Kloub Odesláno 24. květen 2014 Odesláno 24. květen 2014 ahoj mám nefunkční saharu ( spalený motor) a nevím jakou saharu sehnat, dle kelly apod.je několik verzí a nevím která je ta moje. mám 406 hdi rok 2002 80kw RHZ mux bez fap. VIN- VF38BRHZF81467537 [Edited on 16/6/14 07:32 by Kloub] Citovat
P607Olda Odesláno 24. květen 2014 Odesláno 24. květen 2014 Na 2003 byla sahara sdružená s řídící elektronikou, takže cena přes 5000. Pokud by tomu tak bylo, tak to rozeber a pokus se to sestavit z vrakáče. Víš určitě, že je spálený motor, anebo elektronika, anebo ty tam elektroniku nemáš? Případně se obrať na člena Wolf, Nedakonice [upravil dne 24.5.2014 13:25 od P607Olda] [upravil dne 24.5.2014 13:26 od P607Olda] Citovat
baffy Odesláno 24. květen 2014 Odesláno 24. květen 2014 Zadaj v autokelly do rozšíreného vyhladávania OEM: 1253 E4 , alebo klasika do hladania: 16.47.570 ,cena je tam uvedená cca 3400 a pri druhej: 34.20.571 ,je cena o stovečku vyššia 3500 CZK [upravil dne 24/5/14 15:20 od baffy] Citovat
Kloub Odesláno 24. květen 2014 Autor Odesláno 24. květen 2014 Měla by to být na tento 5-i kolík. Včera jsem ji fotil na mém autě. Dle kódů v AK co jsi mi dal nepasuje ani jedna pokud teda obrázek odpovídá skutečnosti. Jinak díky Baffy za radu Citovat
Kloub Odesláno 27. květen 2014 Autor Odesláno 27. květen 2014 dá se dle VIN zjistit jakou jsem měl původně v autě saharu? sháněl jsem i na 406kách mux rok 2003 a ty mají taky jiný konektor...... dle kelly taky nejspíš nic nepasuje. nejspíš mám v autě ventilátor který byl hodně poruchový tak vydržel ve výrobě chvilku.... díky za radu Citovat
misho.1709 Odesláno 19. srpen 2015 Odesláno 19. srpen 2015 Píšeš že "vyřešeno". Ako si nakoniec dopadol? Citovat
misho.1709 Odesláno 19. srpen 2015 Odesláno 19. srpen 2015 (upraveno) Odkiaľ si ju bral, z Peugeotu? Upraveno 19. srpen 2015 uživatelem misho.1709 Citovat
Laďa Odesláno 20. srpen 2015 Odesláno 20. srpen 2015 Nejspíš ano, protože kolega potřebuje stejnou a nikde kromě nové ze servisu Peugeot nelze sehnat. Citovat
misho.1709 Odesláno 20. srpen 2015 Odesláno 20. srpen 2015 To áno, tiež mám ten istý problém. Navyše poteší cena...vyše 360e Citovat
Laďa Odesláno 20. srpen 2015 Odesláno 20. srpen 2015 Zatím co jsem mu zjistil, tak by měl být stejný ventilátor na C5. Citovat
misho.1709 Odesláno 20. srpen 2015 Odesláno 20. srpen 2015 Pozeral som na to cez SB, ale všade vidím relátka a odpory, navyše pri HDI len asi 300W ventilátor bez klímy a 500W s klímou Citovat
Laďa Odesláno 20. srpen 2015 Odesláno 20. srpen 2015 Ono jde právě o ty koncovky. Na všech co jsou k sehnání jsou klasické hranaté 2 nebo 4 pinové, ale on a asi teda i ty potřebujete celý i s kabelem co je na obrázku který jsi vložil do vedlejšího vlákna. Nebo koupit na vrakovišti, ale musí to být na koncovku oválnou, která je přímo na motoru ventilátoru jak je na obrázku od člena Kloub. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.