Hafity Odesláno 18. červen 2014 Autor Odesláno 18. červen 2014 No tak dle recenzí (pokud bych šel do WP) by asi byla Nokie poměrně dobrou volbou.... Citovat
wojtěch Odesláno 18. červen 2014 Odesláno 18. červen 2014 pokud nebudeš opravdu využívat další aplikace tak běž do WP... Citovat
Hafity Odesláno 18. červen 2014 Autor Odesláno 18. červen 2014 No právě v tomto potřebuju utvrdit: - volat - SMSkovat - navigovat (občas) - fotit (občas a pouze dokumentačně) - ICQ, Skype, Facebook ani jiné podobné aplikace nepoužívám - potěšila by HW spoušť fotoaparátu - potěšila by možnost výměny AKU vlastní, nezvýšenou, silou (nedestruktivní) - pokud budu muset pustit rozumné ochlupení za aplikaci, kterou opravdu využiju, tak v tom nevidím problém.... Citovat
MotoMoto Odesláno 18. červen 2014 Odesláno 18. červen 2014 Kup si Samsung S5, když ho přepneš do economy modu, tak bude mít černobílý displej, půjde jen volat a SMSkovat. A fotit. Baterie ti vydrží 7 dní. A když budeš potřebovat hotspot, tak ten economy mod vypneš. Citovat
Hafity Odesláno 19. červen 2014 Autor Odesláno 19. červen 2014 Tak jinak: HTC Desire 200 HTC Desire 310 Huawei Y530 Nokia X Samsung Galaxy Trend Plus Samsung S7562 Galaxy Duos Sony Xperia E1 (D2005) Sony Xperia GO Sony Xperia M Huawei Ascend W1 Nokia 520 HTC Desire 500 Samsun Galaxy S3 Mini Samsung Galaxy Xcover 2 Samsung Galaxy ZOOM ZTE Grand S Flex Nokia Lumia 625 Nokia Lumia 1020 tak to je výběr, který si mohu vybrat u zaměstnavatele (něco je docela výhodné, něco ani moc ne), ale mohu pakupíť i jinde.... U zaměstnavatele mohu vybírat ze širší nabídky, ale záměrně jsem vypustil nejlevnější i nejdražší aparáty, neb se mi celý život vyplácí sázka na ZSC (tedy většinou.... ).... [upravil dne 19/6/2014 16:20 od Hafity] [upravil dne 19/6/2014 16:25 od Hafity] Citovat
Přema Odesláno 19. červen 2014 Odesláno 19. červen 2014 Samsung S7562 Galaxy Duos hoooodně dýchavičný mobil....seká se jak prase..... Citovat
Hafity Odesláno 19. červen 2014 Autor Odesláno 19. červen 2014 No zaoblené Samsungy se mi tak nějak všeobecně moc nelíbí, ale pokud by jinak splňovaly kritéria, tak proč né.... Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 19. červen 2014 Odesláno 19. červen 2014 Mám Android na sukromnom aj WP na sluzobnom. Ak clovek nepotrebuje kopec aplikacii, tak WP je jednoznačne lepšia voľba. Telefon s polovičným HW ako mám na Androide, ide krásne, svižne, bez jedného seknutia, zadrhnutia, spomalenia či reštartovania. Mám konkrétne HTC Windows phone 8s. Baterka vydrží 3 dni bežného používania v pohode. Ale z tvojho výberu by som šiel do Nokia Lumia 1020 alebo slabšieho modelu Nokia Lumia 625. Z tvojich požiadaviek : - volat = bez problémov - SMSkovat = bez problémov - navigovat (občas) = u oboch nokii priamo zabudovana bezplatna offline navigacia ! Netreba k nej net (iba na stiahnutie mapovych podkladov do pamete) a je uplne bezplatna a hned sucastou telefonu - fotit (občas a pouze dokumentačně) = 1020 na má naozaj super foták V kazdom pripade oba fotia slusne - ICQ, Skype, Facebook ani jiné podobné aplikace nepoužívám = to je dobre, nakolko hlavne FB nie je na WP domyslený a je uplne pomali. - potěšila by HW spoušť fotoaparátu = oba telefony ju maju, bola to dokonca podmienka WP čka ... - potěšila by možnost výměny AKU vlastní, nezvýšenou, silou (nedestruktivní) = toto je asi jedine čo nesplnaju. V každom prípade servisný úkon za výmenu baterie bude stáť rádovo pár smiešnych \"korún\" ... - pokud budu muset pustit rozumné ochlupení za aplikaci, kterou opravdu využiju, tak v tom nevidím problém.... = nevýhoda WP je málo dostupných aplikácií - to je ich najvyššia nevýhoda. Avšak výhodu oproti Androidu vidím v tom, že väčšina platených aplikácií má trial verziu na vyskúšanie Tj pred tým než vysolíš nejaké prachy, môžeš si ju na krátku dobu vyskúšať. Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 19. červen 2014 Odesláno 19. červen 2014 PS: Nevymenitelná baterka má možno aj výhodu vo forme unibody tela. Kryt sa nikdy neuvolní, nikdy nevrzga, telefon je vseobecne pevnejší ... Pri WP je samozrejmosť zabudovaný office Citovat
Hafity Odesláno 19. červen 2014 Autor Odesláno 19. červen 2014 Lubk0: díky za názor! Musím juknout, jestli ty dvě Lumie nejsou moc velké plachty.... Citovat
Hafity Odesláno 19. červen 2014 Autor Odesláno 19. červen 2014 625 má 4,7 display a 1,2 procesor. 1020 má 4,5 display a 1,5 procesor. Citovat
wojtěch Odesláno 19. červen 2014 Odesláno 19. červen 2014 jinak oprava já mám 625 :D těch 4,7 už je dost velký displej zajdi někde do obchodu a vyzkoušej si je do ruky.. Citovat
Hafity Odesláno 19. červen 2014 Autor Odesláno 19. červen 2014 1020 by měla mít LTE.... Jestli je to výhoda bude záležet na rychlosti postupu pokrytí.... Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 20. červen 2014 Odesláno 20. červen 2014 Môj šéf má 1020 tku a je s ňou veľmi spokojný Citovat
MotoMoto Odesláno 20. červen 2014 Odesláno 20. červen 2014 Já osobně bych telefon bez LTE už nekupoval. Pro sebe. Minulý týden v Praze na 24 megabitu paráda. Konečně práce jako v lokální síti. Citovat
Hafity Odesláno 20. červen 2014 Autor Odesláno 20. červen 2014 625 i 1020 mohu mít za stejnou cenu (resp. splátku).... No a vomejoumě: pouze v bílé barvě (625 ještě v onžárové....).... Doufám, že mi zas někdo napíše, abych zahodil (odhodil?) předsudky.... [upravil dne 20/6/2014 16:08 od Hafity] Citovat
Hafity Odesláno 1. červenec 2014 Autor Odesláno 1. červenec 2014 Tak jsem zavrkal a tak dlouho vybíral, až přebral.... Ta nabídka ze zaměstnání, kterou jsem psal výše, už neplatí. S WP už je jen Lumia 520 a ta se mi nelíbí a i špatně drží.... V nové nabídce mne zaujal Huawei Ascend G 526 LTE. Bohužel je to Andy, no co už ale.... Máte ho někdo? Hledal jsem testy, zkušenosti a recenze, ale je toho žalostně málo. Známá má Huawei P 6 a její manžel prý tvrdí, že kdyby už neměl iphona, tak si koupí P 6.... ale to je samozřejmě jiná kubatura.... Citovat
Péťa Odesláno 27. červenec 2014 Odesláno 27. červenec 2014 Já osobně bych telefon bez LTE už nekupoval. Pro sebe. Minulý týden v Praze na 24 megabitu paráda. Konečně práce jako v lokální síti. Ono to nebude s LTE tak horké: http://www.marigold.cz/item/mobilni-operatori-prozrali-penize-na-rychly-mobilni-internet Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.