Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Moje 406 možná na prodej

Fx

Recommended Posts

Dámy a pánové, v brzké době bude možná na prodej má 406 1,8i 16V LFY... provoz 2/96, dovoz loni v létě z D, německá serv. knížka do cca 113 tis. km, aktuálně najeto 131 tis. km.

Po opravě motoru (bylo špatné těsnění pod hlavou), výměně manžet poloos (měl bych mít od těchto oprav doklad), výměně středního a koncového dílu výfuku (doklad od SPEI), výměně předních kotoučů a destiček před 8 tis. km, kotouče ATE, rozvody měněny společně s opravou motoru v cca 114500 km. Před 1500 km měněny všechny tyčky stabilizátorů vzadu a vepředu, přidal bych i komplet silentbloky zadní nápravy. Jsou volnější, ale neplechu zatím nedělají. Al kola 15" (levé přední mírně odřené o obrubník), pneu Dunlop SP Sport, vše předepsaný rozměr zapsaný v TP.

Vady: Bude chtít přetěsnit víko ventilů, sem tam škrábanec, ?uklý zadní nárazník (není moc vidět), bylo měněné zadní světlo (ze stejného důvodu, jako je prasklý nárazník - opilý soused couval do ulice, nic vážného), na jednom místě neznatelně - minimálně - promáčklá střecha - na mimoňských válkách se mi nějaký dobrodinec prošel po střeše...

Rádio Pioneer DEH-5530MP vč. krabice a dokladů, dálka na volant, i origo rádio Philips na kazetu k tomu, repro Mutant, tuším, že krabice se holedbala 160 Watty výkonu - popravdě hraje to líp než origo papír (ty původní repro mám také někde schované), ale zas žádný zázrak - repro by to chtělo asi i lepší, ale možná jsem moc náročný :)

Cenu bych si představoval kolem 130 tisíc Kč...

No já teď spíš o prodeji uvažuju, takže když se vyskytne zájemce, co bude např. tlačit cenu dolů, kašlu na to - investice nebyly zrovna malé a prodej zvažuju jen proto, že srdce táhne zpátky k BMW...:papa

Ale kdyby se našel hodný páníček...:aut

:D ....jooo, tak to u mně by se měla asi moooc dobře :)...ale 405ku jsem koupila letos v dubnu, tak zatím nákup 406ky odsouvám...nechci si koupit nějaký přetočený exslužebák s najetými 250tis. km, já si radši ještě počkám, našetřím, a pak pořídím něco zachovalého, co měl majitel přede mnou rád...:)

Peknej kousek, malinko se bojim te ceny .. prodaval jsem pred 2 lety tu samou, najeto 140, koupena v CR, nebourana, pravidelnej znackovej servis, dve sady kol atd. ... a sla za 145K pote, co bazar stocil tacho na 95 tisic a ztratil servisni knizku :bojim ...

Ja ji prodaval v annonci 2 mesice za 150K a neozval se vubec nikdo :( :( ... na vykup mi ji vzali za 112K :(

tady se mrkni, jak vypadala ;)

http://www.dadriva.org/dd/pix/406

Čéče pěknej kousek, ale s cenou budeš muset jít asi dolů - koukal jsem dneska do annonce a tam jsou za tuhle cenu o rok až dva novější diesly (samozřejmě to můžou bejt vychrochtaný kraksny...) - každopádně držim palce a? to vyjde - ale BMW je moc tvrdý:D:D

taky se obavam o cenu... ale kvalitni udrzovanej a nebouranej vuz nikdo neoceni... to az kdyz ho koupi :-) osobne tipuju prodejni cenu podobnych vozu ( v diskutabilnim stavu ) v rozmezi 95-110kKc diky tomu, ze cenu spis snizuje provoz na benzin a slaba vybava

Rozhodne jsi opomel doplnit vybavu vozu a fotky vnitrku... dle zadniho sterace a neexistence mlhovek, bych tipoval na predni okna v elektrice, zrcatka v elektrice, el. sibr, absenci klimatizace a mlhovek... je tak ?

Tak to bych radši řešil jak sám píšeš \"jinou cestou\", kor v případě, že máš auto rád a nechceš tratit...

Jestli je to aktuální, že máš k dispozici jak čtu i Octavia 1.8T 20V, tak to je na svezení dostačující (taky tim občas disponuju a to je potom skok z ropáka!!!)

To jo... Az Oktavce skonci zaruka, tak dame cip a pop-off ventil a uvidime, co dal...

Mimochodem, proc ta laska k BMW... Ohlednuti za vcerejsi drift challenge :)

Fx pracuje rukama:

http://album.volny.cz/show_image.php?file=/s/siby.vonrapid/52e43fa9ef7e88d77a38bb55b45f028b

Fx-ova pritelkyne byla taky donucena pracovat rukama:

http://album.volny.cz/show_image.php?file=/s/siby.vonrapid/bba65e3ed26626af91604fcb2271216c

A dveřmááááá :D :

http://album.volny.cz/show_image.php?file=/s/siby.vonrapid/ced7a9d82972ec4a70d94f7dbb8e4118

jedééém :papa

http://img208.imageshack.us/img208/6937/img7125resize7oq.jpg