Přema Odesláno 10. březen 2014 Odesláno 10. březen 2014 to bych nechtěl vidět co by z toho vylezlo........ freddy krůůůger Citovat
KoudaK Odesláno 11. březen 2014 Odesláno 11. březen 2014 U nás na dědině je firma ADAM a ta dělá travní semena... Citovat
Charlie 1 Odesláno 11. březen 2014 Autor Odesláno 11. březen 2014 Koudak co by chtěli za 20KG?dík Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 11. březen 2014 Odesláno 11. březen 2014 Na co ty sedíš u toho internetu?? Kvuli ušetřeným 100kč bude každej litat po firmách a vyzvídat kolik u nich stojí seminka trávy:myslim a nakonec si to nekoupíš protože to je drahý 10sec hledání - http://www.adamza.cz/nefungstr.htm http://www.adamza.cz/PdfFiles/Barenbrug_cenik_2013.pdf [upravil dne 11/3/14 20:20 od Radek Hurvajz] Citovat
Pe.Tr Odesláno 11. březen 2014 Odesláno 11. březen 2014 to je RH ale cena pro zákazníka , on chce cenu pro Charlieho1 Citovat
Charlie 1 Odesláno 11. březen 2014 Autor Odesláno 11. březen 2014 co je to za dobrou cenu 100Kč/kg?? Třeba Agrafikuv tip je dobrý,tady se člověk už nemůže na nic zeptat.... jde to taky sehnat,že je někdo zamestnanec a má dobrou cenu.... 20kg není podle mě nějaký minimnožství... Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 11. březen 2014 Odesláno 11. březen 2014 .......................... jde to taky sehnat,že je někdo zamestnanec a má dobrou cenu...... Nebo to jako zaměstnanec odnese potají z práce a pak to prodá za málo, že Citovat
Přema Odesláno 11. březen 2014 Odesláno 11. březen 2014 ....ty vogo to je hlíííína tady...:D:D Citovat
Šalda Odesláno 11. březen 2014 Odesláno 11. březen 2014 Radku, to se dá po kapsách odnosit 20 kg, myslím že za půl roku by to bylo doma :D Citovat
Charlie 1 Odesláno 11. březen 2014 Autor Odesláno 11. březen 2014 .......................... jde to taky sehnat,že je někdo zamestnanec a má dobrou cenu...... Nebo to jako zaměstnanec odnese potají z práce a pak to prodá za málo, že jsou firmy kde to zaměstnancům prodají za výrobní cenu,ale to asi neznaš co? to mluvíš z vlastní zkušenosti jak si tahal material z práce ty? proto už ta firma je v konkurzu:D Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 11. březen 2014 Odesláno 11. březen 2014 Šalda: To by šlo rychlejc, by ses divil co taková klokanka unese Charlie: Jo jasně [upravil dne 11/3/14 20:38 od Radek Hurvajz] Citovat
Přema Odesláno 11. březen 2014 Odesláno 11. březen 2014 Všichni jsou hrrr škemrat v práci vyrobní cenu nějakého semene :D a potom to Tobě prodat nejlépe za stejnou ne-li menší cenu že..... Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 11. březen 2014 Odesláno 11. březen 2014 Tak třeba moje vyrobní cena semene je vysoká a zaměstnanci nemají narok na žadnou slevu, takže nemohou levně koupit a ještě levněji prodat, opačně to ale lze Citovat
Charlie 1 Odesláno 11. březen 2014 Autor Odesláno 11. březen 2014 to po nich nikdo nechce třeba mají a uř ho nevyužijí... mužete to tady zamknout,už mám od jednoho člena slušnou nabídku a děkuju mu za ní!! takže LOCK;) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.