Návštěvník Odesláno 28. únor 2014 Odesláno 28. únor 2014 1/ Neví někdo prosím jak nějak upravit tuto navigaci (v angličtině), aby při zadání cíle se nemusela vybírat Česká Republika. Je to docela otravné, když defaultně je tam snad Albanie... 2/ Abych měl mapy 2013/2014 musím mít verzi N42b? Stačí upgrade přes DVD a pak vložim 2x DVD s mapama? [upravil dne 28/2/14 09:42 od Straka] Citovat
duddu Odesláno 3. březen 2014 Odesláno 3. březen 2014 Nový firmware N42b pro aktualizaci map nepotřebuješ. Já mapy auktualizoval se starým firmware a kupodivu mi funguje i TMC Instalaci map doporučuji přes flešky, je to o dost rychlejší. [upravil dne 3.3.14 18:52 od duddu] Citovat
Milhaus65 Odesláno 3. březen 2014 Odesláno 3. březen 2014 Tobě funguje TMC v ČR na mapách 2013-14 ? Myslím tím české TMC , ne cizi v pohraničí . Citovat
Návštěvník Odesláno 4. březen 2014 Odesláno 4. březen 2014 duddu: mam 2x dvd..takze staci nahrat na flashku nebo SD a mapy se upgradnou? Citovat
duddu Odesláno 4. březen 2014 Odesláno 4. březen 2014 sám jsem se tomu divil, ale je to tak firmware: ng4 D R26b R26.04 mapy: Europe 2013 Edition 2.0 Citovat
duddu Odesláno 4. březen 2014 Odesláno 4. březen 2014 Straka: projdi si forum kolegů na C5clubu Citovat
Milhaus65 Odesláno 4. březen 2014 Odesláno 4. březen 2014 @duddu nemáš náhodou install CD systemu R26b ? mám jen poslední R42 , ale nechce se mi moc věřit , že by to bylo systemem. TMC tabulky jsou součásti map. Citovat
duddu Odesláno 4. březen 2014 Odesláno 4. březen 2014 Milhaus65: instalačku nemám, s tímto firmware jsem auto pořídil Citovat
Návštěvník Odesláno 5. březen 2014 Odesláno 5. březen 2014 super..dnes se dotoho asi pustim..flashky mam pripraveny, takze uvidime diky moc kluci btw: koukam, ze rozlozeni informaci je porad stejne. V novym P5008 uz je trosku prehazene, teplota nahore atd..to ale asi souvisi prave s fmw R42 a vys myslim, ne? Citovat
Pacho69 Odesláno 5. březen 2014 Odesláno 5. březen 2014 Milhaus65: Jak může být TMC součástí map? To je snad trochu proti principu, ne? Informace TMC mají být aktuální, tak je někdo musí vysílat (způsobů je několik) a navigace je musí přijímat. Je otázkou navigace a sw, aby si poradila s TMC v dané zemi. Citovat
Milhaus65 Odesláno 5. březen 2014 Odesláno 5. březen 2014 TMC tabulky obsahují kody, aby byla navi toto schopna přijmout. Pokud se změní silnice, je nutno doplnit TMC. Na každém aktualizačním mediu jsou u map i TMC kody a tabulky . U NG4 to vypadá , že někdo udělal chybu a nerozumí si to s posledním fw. TMC tabulky si představ jako kdyby jsi na mapu položil síť. Info z TMC musí vědět kam událost přesně zanést, od do. Pokud je sit moc řídká , tak se třeba zbytečně blokuje velký kus silnice, většinou od křižovatky po křižovatku. TMC kody jsou přesně dané události . Aby němec v itálií co má nastavenu navi v němčině a přijme TMC v italštině měl na displayi událost v němčině. Zpusobu jak to dostat do navi je několik. Citovat
Pacho69 Odesláno 6. březen 2014 Odesláno 6. březen 2014 No TMC tabulka v mapě je celkem jednoduchá, na tom není co zkazit, to je jasné. Vím oč jde. V podstatě popisuje místo, událost, silnici, směr. Omlouvám se, špatně jsem si přečetl příspěvek a myslel jsem že píšeš o TMC info. To, že navi nezpracovává (nebo zpracovává špatně) TMC informace bude spíš problém špatného převodníku pro danou zemi - problém vydavatele software navi. TMC matice bude správná a je stejná pro všechny země, ale navi musí mít pro jednotlivé země \"ovladač\" s informací, jak je TMC vysíláno. Ten asi bude mít chybku... Citovat
mvity Odesláno 19. květen 2014 Odesláno 19. květen 2014 Zdravím, mám možná hloupej dotaz, ale zajímalo by mne, jak se dostat k aktualizaci map, aniž bych za to dával každej rok 4tis. v servise. M. Citovat
elton Odesláno 19. květen 2014 Odesláno 19. květen 2014 A jaký máš navi, Rneg nebo Wipcom 3D? Citovat
mvity Odesláno 19. květen 2014 Odesláno 19. květen 2014 A jaký máš navi, Rneg nebo Wipcom 3D? Mám WipCOM 3D Citovat
ufonislav Odesláno 20. duben 2019 Odesláno 20. duben 2019 Ahoj, je to tady uz delsi dobu mrtve, zkusim prispet svou troskou na zahranicnim foru vysla aktualizace map pro system wip com 3D, verze map je 2019/1. Odzkouseno na peugeotu 5008 r.v. 2010. Citovat
duddu Odesláno 21. říjen 2019 Odesláno 21. říjen 2019 Pošli pls SZ kde se to dá sehnat. Díííík Citovat
MJSytic Odesláno 22. říjen 2019 Odesláno 22. říjen 2019 @ufonislav Příspěvek jsem skryl. Porušoval pravidla. Tohle si prosím řešte přes Soukromé Zprávy. Péťa ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.