maraaa Odesláno 28. březen 2014 Odesláno 28. březen 2014 V tomhle článku na auto.cz píšou, že Peugeot bude mít češtinu pro 508 (a také pro 308, 3008 a 5008). Co myslíte, bude čeština dostupná i pro starší 508-cky? Stačil by možná upgrade softwaru... Nemáte k tomu někdo podrobnější informace? Citovat
Péťa Odesláno 28. březen 2014 Odesláno 28. březen 2014 eltone, jenže nadpis \"no konečně\" je hodný sedmileté lopaty [upravil dne 28.3.2014 21:39 od Peta] davidekcz ohodnotil 1 Citovat
Milhaus65 Odesláno 28. březen 2014 Odesláno 28. březen 2014 [upravil dne 28/3/14 22:35 od Milhaus65] Citovat
maraaa Odesláno 28. březen 2014 Autor Odesláno 28. březen 2014 To Milhaus65: Fotka pěkná, otázka tedy zní, jak to dostat do našich starších 508-cek? Plus mě napadají další otázky: A česky je vše, i displej mezi budíkama? Navigace mluví taky česky? Citovat
Milhaus65 Odesláno 28. březen 2014 Odesláno 28. březen 2014 Nová verze sw 2.80 Display mezi budíkama česky není, ale tam to tak nevadí. Jak se budou provádět aktualizace současných aut zatím nevím. Na 99% jak vyjde další aktualizace na CD. Je k tomu nutná diagnostika. Mělo by to být komplet i s hlasem. Ale určitě to budu vědět až se to projede. Beta verze mluvila. Citovat
Agrafik Odesláno 29. březen 2014 Odesláno 29. březen 2014 No, že jim to trvalo. Spousta lidí se rozhoduje podle toho, co umí a jak komunikuje rádio a že to má motor z pincka je jim jedno Citovat
MINI Odesláno 25. červen 2014 Odesláno 25. červen 2014 pozdravujem,cim sa nastavuje jazyk komunikacie,dakujem Citovat
stefano Odesláno 25. červen 2014 Odesláno 25. červen 2014 Zapni zapaľovanie a sleduj displej medzi budíkmi. Vľavo na volante stlač otoč. ovládač \"CONFIG\" potom zadaj displey a po zatlačení ti ukáže jazyk. Citovat
profor Odesláno 4. září 2014 Odesláno 4. září 2014 Milhaus, a ide ti zvoliť tá čeština? Lebo ja som dostal teraz 2.80 a ju tam mám, ale nejde mi potvrdiť. Ale ostatné, ktoré sú aj v budíkoch idú. Rozumiem tomu teda tak, že tie jazyky musia byť aj tam aj tam. Ale som to ogabal a mám na budíkoch angličtinu a v RNEG česky (jo, názvy mesiacov som si zmenil, čo ja viem čo je říjen? ) Viac v mojej téme Citovat
Milhaus65 Odesláno 5. září 2014 Odesláno 5. září 2014 Po přehrátí 2.80 tam CZ je ale nejde přepnout. To se tady řešilo. Co jsi s tím udělal ? Podstrčil české soubory do En adrsáře ?? To by neměly pustit CRC součty, soubory nebudou na bite stejné. Citovat
profor Odesláno 5. září 2014 Odesláno 5. září 2014 Ahoj, hej, prekopíroval som GEN_CZ.gph.bz2 a GEN_CZ.gph.bz2.inf do EN adresára a premenoval som ich na GEN_EN.gph.bz2 a GEN_EN.gph.bz2.inf. Veľkosť v INF súbore teda sedí takže to funguje. Citovat
Milhaus65 Odesláno 5. září 2014 Odesláno 5. září 2014 Mám s tím špatné zkušenosti, toto není dobrá cesta. Raději ofiko. Divím se, že to prošlo přes CRC. Hlas máš česky ? Citovat
profor Odesláno 5. září 2014 Odesláno 5. září 2014 Ja by som bol tiež radšej, keby som mal budíky v češtine, ale ešte to nejde. Od suseda servisáka viem, že na tom inžinieri pilne pracujú hehe CRC sa zmenou názvu súboru nemení, tá čeština tam je predsa origo súbor. Keby to bolo zle, tak to snáď tá RT6 nezobrazí. Hlas je po anglicky, ale aj to by zrejme šlo prerobiť, len som na to nemyslel a po pravde, ani to nepotrebujem, hlas mám vypnutý. Zaúkoloval som suseda, že keď bude update na budíkoch, dá vedieť Citovat
TomasARN Odesláno 22. červen 2017 Odesláno 22. červen 2017 Dnes som bol v peugeote, mam posledy SW 2.86 B.1, ktory som si nahral, chcel som, aby mi spustili cesky jazyk ale neslo im to v mojom r.v. 2013. Vraj sa to da iba na P508 po facelifte, cize s novou maskou. Na fore sa pisalo, ze v brne to spravili v peugeote aj do P508 r.v. 2012, ale tam sa nedostanem. Da sa to nejako riest aj na Slovensku ? Vedia to spravit na autaslovensky.sk, ale za 260 Eur. Vie mi niekto poradit, ako to tam dostat ? Respektive odporucit niekoho, kto to vie spravit za menej ako 260 Eur ? Citovat
doctortom508 Odesláno 22. červen 2017 Odesláno 22. červen 2017 mam 2016 a v cestine je jen navi, bidiky jsou v angline hold nekdo kurevsky premyslel Citovat
profor Odesláno 22. červen 2017 Odesláno 22. červen 2017 No problém je v tom, že tie budíky češtinu nemajú. Na rt6 ide zvoliť len jazyk, ktorý je na budíkoch. Ak nechceš navigáciu po česky, daj tam moju tému a máš to poslovenčené. Na budíkoch bude angličtina. Odoslané z SM-N910F pomocou Tapatalku Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.