Jump to content
  • Aktuální cíle darů

osvetleni palubky

lampa

Recommended Posts

no k zarovkam se dostanes jedine tak ze vyndas budiky ven, cili jestli FX popisuje jak je vyndaval, pak pouzij jeho navod, ty budiky rozebirat uplne nemusis, nemusi je dokonce ani odpojovat, ty zarovicky jsou pristupny hned ze zadni strany a maji takovy plastovy patice, ktery po otoceni o 90° jdou vyndat

Původně zaslal: kveton

ja jsem taky doplnil vsechny zarovicky, ale jediny co se rozsvitilo je kontrolka break. dvere ani nadrz mi nefunguje :bojim

Break? :o Nemá to něco společnýho s tim, že by jsi měl třeba zkontrolovat brzdiče? To tam snad čéče ani nemám.

U mě teda svítí kontrolka \"STOP\", když je zatažená ručka, společně se signálem ručky. A ty otevřený dveře. A otevřená nádrž? To taky slyšim poprvý, jak ta kontrolka vypadá? To by mohlo být docela užitečný. Dále se mi ještě něco navíc rozsvicuje když zapnu klíček a po nastartování to zhasne. Ale už jsem zapomněl co ty všechny kontrolky znamenaj. Budu muset zase po čase otevřít manuál. :D

Původně zaslal: Operator

ja jsem taky doplnil vsechny zarovicky, ale jediny co se rozsvitilo je kontrolka break. dvere ani nadrz mi nefunguje :bojim

Break? :o Nemá to něco společnýho s tim, že by jsi měl třeba zkontrolovat brzdiče? To tam snad čéče ani nemám.

U mě teda svítí kontrolka \"STOP\", když je zatažená ručka, společně se signálem ručky. A ty otevřený dveře. A otevřená nádrž? To taky slyšim poprvý, jak ta kontrolka vypadá? To by mohlo být docela užitečný. Dále se mi ještě něco navíc rozsvicuje když zapnu klíček a po nastartování to zhasne. Ale už jsem zapomněl co ty všechny kontrolky znamenaj. Budu muset zase po čase otevřít manuál. :D

ta kontrolka mi po nastartovani zhasne, rozsveci se s ruckou, proste je to proklemovana kontrolka s rucni brzdou nebo s brzdama vubec, nic vic

Muzu vedet kde ty zarovky mam koupit? Mozna bych se do toho pustil, ale kdyz prijdu do kramu tak abych vedel co jim rict. BTW: neco mi v kaplicce sem tam jako drnci.. takovy lehky \"bzuceni\" asi tam nekde neco vyskocilo :(

Joo a kolik si jich mam asi tak koupit? Doplnil bych co by se dalo tak jestli jich tam neni vic typu.. 10 by melo stacit ne?!

Kuju za info

[upravil dne 21/9/05 Bubak]

Původně zaslal: Operator

prej podivat se co ty VSECHNY kontrolky znamenaj :D :D covece ty delas jak kdybys mel boeing a ne 406ku, vzdyt tech kontrolek co se rozsviti pred nastartovanim je asi 5

jinak kontolka otevrenych dveri je ta zluta ve spodni rade uprosted

budiky.jpg

Původně zaslal: lampa

tak to ja mam uplne jinou palubku :) hdi 2001, akorat nevim, jak ji rozsviti uplne celou :))

no jasne v novym modelu je jina, to vim, a jak ji rozsvitit celou ? jednoduse, vysapej ji ven, rozeber na elementarni dily a pak ji strc pred lampicku a fot ;):D presne takhle jsem to udelal ja

Poklona damy a panove.

tak takova vymena me ceka taky, predpokladam ze kdyz u peugeotu si vyzadam zarovky, daji mi spravne :)

Navic mi kolem otacek 1800-2000 hrozne neco rezonuje v palubce/kaplicce. Po dlouhem pruzkumu se mi zda, ze je to tlacitko \"nulovani\" .... vim ze je gumove, ale predpokladam ze ma nejakou jinou koncovku. Kdyz zamacknu nulovani tak mi to nedrnci ....

Myslite si ze to lze nejak opravit? hrozne mi to vadi :)

Prosim Vas, kde muzu stahnout manul na vymenu zarovicek?

Diky

WiZiPoK

tak obrazek kontrolky otevrene nadrze je tady http://lampa.inyourpocket.com/nadrz.jpg

je to trosku rozmazane, fotil jsem to vecer nebylo moc svetla a s bleskem by ste nevideli taky nic, protoze by se to moc lesklo, ale pro ty kteri si to nedovedou predstavit :)

je to auticko, ktere ma vzadu (v miste kde je nadrz) cerny ctverecek

a signalizuje to pri odsroubovani vika nadrze (tedy ne kdyz zmacknete packu na otevreni)

Původně zaslal: MMMMM

Znate nekdo typ tech zarovek, jejich cenu a jestli se daji sehnat jeste jinde nez u Peugeotu?

No já je kupoval na Koněvce v autodílech - Auto start. Jsou to stejný, jako do felicie a favorita. Akorát ten chlápek říkal něco o tom, že ty do fáčka se nedaj z objímky vyndat, ale ty z feliny jo. Objímky jsem měl (ty původní), tak jsem vzal jen ty samotný žárovičky. Mám ale starej model, tak nevím, jestli je to stejný i pro novej. Koukám na účet a kupoval jsem krabku 10ks za 80,- :roll