Mizlerek007 Odesláno 31. březen 2014 Odesláno 31. březen 2014 Tad to jsem dám na tvrdo a prosím moderátory o smazání ostatních příspěvku, dám k tomu takovouhle fotku aby nám to bylo už všem jasné [upravil dne 1/4/14 18:15 od Mizlerek007] Citovat
radim.1008 Odesláno 31. březen 2014 Odesláno 31. březen 2014 jestli ti to pomůže, tak tady o tom psal Pe.Tr ohledně zapalování. Citovat
Mizlerek007 Odesláno 31. březen 2014 Autor Odesláno 31. březen 2014 díky vám moc kluci... já to furt motám... napíšu si to na zeď lihovkou nad televizi ... klidně můžete téma smazat a omlouvám se za zásírání, ale přes hledání jsem nic nenašel... ještě jednou díky Citovat
rootsky Odesláno 1. duben 2014 Odesláno 1. duben 2014 Téma určitě nechat, já si to pamatuji tak po přečtení , max cestu do garáže ... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.