Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Rad by som sa informoval aspon orientacne co sa mohlo stat, pocas jazdy rana jak z dela a zadok na lavej strane ostal nalepeny na kolese...jak keby som mal nalozene tonu zeleza a tlmice na doraz...mohol teda odist tlmic, struna nebo co to vlastne ma?

Odesláno

Tak som moc nadseny neni, dnes v servise som zistil nemilu vec, partner ma 3 tyce, dve z nich vedu popri samotnej rure napravy a tie su v poriadku.Teda nikde nic nevidno odlomene. Pravdepodobne bude odlomena ta ktora je vo vnutry tej hrubej rury a ta sa vraj ani neda vybrat (vraj to byva hodne zahrdzavene) a tak ma odporucili na novu alebo teda repasovanu napravu coz uz nieje nic lacne...

Skusim este jeden servis a uvidim...

Odesláno

zkus zvednout tu stranu na kterou to padlo, jestli to kolo sleze dolů. Koukni na torzku jestli na ni není někde boule,nepraskne to rovně ale do zkrutu a na první pohled to nemusí být vidět. Koukni ještě na uložení torzky na obou koncích jestli není v uložení protočená.

Odesláno

Este jedna vec, ked som bol v obchodaku sa pytat kolko stoji ta tyc tak sa ma hned opytal ze ktora lebo ze su 3, tak kde je potom ta tretia?

Kolo samozrejme sjelo smerom nadol ked to dal na zdvihak...

HM, nasiel som temu

http://www.peugeot-club.com/topic/43273-zadni-naprava-torzni-tyce/

no a myslim ze je to aj moj pripad ked sme to zdvihli tak ta spodna bola taktiez akoby spriecena... ja to snad skusim este heverom a pozret to ulozenie len to asi bude musiet ist koleso dolu...

[Edited on 27/12/13 20:43 by Vcelar]

Odesláno

je levá a pravá a nesmí se mezi sebou zaměnit !! třetí je zkrz středovou trubku a slouží jako zkrutný stabilizátor (propojuje obě ramena mezi sebou) u některých typů být nemusí a jsou jen dvě tz. bez stř. stabilizátoru

  • O 2 týdny později...
Odesláno

Tak problem je vyrieseny.Obehal som niekolko servisov a vsade mi odporucili len repas napravy, samozrejme cena by bola od 350 az 500eur plus minus...

Nakoniec mi chlapik v poslednom servise povedal ze oni to riesia taktiez vymenov napravy lebo na nahodenie tyce nemaju pripravok alebo cosi take...

No a ked spomenul pripravok tak som uz dalej neriesil ziadny servis len autorizovany servis peugeot kde mi to nakoniec aj vymenili. Samozrejme nie napravu ale samotnu tyc a stalo ma to 150eur. :)

Odesláno

No, je otázka, jestli je to výhra.

Repas je stejně potřebný po asi 200 t. km nebo po 10 letech (co nastane dříve). Takže bývá zvykem dělat určité věci \"když už se to rozebírá\". Je otázka, zda ti repas radili ze ziskuchtivosti :aut anebo prostě proto, že v 95% případů to dopadne jak říkám.

V autorizáku nešpekulují, zákazník chce něco, tak to dostane.

Je fakt, že repas tady stojí kolem 5 až 7,5 tisíc (180 až 270 EUR), podle toho, jak je to už zničené.

[upravil dne 11.1.2014 18:32 od P607Olda]

Odesláno

Neviem preco je teda potrebny repas po urcitych km, v peugeote kontrolovali aj loziska a vraj su v poriadku a celkovo je tam vse ok. Len ma napadlo to uz ale bolo neskoro ze by mozna bolo dobre vymenit rovno obe torzky...lebo teras mozem cakat ze prasne aj druha.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...