Jump to content
  • Current Donation Goals

červené pásy - pasujou ze 106 na 205 ???

Bohouš

Recommended Posts

Původně zaslal: Bohouš 205 GTI

prosím, prosím,

neví někdo o červených pásech do GTIčka ???

Teď nevím jestli jsem ten dotaz dal do správné rubriky :myslim

[upravil dne 20/9/05 Bohouš 205 GTI]

Rozeber pásy hoď je do sava a pak vyper v červený iberii :D

A nebo si kup spray a máš to za minutku (otázka je za jak dlouho se to oloupe, moc tomu nedávám)

Původně zaslal: Hadra

psal Olda, že prodávý 205 s červeným interiérem, tak ho kup a pásy přehoď a prodej. Tak by to šlo ne?:super

No jde o to, že já mám také červenej interiér, ale pásy nééé. Ty červený se dávali zřejmě jen do nějakých limitovaných sérií, či co. :myslim

Zajímavá myšlenka, mít jinačí pásy než černý ...Sám jsem jen tak náhodou zahlédnul na Peugeotovi pásy zelené. A nevypadalo to špatně. A pokud neuspěješ u Peugeo?áků, tak pak ve Scanii, ti dávají červené pásy na poslední tahače ;)

Snowboy nema Cabrio nepojizdny, nybrz ma znacky v depozitu :) protoze je porad nekde v pr...., a vetsinou to vyjde pres leto.

Pasy cervene nemam, zrovna minuly tyden mi prisly pasy Carbeau a jsou opet cerne.

To co stoji v Hrubcicich je zborka, ( jen kastle bez motoru, predni napravy, elektriky a papiru )kterou moje anabaze s CTi zacala, ted uz mam jinyho, jeste to da trochu prace, ale snazim se, pokud je cas.

Co se tyce cervenych, staci koupit jakekoliv 4 bodove, vetsina vyrobcu je dela i v cervene.

to Oddie : ty mas postreh .... ale porad je to Pazout :super