benzin som chcel.. ale nezohnal

[Edited on 10/7/14 10:49 by palokalo]

Chytráku, tak si to tam oprav a nebo dopíš že je to při ucpané BA. Většinou, chytráku se tam píše průměr.

PS: Nedělej ze sebe že si snědl veškerou moudrost světa, jo. Chytráku:P

Odesláno

ten benzin je vhodnej tak na jezdeni okresek , do města ne bo rozjezdy zvedaj spotřebu a dalnice resp jizda nad 110 km h , to je taky zroutove, mezi vesnicemi se dalo jezdit s třílitrem za 11,5-12

tchan se stejnym po meste jezdi 14 v prumeru ,ale je to prase a slape tomu na krk když muze :D

Odesláno

Díky za Vaše názory. Nechávám si auto najít v Německu od soukromých majitelů. Půjdu do 2,2i, je jich tam více na výběr a na dolívání oleje jsem zvyklý ze 406. Automat nechci ani já,ani žena...(nechci se dotknout příznivců)

Je zde spousta členů, co má auto z důvodu stejného,proč jej chceme my...narvat tam rodinu,bagáž,zvěř a vyrazit. Najdou se sice experti, kteří i s 807 závodí, ale na to to auto není stavěné a navíc přece nepojedu jako prase s malýma dětma...

Odesláno

Taky jsem o c8,Peugeot 807 uvažoval,ale chci si pak koupit 2-3roky starý auto.....a ty se ted myslím už nedělají benziny jen nafty....postupně největší objem 1.6......

5008 ,ale 1.6 88kw mi přijde malo.....

Mám vyhlidlou zafiru 1.8 103 kw:D

Odesláno
ten benzin je vhodnej tak na jezdeni okresek , do města ne bo rozjezdy zvedaj spotřebu a dalnice resp jizda nad 110 km h , to je taky zroutove, mezi vesnicemi se dalo jezdit s třílitrem za 11,5-12

tchan se stejnym po meste jezdi 14 v prumeru ,ale je to prase a slape tomu na krk když muze :D

U mna dlhodoby priemer 11,6L/100km.Vacsinou mesto.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...