marecikRC Odesláno 25. říjen 2013 Odesláno 25. říjen 2013 Zdravim .... Surne zhanam prirucku na peugeot 206 vsetkych verzi, vsetkych motorov, musia tam byt vsetky el.schemy,rozdelenie suciastok, tech.parametre... proste tam musi byt absolutne vsetko - knizka \'jak nato\' my nestaci, to je nic oproti tomu co hladam. Musi to byt v Sk,Cz, pripadne aj v Aj ... som ochotny aj zaplatit za to. Dakujem ... Citovat
marecikRC Odesláno 25. říjen 2013 Autor Odesláno 25. říjen 2013 mam jednu, len je v spanielcine Citovat
JakubkoSK Odesláno 25. říjen 2013 Odesláno 25. říjen 2013 je potrebné pri takom množsve informácii mať predplatený service box tam je toho veľa o sučiatkach a potom mať knihu \"ako na to\" a príručku ináč to neide pretože v jednom taká kniha neexistuje Citovat
marecikRC Odesláno 25. říjen 2013 Autor Odesláno 25. říjen 2013 Ako sa dostanem k predplateniu servis boxu? Citovat
JakubkoSK Odesláno 25. říjen 2013 Odesláno 25. říjen 2013 tak zdarma v sevice boxe máš množstvo súčiatok a podobne ale blokuje to pracovné postupy normočasy a ako sa predpláca to neviem to som neskúšal. Citovat
ferinko2 Odesláno 25. říjen 2013 Odesláno 25. říjen 2013 tak zdarma v sevice boxe máš množstvo súčiatok a podobne ale blokuje to pracovné postupy normočasy a ako sa predpláca to neviem to som neskúšal. Ani el.schémy. P.S.marecikRC - Máš SZ Citovat
P607Olda Odesláno 25. říjen 2013 Odesláno 25. říjen 2013 mam jednu, len je v spanielcine No a v čem je problém, španělština je snadná... Citovat
Buback Odesláno 25. říjen 2013 Odesláno 25. říjen 2013 ja mam, ale jen ve francoustine, neni tam ale RC je to ale program. Je tam skoro vsecko vcetne fotek jak na to. Citovat
marecikRC Odesláno 26. říjen 2013 Autor Odesláno 26. říjen 2013 Buback, ten program mas samostatne na Cd ? Citovat
Buback Odesláno 27. říjen 2013 Odesláno 27. říjen 2013 az budu doma tak to hodim nekde na net a pak ti poslu link v SZ Citovat
Dave_GTI Odesláno 27. říjen 2013 Odesláno 27. říjen 2013 Buback: pošli mi ten link prosím taky. Nebo alespoň název. Je tam GTI? Citovat
ferinko2 Odesláno 27. říjen 2013 Odesláno 27. říjen 2013 Buback, ten program mas samostatne na Cd ? No na CD to asi nebude,ked to má 12GB:myslim Citovat
Buback Odesláno 28. říjen 2013 Odesláno 28. říjen 2013 SEDRE ma 12Gb to je spise na torrent. Uz to nahravam na net a pak Vam poslu link. Citovat
Marek.206 Odesláno 12. únor 2014 Odesláno 12. únor 2014 Mohol by si ho poslať, prosím ťa, aj mne? Ďakujem. Citovat
bretamach Odesláno 13. únor 2014 Odesláno 13. únor 2014 Pro BUBACK,ahoj mooooc prosím poši to i mě,jestli to je možné.Děkuji moc. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.