olda Odesláno 13. září 2005 Odesláno 13. září 2005 Prodám 205ku,v dobrém stavu,najeto 240000 km,r.v.1986,má centrál,el.okna,střešní okno(neteče),taž.zař.červený interiér,sedačky,spoilery,tlumiče,pružiny a brzdy jsou z GTI,Chlazené kotouče a desky jsou nové,zadní náprava je O.K.koupil jsem větší,tak musí do světa. Citovat
olda Odesláno 17. září 2005 Autor Odesláno 17. září 2005 Fakt ho nikdo nechce,ani za 24000,-? Citovat
oddie Odesláno 17. září 2005 Odesláno 17. září 2005 Se nediv, tyhle auta už jsou dávno pasé. Kór před zimou, se bude prodávat pěkně blbě. Si to nech na nákupy Citovat
olda Odesláno 18. září 2005 Autor Odesláno 18. září 2005 Já bych si ho nechal,auto je v pohodě,ale mám druhý,tak ho chci prodat kvůli pojistce,musím platit na dvě auta a nepřevedou mi bonusy na druhý,dokud nepřepíšu 205ku,je to skoro 2800,-rozdíl na rok:bojim Citovat
Vvitty Odesláno 18. září 2005 Odesláno 18. září 2005 Původně zaslal: olda Já bych si ho nechal,auto je v pohodě,ale mám druhý,tak ho chci prodat kvůli pojistce,musím platit na dvě auta a nepřevedou mi bonusy na druhý,dokud nepřepíšu 205ku,je to skoro 2800,-rozdíl na rok:bojim ja mam dve auta a bonusy na obou... Citovat
oddie Odesláno 18. září 2005 Odesláno 18. září 2005 205 strč do depozita, tím pádem na ní ručení zrušíš a převedeš bonus z ní na nové, a až budeš chtít s 205 zase jezdit, tak na ní uzavřeš nové... Citovat
olda Odesláno 19. září 2005 Autor Odesláno 19. září 2005 Když já bych jí radši prodal,pokud by měl někdo zájem,ještě bude někomu dobře sloužit,auto jezdilo vesměs po dálnici,takže je relativně v pohodě. Citovat
oddie Odesláno 19. září 2005 Odesláno 19. září 2005 Za tuhle cenu a v tomhle období jí budeš prodávat asi hooodně dlouho... Citovat
olda Odesláno 19. září 2005 Autor Odesláno 19. září 2005 Cena není pevná,kdyby jí někdo chtěl,tak nabídněte cenu. Citovat
Guest NiceOne Odesláno 20. září 2005 Odesláno 20. září 2005 Strc to do bazaru. Ja to tak udelal s 309tkou. Mesic tam stala za 25000, dalsi mesic za 22000 pak si ji nekdo vzal za 18000. ....po 14 dnech tam stala opet za 39000 napsano \"perfektni stav, nove obuti\" ...samozrejme ze stav byl porad stejnej a gumy byly sice s dobrym vzorkem ale kupovane jako ojete 5 let stare Citovat
Garfield Odesláno 20. září 2005 Odesláno 20. září 2005 Oldo, prosím tě: 1) Kdy jsou dělané rozvody? 2) Jak je cca stará baterka? 3) Dokdy to má technickou? 4) Startuje to v zimě? Já už jednu 205 1.8D doma mám, ale teď mi říkala sestřenice, že by taky takovou chtěla, tak by si mohla pořídit to tvoje, takže sonduju. Díky! [upravil dne 20/9/05 Garfield] Citovat
oddie Odesláno 20. září 2005 Odesláno 20. září 2005 Garfield: na jaře bude k dispozici ta moje - novej model s nárazníkem ze 106-ky, a se servem Citovat
olda Odesláno 20. září 2005 Autor Odesláno 20. září 2005 Rozvody jsou dělané před necelými 30000 km,baterka stará asi 3,5 roku,STK je do ledna,v zimě starty až šokující,při -25 na první otočení,když bude zájem,dám na to i funglovky zimáky,jsou na 306. 13\"diskách,pneu Maxxis,perfektní na sněhu. Citovat
Garfield Odesláno 20. září 2005 Odesláno 20. září 2005 Díky, to všechno vypadá dobře. Jen s tou STK teď musím popřemýšlet a poptat, kde by se dala koupit a za kolik - oficiálně to určitě neprojde. Citovat
Crack Odesláno 20. září 2005 Odesláno 20. září 2005 Původně zaslal: Garfield Díky, to všechno vypadá dobře. Jen s tou STK teď musím popřemýšlet a poptat, kde by se dala koupit a za kolik - oficiálně to určitě neprojde. proč by to oficialně neprosšlo??? Citovat
Crack Odesláno 20. září 2005 Odesláno 20. září 2005 Původně zaslal: oddie Garfield: na jaře bude k dispozici ta moje - novej model s nárazníkem ze 106-ky, a se servem jak to vypadá s nárazníkem ze 106ky:o nemáš někde fotku?uplně čirou náhodou:papa Citovat
oddie Odesláno 20. září 2005 Odesláno 20. září 2005 Nemám fotku. Ale vypadá to dobře, sedne tam jak kdyby tam patřil. Zeptej se Garfielda, ten to auto s tím viděl... Citovat
olda Odesláno 21. září 2005 Autor Odesláno 21. září 2005 Oficiálně by to projít mělo,o auto bylo vzorně pečováno,spousty věcí je nových,počítal jsem s tím,že s ním budu jezdit ještě dlouho,ale naskytla se výhodná půjčka,tak jsem si splnil sen o dlouhé 306-ce.Letos jsem dával nové chlazené kotouče,destičky,lana ruční brzdy,přední sklo,origo peugeot,tónované s modrým pruhem(5000,-),loni výfuk )komplet),levá poloosa,předloni pravá atd,atd... Fakt je v pohodě. Citovat
SixxCatt Odesláno 13. říjen 2005 Odesláno 13. říjen 2005 Původně zaslal: olda Oficiálně by to projít mělo,o auto bylo vzorně pečováno,spousty věcí je nových,počítal jsem s tím,že s ním budu jezdit ještě dlouho,ale naskytla se výhodná půjčka,tak jsem si splnil sen o dlouhé 306-ce.Letos jsem dával nové chlazené kotouče,destičky,lana ruční brzdy,přední sklo,origo peugeot,tónované s modrým pruhem(5000,-),loni výfuk )komplet),levá poloosa,předloni pravá atd,atd... Fakt je v pohodě. Měl bych o něj zájem, jestli je ještě k mání - ozvi se prosím na 604941200 nebo na sixxcatt@mzk.cz díky. M. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.