KarelHDI Odesláno 17. březen 2014 Autor Odesláno 17. březen 2014 tak ty \"nesmysly\" do převodovky jsou objednaný a teď ještě spojka a ty poloosy :/ Citovat
oddie Odesláno 17. březen 2014 Odesláno 17. březen 2014 Do víkendu se snad do garáže dostanu, tak ti ty poloosy zkusím Citovat
KarelHDI Odesláno 17. březen 2014 Autor Odesláno 17. březen 2014 ted koukám na elit, a 406 měla v 80 kw ty samý poloosy co mám já 24 zubů do převodovky a ta 79 kw měla už 37 zubů a to potřebuju [upravil dne 17/3/14 19:29 od KarelHDI] Citovat
oddie Odesláno 17. březen 2014 Odesláno 17. březen 2014 V katalogu bejvaj hámotiny, počkej, až to vyzkouším, budeš vědět jistě. Citovat
KarelHDI Odesláno 24. březen 2014 Autor Odesláno 24. březen 2014 jak to vypadá s těma poloosama? Citovat
oddie Odesláno 24. březen 2014 Odesláno 24. březen 2014 Zasunout jsem je nezkoušel, ale počítal jsem aspoň zuby, mají 24. Citovat
tomik1987 Odesláno 14. duben 2014 Odesláno 14. duben 2014 zdravím ako pokračuje tento projekt? =) dosť ma to zaujíma Citovat
KarelHDI Odesláno 14. duben 2014 Autor Odesláno 14. duben 2014 pokračuje pomalu oproti původnímu očekávání je všechno jinak, ale už to snad dotáhnu do konce... držák převodovky mám vyrobenej, ještě upravit držák na poloosu, aby se nekřížila a byla v ose,, nenašel jsem zádný, který by šel použít bez úpravy, teď řeším spojku, jak je to dělaný na dvouhmotu, tak musim udělat pár úprav, musim vystrčit setrvák víc do převodovky a pak navrtat čidlo otáček a upravit startér, snímání rychlosti mám hotový a pak nakonec ty poloosy udělat a pak už to snad bude ,, ale vždycky mě tam něco překvapí Citovat
ozzy56 Odesláno 15. duben 2014 Odesláno 15. duben 2014 Karel až to všechno upravíš a sešteluješ , tak auto v servisu neopraví, protože tomu nebudou rozumnět, nebudou pasovat přípravky atd., stojí ti to za to?? Citovat
oddie Odesláno 15. duben 2014 Odesláno 15. duben 2014 To si fakt myslíš, že někdo, kdo dělá takové úpravy, pak dává auto někam do servisu? Citovat
ozzy56 Odesláno 15. duben 2014 Odesláno 15. duben 2014 obdivuju lidi, co jsou schopni se tak drbat s autem, které používají k běžnému ježdění, kdyby to bylo na závody, sport, tak OK Citovat
oddie Odesláno 15. duben 2014 Odesláno 15. duben 2014 Tohle je aspoň funkční záležitost, na rozdíl od obludného omatlávání laminátem a kytem. Citovat
KarelHDI Odesláno 15. duben 2014 Autor Odesláno 15. duben 2014 no do servisu jsem nikdy nejel ,, chudák i ten, kterej by to třeba odemě koupil ale tak teď je blbý že mi s tim nikdo neporadí, co mám použít a co jak udělat ale když to bude hotový, tak už vim co jsem kde použil Citovat
KarelHDI Odesláno 15. duben 2014 Autor Odesláno 15. duben 2014 o těch závodech jsem taky přemýšlel ale mám skoro celý auto vytlumený a to už taky něco stálo, bych to musel servat, abych byl lehkej a tak nějak chci, aby to trochu vypadalo až to dodělám.. spíš něco jinýho postavit třeba na kraviny mám teď Káčko a to má 850 kg a to je docela ve výbavě ,, tak to všechno vyndat a dát jinej motor a to by bylo zajímavý třeba, hlavně to bylo za pár korun, tak by mě tolik nemrzelo, až bych to někde rozbil třeba Citovat
tomik1987 Odesláno 16. duben 2014 Odesláno 16. duben 2014 no pekne pekne ja len dúfam že ja so 607 nebudem mať také patálie Citovat
Ducatista Odesláno 16. duben 2014 Odesláno 16. duben 2014 no pokud tohle vsechno clovek dela kvuli tomu, aby mel tezsi prevod (navic sestku), tak ja bych radsi sel tou nejjednodussi cestou - dal bych vetsi gumy - i za cenu, ze to neni zapsany v TP. Citovat
P607Olda Odesláno 16. duben 2014 Odesláno 16. duben 2014 Když se spočítají hodiny, které se tím stráví, a přidá se ještě pracovní čas na vydělání peněz, kolik to bude stát, a přidá se částka, o kterou auto ztratí hodnotu, tak je určitě jednodušší jezdit pomaleji. [upravil dne 16.4.2014 14:03 od P607Olda] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.