Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Prodám 205 1,8 diesel

olda

Recommended Posts

Prodám 205ku,v dobrém stavu,najeto 240000 km,r.v.1986,má centrál,el.okna,střešní okno(neteče),taž.zař.červený interiér,sedačky,spoilery,tlumiče,pružiny a brzdy jsou z GTI,Chlazené kotouče a desky jsou nové,zadní náprava je O.K.koupil jsem větší,tak musí do světa.

1236_1.jpg&preview=150

Původně zaslal: olda

Já bych si ho nechal,auto je v pohodě,ale mám druhý,tak ho chci prodat kvůli pojistce,musím platit na dvě auta a nepřevedou mi bonusy na druhý,dokud nepřepíšu 205ku,je to skoro 2800,-rozdíl na rok:bojim

ja mam dve auta a bonusy na obou...

Strc to do bazaru. Ja to tak udelal s 309tkou. Mesic tam stala za 25000, dalsi mesic za 22000 pak si ji nekdo vzal za 18000. ....po 14 dnech tam stala opet za 39000 :) napsano \"perfektni stav, nove obuti\" ...samozrejme ze stav byl porad stejnej a gumy byly sice s dobrym vzorkem ale kupovane jako ojete 5 let stare :)

Oldo, prosím tě:

1) Kdy jsou dělané rozvody?

2) Jak je cca stará baterka?

3) Dokdy to má technickou?

4) Startuje to v zimě?

Já už jednu 205 1.8D doma mám, ale teď mi říkala sestřenice, že by taky takovou chtěla, tak by si mohla pořídit to tvoje, takže sonduju. Díky!

:super

[upravil dne 20/9/05 Garfield]

Rozvody jsou dělané před necelými 30000 km,baterka stará asi 3,5 roku,STK je do ledna,v zimě starty až šokující,při -25 na první otočení,když bude zájem,dám na to i funglovky zimáky,jsou na 306. 13\"diskách,pneu Maxxis,perfektní na sněhu.

Oficiálně by to projít mělo,o auto bylo vzorně pečováno,spousty věcí je nových,počítal jsem s tím,že s ním budu jezdit ještě dlouho,ale naskytla se výhodná půjčka,tak jsem si splnil sen o dlouhé 306-ce.Letos jsem dával nové chlazené kotouče,destičky,lana ruční brzdy,přední sklo,origo peugeot,tónované s modrým pruhem(5000,-),loni výfuk )komplet),levá poloosa,předloni pravá atd,atd... Fakt je v pohodě.:super

• 4 weeks later...
Původně zaslal: olda

Oficiálně by to projít mělo,o auto bylo vzorně pečováno,spousty věcí je nových,počítal jsem s tím,že s ním budu jezdit ještě dlouho,ale naskytla se výhodná půjčka,tak jsem si splnil sen o dlouhé 306-ce.Letos jsem dával nové chlazené kotouče,destičky,lana ruční brzdy,přední sklo,origo peugeot,tónované s modrým pruhem(5000,-),loni výfuk )komplet),levá poloosa,předloni pravá atd,atd... Fakt je v pohodě.:super

Měl bych o něj zájem, jestli je ještě k mání - ozvi se prosím na 604941200 nebo na sixxcatt@mzk.cz díky.

M.