macho Odesláno 13. leden 2014 Odesláno 13. leden 2014 Občas potřebuju velký ořechy co jsou až na velky gole (3/4) typicky na matky co drží ložiska kol na nápravách. Takže se to stejně povoluje ještě s nasazenou metrovou tyčí. Goly 3/4 obecně jsou drahý, teď je jedna v akci : http://www.uni-max.cz/gola-sada-3-4/d/ šel bych do ní, ale trochu se bojím kvality. Na druhou stranu neživím se jako automechanik, čili využití jednou za čas. Co si o tom myslíte? Citovat
oddie Odesláno 13. leden 2014 Odesláno 13. leden 2014 Vyprodáno Jinak přesně tu mám, jediný problém s ní byl, že se mi dva ořechy ztratily... což není vina té sady Na matice náboje kol na osobáku dimenzované až až. Jinak na přední 35, co na pažoutech bývá, stačí i redukce 1/2\"-3/4\" a jeden ořech, tu 35 ta 1/2\" s kvalitním trhákem ještě unese. Nebo možná i někdo dělá 35 či 36 ořech přímo na 1/2... Citovat
rootsky Odesláno 13. leden 2014 Odesláno 13. leden 2014 spíš dvoumetrovou trubkou... Nevěřil bych tomu. Sada na takovou \"houpačku\" stojí přes desítku, takže toto (i když nerad) nechávám na servisu... Citovat
macho Odesláno 13. leden 2014 Autor Odesláno 13. leden 2014 36 na 1/2 zrovna mám :-) Každopádně téma je bezpředmětný, když je to prodané Citovat
oddie Odesláno 13. leden 2014 Odesláno 13. leden 2014 To budou mít i jinde, aukro, nebo např. http://czhobby.cz/zbozi/produkt-803/vorel-gola-sada-vorel-21-dilu-3-4.html - ta samá, jen jiná barva. Klidně ti nechám i tu svoji nekompletní, je mi naprd... Citovat
Péťa Odesláno 13. leden 2014 Odesláno 13. leden 2014 Píšou tam: Pokud objednávku registrujete v době platnosti akce, bude uspokojena z nejbližší možné dodávky za uvedenou akční cenu. Citovat
Milan+ Odesláno 13. leden 2014 Odesláno 13. leden 2014 Dokup si redukci a ořechy,ted jsem kupoval kovanou 41,je fakt,že to je ranec,ale tu nezničíš. Když vidím tuhle ráčnu v sadách,tak je beru obloukem. Citovat
oddie Odesláno 13. leden 2014 Odesláno 13. leden 2014 Ta ráčna je spíš na ozdobu, smysl má jen ten trhák... 2m nástavec zvládne. Citovat
Guest Scratch Odesláno 14. leden 2014 Odesláno 14. leden 2014 tak to ani nevim, jaky mam doma poklad, na dratu mi v garazi visi obrovske orechy, a ja je chtel vyhodit Citovat
oddie Odesláno 14. leden 2014 Odesláno 14. leden 2014 35 nebo 36 by se mi hodil, ten jsem zrovna ztratil Citovat
Guest Scratch Odesláno 14. leden 2014 Odesláno 14. leden 2014 ja se tam ted nedostanu, ael az to trosku na jare zase vyklidim a odhazim coupe, tak se ti mrknu kdyz tam budou dve, jsou tvoje Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.