Vcelar Odesláno 25. prosinec 2013 Odesláno 25. prosinec 2013 Rad by som sa informoval aspon orientacne co sa mohlo stat, pocas jazdy rana jak z dela a zadok na lavej strane ostal nalepeny na kolese...jak keby som mal nalozene tonu zeleza a tlmice na doraz...mohol teda odist tlmic, struna nebo co to vlastne ma? Citovat
koblih69 Odesláno 25. prosinec 2013 Odesláno 25. prosinec 2013 jojo probíralo se to třeba tady... Citovat
Vcelar Odesláno 25. prosinec 2013 Autor Odesláno 25. prosinec 2013 OK dakujem takze to by nemalo byt nejak nakladne na opravu...Este jedna vec, da sa na tom prejst par km? (z dediny do servisu) Nestane nic horsie? Citovat
koblih69 Odesláno 25. prosinec 2013 Odesláno 25. prosinec 2013 Koukni pod to. Myslím, že uvidíš na 1. pohled jak tam budou ty 2 části svěšený ale asi to půjde. Kolo asi nedře, že? Citovat
Vcelar Odesláno 25. prosinec 2013 Autor Odesláno 25. prosinec 2013 Nedrelo nic, par km som bol nuteny na tom dojst domov len dufam ze este dojdem do servisu Citovat
koblih69 Odesláno 25. prosinec 2013 Odesláno 25. prosinec 2013 Ono to sedí na doraženým tlumiči, tak s tím moc neskákej a dojedeš. Citovat
Vcelar Odesláno 27. prosinec 2013 Autor Odesláno 27. prosinec 2013 Tak som moc nadseny neni, dnes v servise som zistil nemilu vec, partner ma 3 tyce, dve z nich vedu popri samotnej rure napravy a tie su v poriadku.Teda nikde nic nevidno odlomene. Pravdepodobne bude odlomena ta ktora je vo vnutry tej hrubej rury a ta sa vraj ani neda vybrat (vraj to byva hodne zahrdzavene) a tak ma odporucili na novu alebo teda repasovanu napravu coz uz nieje nic lacne... Skusim este jeden servis a uvidim... Citovat
Benžík Odesláno 27. prosinec 2013 Odesláno 27. prosinec 2013 To mi přijde jako blbost. Uvnitř je tyč stabilizatoru a ta těžko praskne a i kdyby jo, tak si nesedne jedna strana auta. Citovat
ozzy56 Odesláno 27. prosinec 2013 Odesláno 27. prosinec 2013 jj, ta prostřední je stabilizátor, ten to nedrží Citovat
Vcelar Odesláno 27. prosinec 2013 Autor Odesláno 27. prosinec 2013 no tak to ja som potom s toho jelen... lebo takto na oko sme nic nanasli odlomene...necham to este na jeden servis dam vediet az v novom roku Citovat
mxmen Odesláno 27. prosinec 2013 Odesláno 27. prosinec 2013 zkus zvednout tu stranu na kterou to padlo, jestli to kolo sleze dolů. Koukni na torzku jestli na ni není někde boule,nepraskne to rovně ale do zkrutu a na první pohled to nemusí být vidět. Koukni ještě na uložení torzky na obou koncích jestli není v uložení protočená. Citovat
Vcelar Odesláno 27. prosinec 2013 Autor Odesláno 27. prosinec 2013 Este jedna vec, ked som bol v obchodaku sa pytat kolko stoji ta tyc tak sa ma hned opytal ze ktora lebo ze su 3, tak kde je potom ta tretia? Kolo samozrejme sjelo smerom nadol ked to dal na zdvihak... HM, nasiel som temu http://www.peugeot-club.com/topic/43273-zadni-naprava-torzni-tyce/ no a myslim ze je to aj moj pripad ked sme to zdvihli tak ta spodna bola taktiez akoby spriecena... ja to snad skusim este heverom a pozret to ulozenie len to asi bude musiet ist koleso dolu... [Edited on 27/12/13 20:43 by Vcelar] Citovat
mxmen Odesláno 28. prosinec 2013 Odesláno 28. prosinec 2013 je levá a pravá a nesmí se mezi sebou zaměnit !! třetí je zkrz středovou trubku a slouží jako zkrutný stabilizátor (propojuje obě ramena mezi sebou) u některých typů být nemusí a jsou jen dvě tz. bez stř. stabilizátoru Citovat
mxmen Odesláno 28. prosinec 2013 Odesláno 28. prosinec 2013 bez střed. stabilizátoru viz. toto Citovat
Vcelar Odesláno 11. leden 2014 Autor Odesláno 11. leden 2014 Tak problem je vyrieseny.Obehal som niekolko servisov a vsade mi odporucili len repas napravy, samozrejme cena by bola od 350 az 500eur plus minus... Nakoniec mi chlapik v poslednom servise povedal ze oni to riesia taktiez vymenov napravy lebo na nahodenie tyce nemaju pripravok alebo cosi take... No a ked spomenul pripravok tak som uz dalej neriesil ziadny servis len autorizovany servis peugeot kde mi to nakoniec aj vymenili. Samozrejme nie napravu ale samotnu tyc a stalo ma to 150eur. Citovat
P607Olda Odesláno 11. leden 2014 Odesláno 11. leden 2014 No, je otázka, jestli je to výhra. Repas je stejně potřebný po asi 200 t. km nebo po 10 letech (co nastane dříve). Takže bývá zvykem dělat určité věci \"když už se to rozebírá\". Je otázka, zda ti repas radili ze ziskuchtivosti anebo prostě proto, že v 95% případů to dopadne jak říkám. V autorizáku nešpekulují, zákazník chce něco, tak to dostane. Je fakt, že repas tady stojí kolem 5 až 7,5 tisíc (180 až 270 EUR), podle toho, jak je to už zničené. [upravil dne 11.1.2014 18:32 od P607Olda] Citovat
Vcelar Odesláno 11. leden 2014 Autor Odesláno 11. leden 2014 Neviem preco je teda potrebny repas po urcitych km, v peugeote kontrolovali aj loziska a vraj su v poriadku a celkovo je tam vse ok. Len ma napadlo to uz ale bolo neskoro ze by mozna bolo dobre vymenit rovno obe torzky...lebo teras mozem cakat ze prasne aj druha. Citovat
P607Olda Odesláno 11. leden 2014 Odesláno 11. leden 2014 No, prasknutí torzky je věc vyjímečná, zatímco repas je nevyhnutnost. Ale možná byl u tvého auta už udělaný. Citovat
Vcelar Odesláno 11. leden 2014 Autor Odesláno 11. leden 2014 To ci bol repas uz urobeny neviem ale skor si myslim ze nie, ked som ho kupoval tak mal 130tisic teras je 180tisic.(teda pokial nebol stoceny). Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.