Aluška Odesláno 27. květen 2014 Odesláno 27. květen 2014 Potřebuju trochu uklidit sklep a nechce se mi ten stroj vyhodit jen tak . Netušíte někdo, zda má nějakou cenu a kde ho popř. nabídnout (aukro atd.)? Nepotřebuju na tom vydělat, ale kdyby za něj někdo něco dal, zlobit se nebudu . Citovat
punkac Odesláno 27. květen 2014 Odesláno 27. květen 2014 Aluško, ve sběrně dávají cca 5 Kč za kilo železa. Zbav to všech gum a plastů a šup s ním do stoupy Citovat
Almanil Odesláno 27. květen 2014 Odesláno 27. květen 2014 Možná nějaký sběratel vypadá to na nějaký novější a dobře zachovalý stroj. Citovat
222johny222 Odesláno 27. květen 2014 Odesláno 27. květen 2014 takovych je mraky... presne tyto fasovala Armada CR Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 27. květen 2014 Odesláno 27. květen 2014 Věnuj to charitě, v africe se jim to hodí, když nemají elektriku tak jim jsou počitače na houby a psací stroje využivají Nebo možná Medvěd by ho bral:) [upravil dne 27/5/14 20:21 od Radek Hurvajz] Citovat
Hafity Odesláno 27. květen 2014 Odesláno 27. květen 2014 Charitu mi ani nepřipomínej.... Udělal jsem po známých, příbuzných, spolupracujících a spolupopíjejících sbírku brýlí. Odeslal po předchozí domluvě a ten k...t pro to ani nešel na poštu.... Přitom jsem měl tak ušlechtilej záměr, aby si ty tlamy v tý p....i mohli sami přečíst, že BEZ PRÁCE NEJSOU KOLÁČE! Citovat
Vvitty Odesláno 27. květen 2014 Odesláno 27. květen 2014 Ja psací stroj využívám pravidelně pro styk s některýmo ouřady Citovat
Vvitty Odesláno 27. květen 2014 Odesláno 27. květen 2014 Ani ne, ale samopropisujici formulare se blbe cpou do laserovky Citovat
punkac Odesláno 27. květen 2014 Odesláno 27. květen 2014 ehm, na toto stále používám mou oblíbenou tiskárnu Star LC24-II Citovat
Vvitty Odesláno 28. květen 2014 Odesláno 28. květen 2014 Punkac: mno jo, to bych taky mohl vytahnout ze skrine a oprasit, ale kdyz to je radost slyset jak to pise Jen sehnat novou pasku nebylo zrovna jednoduche. Citovat
punkac Odesláno 30. květen 2014 Odesláno 30. květen 2014 Vvitty, není problém, u nás je jedno papírnictví, kde na tyto staré stroje-tiskárny mají všechny pásky v ceně asi 80 Kč za kousek Citovat
Vvitty Odesláno 18. srpen 2014 Odesláno 18. srpen 2014 to vyhazujes? podoba se me Remingtonce po dedovi Citovat
Edison Odesláno 19. srpen 2014 Odesláno 19. srpen 2014 To je ale krááásnej stroj!!! Bych to viděl, estli se toho chhceš zbavit, tak aukro, nebo najít nějaký sběratelský server... Citovat
Driver Odesláno 19. srpen 2014 Odesláno 19. srpen 2014 Aluška: zkus to hodit na Aukro. Já jsem tam nedávno podobný kufříkový Consul prodal za 300,-. Ale řekl bych, že ti tam chybí kryt... Citovat
Aluška Odesláno 19. srpen 2014 Autor Odesláno 19. srpen 2014 Na aukru to bylo a nic , ale ještě to párkrát zkusím. Nene nechybí, je jen oddělanej kvůli focení Citovat
Edison Odesláno 19. srpen 2014 Odesláno 19. srpen 2014 Asi takhle: https://www.google.cz/search?num=100&lr=lang_cs&newwindow=1&biw=1434&bih=761&site=webhp&tbs=lr%3Alang_1cs&q=sb%C3%ADrka%20psac%C3%ADch%20stroj%C5%AF&=&=&oq=&gs_l= Citovat
Aluška Odesláno 21. srpen 2014 Autor Odesláno 21. srpen 2014 Dala jsem to opět na aukro viz odkaz: http://aukro.cz/pekny-funkcni-kufrikovy-psaci-stroj-i4530017210.html Zatím na to ani nikdo nekoukl , takže tomu moc nefandím, že se prodá, ale je mi líto ho vyhodit jen tak... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.