branislav89 Odesláno 8. duben 2014 Odesláno 8. duben 2014 Zdravim potrebujm radu jak sundat brzdovy kkotuc na zadnej naprave skusal som ho vyklepat jak na predu ale nejde ? Citovat
Guest servisman Odesláno 8. duben 2014 Odesláno 8. duben 2014 odkaz byl špatný i když dávali že je z C4 tak jsem smazal a odal tento. Brzdy jsou jako u 307 , pročti i toto [upravil dne 8/4/14 16:45 od servisman] Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 8. duben 2014 Odesláno 8. duben 2014 ten odkaz urcite neni C4 ta ma totiz jen 4 srouby na fotkach je 5 a jeste navic stefty ale kotouc se sundava i s loziskem takze ty rady vezmete na to brusku radsi bych nechtel k tomu typkovi davat jakekoliv auto na opravu !!! Citovat
branislav89 Odesláno 8. duben 2014 Autor Odesláno 8. duben 2014 No ale to je navod na kotuc kde je 5 srubovy naboj. Neni tam treba odkrutit nejaku matku na naboji ? Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 8. duben 2014 Odesláno 8. duben 2014 jo matice je pod krytkou !!! vymena kotouce i s loziskem vyndat stare a namontovat na novej kotouc neni bez poskozeni mozne Citovat
branislav89 Odesláno 8. duben 2014 Autor Odesláno 8. duben 2014 A jak dat dole tu krytku je to hlinik a neda sa to nejak dobre uchytit ? Citovat
krtek 2 Odesláno 8. duben 2014 Odesláno 8. duben 2014 srubovak + kladivko a pekne ju po obvode odlepes,najprv si to kartacom poriadne ocisti aby si videl kam klepat jaka to hovadina koli kotucu stahovat cele lozisko konstrukteri na jednicku:) [upravil dne 8/4/14 16:27 od krtek 2] Citovat
branislav89 Odesláno 8. duben 2014 Autor Odesláno 8. duben 2014 Uz to mam dole super len teraz rozmyslam ci bude treba kotuc aj s loziskom alebo sa to lozisko da prehodit na novy kotuc ?? Citovat
krtek 2 Odesláno 8. duben 2014 Odesláno 8. duben 2014 uz ti pisali vyssie ze bez poskodenia to nejde Citovat
branislav89 Odesláno 8. duben 2014 Autor Odesláno 8. duben 2014 No takze kotuc bez loziska je asi o 50% Lacnejsi jak s loziskem co ted Citovat
krtek 2 Odesláno 8. duben 2014 Odesláno 8. duben 2014 mozno sa daju este stocit na sustruhu ci nie? Citovat
ozzy56 Odesláno 8. duben 2014 Odesláno 8. duben 2014 No takze kotuc bez loziska je asi o 50% Lacnejsi jak s loziskem co ted kotouč se smí ojet z každé strany o 1 milimetr, což podle fotky asi nastalo, takže na otázku ,,co teď \'\' odpovídám: kup oba kotouče P.S. informace, že kotouč bez ložiska je o 50% levnější, je ti myslím k ničemu Citovat
Guest servisman Odesláno 8. duben 2014 Odesláno 8. duben 2014 Raději bych vyměnil oba kotouče dal new destičky a máš na pár let klid Citovat
branislav89 Odesláno 8. duben 2014 Autor Odesláno 8. duben 2014 No yo zajtra idem kupovat teda dva new kotuce aj s loziskami za 120 eur znacka trw Citovat
ineverexist Odesláno 8. duben 2014 Odesláno 8. duben 2014 A já si říkal jak to pěkně vylepsily oproti 406ce kde zreznou štíty ojedou se paknicky a pak nebrzdi rucni brzda a jak koukam tak je to z blata do louže. Citovat
BV406 Odesláno 9. duben 2014 Odesláno 9. duben 2014 ze se tady vetru, ale je to stejne i na 406 ? to, ze kdyz chci vymenit ten zadni kotouc, tak musim sundavat i lozisko ?? Citovat
branislav89 Odesláno 9. duben 2014 Autor Odesláno 9. duben 2014 No takze brzdy vymenene a odskusane trochu slabsi brzda a pachnu a zohrievaju sa dost rychlo ale vraj to prestane po 200 az 500 km ? Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 10. duben 2014 Odesláno 10. duben 2014 2x to poradne zahapni na rucku , se musi vypalit ta mastnota co si neocistil Citovat
branislav89 Odesláno 10. duben 2014 Autor Odesláno 10. duben 2014 neboj kotuce odmastnene sprejem na brzdy Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.