Fruktis Odesláno 25. duben 2014 Odesláno 25. duben 2014 Zdravím, potřebuju jet dnes navečer cca 1730 výjezd z pražského chodova do Hradce Králové a chci se zeptat, jestli někdo neví jak to vypadá z průjezdností. Na D11 jsou nějaká zúžení, kde se asi budou tvořit v tu dobu kolony a tak jestli to není třeba lepší vzít po okreskách co kopírují D11? Citovat
Medvěd Odesláno 25. duben 2014 Odesláno 25. duben 2014 D 11 jsem jel v pátek před týdnem i ve středu a je celkem v pohodě- zúžení nás zdrželo jen u Bříství (odbočka na Český Brod) a i to jen o pár minut. Než riskovat zacpaný Poděbrady nebo Kolín, bral bych D 11 jako jistotu. Citovat
radim.1008 Odesláno 25. duben 2014 Odesláno 25. duben 2014 V pátek večer bývá ucpaný sjezd z D11 na HK. Pokud budeš potřebovat být na čas, tak doporučuji sjet na Nové Město a po staré 1/11 do HK a na prvním kruháku do vzít do města přes Kukleny. Protože i kruhák u bývalého ČKD směr Náchod, Jičín, Praha bývá taky dost plnej. Citovat
Fruktis Odesláno 25. duben 2014 Autor Odesláno 25. duben 2014 Díky za rady. Na čas ani tak ne, ale nepotřebuju tam trávit zbytečně moc času. Přeci jen povezu tchýni a každá minuta s ní v autě je náročná:D:D Citovat
punkac Odesláno 25. duben 2014 Odesláno 25. duben 2014 Pane, dohlédněte, aby byla tchýně na nádraží v čas! Bez starosti, povezu ji, jako by to byla má vlastní Vlak Do Karlových Varů mi jede ve tři čtvrtě na osm! Takhle už vyhrožuješ od Vánoc Citovat
Medvěd Odesláno 25. duben 2014 Odesláno 25. duben 2014 Osobně jsem se naučil do HK jezdit přes Opatovice, tzn. nejet až na konec D 11, ale uhnout cca o 2 km dřív směr Pardubice. Pak dojedeš na velký kruhák nad Hradubickou spojkou a valíš směr HK - je to pohodička ... [upravil dne 25/4/2014 08:27 od Medvěd] Citovat
Fruktis Odesláno 25. duben 2014 Autor Odesláno 25. duben 2014 Ok. Kouknu před výejzdem na dopravní info, jak jednotlivé trasy vypadají a rozhodnu to na poslední chvíli. Jelikož pak pokračuju ještě kousek za hradec směr ostrava, tak možná bude lepší sjet na ty opatovice. Každopádně díky všem za postřehy Punkáč: [upravil dne 25/4/14 07:29 od Fruktis] Citovat
radim.1008 Odesláno 25. duben 2014 Odesláno 25. duben 2014 To je taky možnost, teď tam stavějí 3.patro, záleží kam v HK jede. On se totiž v HK na okruhu mezi křižovatkou na Brno a na Ostravu opravuje most a je to hozený na jednu polovinu. Tudíž zákonitý špunt v dopravní špičce. edit: když jedeš na Ostravu, tudíž k nám, doporučuji vrchem. Zpátky to zkus na Pardubice a před Opatovicemi na R35 k D11. můžeš potom porovnat. [upravil dne 25/4/14 07:32 od radim.1008] Citovat
Fruktis Odesláno 25. duben 2014 Autor Odesláno 25. duben 2014 Jedu do třebechovic pod orebem, ale tam byla z hradce vždy cesta v pohodě, tak proto jsem se ptal jen na cestu do hradce. Pokud je tam uzavírka, respektive hozený do jednoho pruhu, tak to vezmu podle původně doporučený varianty radimem.1008. Citovat
Medvěd Odesláno 25. duben 2014 Odesláno 25. duben 2014 Včera byl u Třebechovic nějakej mazec spojenej s frézováním 11ky - od Blešna prý kolony poskakovaly i půl hodiny (já si totéž prožil ve středu mezi HK a Jaroměří ... ) [upravil dne 25/4/2014 08:37 od Medvěd] Citovat
radim.1008 Odesláno 25. duben 2014 Odesláno 25. duben 2014 Tak ještě počítej s omezením za Třebechovicema - Nepasicema. Staví tam odbočovací pruh u Felicity - Pizzerie. Citovat
Fruktis Odesláno 25. duben 2014 Autor Odesláno 25. duben 2014 Teda velebnosti, vy mi to usnadňujete. Já snad sednu na vlak No to snad ne...takovej kousek před cílem. Za hradcem uhnu doleva a Vezmu to zadem přes slatinu a librantice. tam je snad všechno průjezdný. [upravil dne 25/4/14 07:45 od Fruktis] Citovat
Medvěd Odesláno 25. duben 2014 Odesláno 25. duben 2014 Někdy je lepší se neptat a věřit - třeba se něco vyšmoulí úplně jinde a místa, kde byl problém včera, budou dnes už O.K. Citovat
Fruktis Odesláno 25. duben 2014 Autor Odesláno 25. duben 2014 To asi jo, ale tak aspoň vím, s čím mohu na silnici počítat...uvidím podle situace až se budem blížit, zahnout se dá vždycky někam Citovat
radim.1008 Odesláno 25. duben 2014 Odesláno 25. duben 2014 Když musím jet v tento čas přes HK, tak jezdím (směr od Prahy) přes Kukleny, podjezd pod kolejema na první světelný rovně na druhý doleva a pořád rovně, vyjedeš v HK na okruh u Aldisu a už máš jen světelnou u OMW a Mc\'Donaldu, druhou před nadjezdem Pospíšilovi ulice a jsi na světelný na Ostravu. Nebo to jde ještě před tím podjezdem na světelný do leva a vyjedeš u Benziny u mostu přes koleje. Vyhneš se tak těm kruhákům a jsi taky na okruhu. Citovat
Fruktis Odesláno 25. duben 2014 Autor Odesláno 25. duben 2014 to zabloudím:D..vezmu to přes kukleny, až dojedu na okruh přes gočárovu třídu, tam se dám na světlech doleva na střeleckou a po okruhu se dokodrcám na křižovatku na ostravu. [upravil dne 25/4/14 08:05 od Fruktis] Citovat
Fruktis Odesláno 25. duben 2014 Autor Odesláno 25. duben 2014 K tomu není daleko, páč tchyně chce akorát všechno honem honem...ráno jsem jí málem už poslal k šípku..:D:D Citovat
P607Olda Odesláno 25. duben 2014 Odesláno 25. duben 2014 Jel bych to normálně: z dálnice sjezd na Pardubice, ten velký dálniční kruháč, do Hradce příjezd od Pardubic a pak normálně po 11-tce na Ostravu. Ono to půjde. Citovat
radim.1008 Odesláno 25. duben 2014 Odesláno 25. duben 2014 Mám dojem, že kolem 14 a 17hodiny jezdí jeseničák z Černého mostu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.