Print Odesláno 17. říjen 2013 Odesláno 17. říjen 2013 Ahoj chtěl bych přes zimu vyměnit prahy na své 406 .... a našel jsem tyto na Autokelly .... máte s tím někdo zkušenost ? budou pasovat ? Četl jsem na Francouzském foru ze nějaké prahy z druho výroby nepasují tak proto se ptám. Díky. Jsou to tyto .... http://www.autokelly.cz/#|Y33buV4cvEnkJxvjhfNBp03MxRinFE8R8LtQvjoDJoJVuxja+bDJPIFL2jvzWfxtjXjudPhQvqXi50EJvEdbDxFiknvKJDa/wqSlXp/e9WdQVC9oZA5AmbmK+1baHB34SMRmmq8JisDk6+3RI2RJtbfXJZQk3CEeQYvPJqPe2p8WWGbAU9KHqhaBOuJaPuvu Citovat
brutall Odesláno 17. říjen 2013 Odesláno 17. říjen 2013 To je špatný odkaz. objeví se hlavní strana kelly:) Citovat
Almanil Odesláno 18. říjen 2013 Odesláno 18. říjen 2013 Odkazy do AK totiž nefungují, leda objednací kód Citovat
švícko87 Odesláno 18. říjen 2013 Odesláno 18. říjen 2013 Prahy z AK jsem měl oba. Je pravda,že bylo potřeba prahům s dopasováním trochu \"pomoci\"... Raději poptej inzerci,dost často tu kluci prodávají komplet vyřezané prahy z orig. 406 ( cenově to vyjde stejně,anebo trochu líp ). Jinak bud připravenej,že auto bude minimálně týden stát a to ještě zamáčkneš slzu,co na tebe vykoukne,až prahy odřežeš...Takže dodělávky tě asi tak jako tak neminou. Citovat
Guest servisman Odesláno 18. říjen 2013 Odesláno 18. říjen 2013 OK406 měnil práh z ACI http://www.aci.cz/peugeot-peugeot-406-5-1995-5-1999-karoserie-plechove-a-plastove-dily-prahy-lemy-opravarenske-dily_c12289670.html zkus jemu co a jak zda se musel nějak moc upravovat Citovat
Print Odesláno 18. říjen 2013 Autor Odesláno 18. říjen 2013 O to ze bych koupil prahy ze 406 od nekoho jsme premyslel ale bojim se ze budou taky nacnute ... ale zkusim se poptam ... jinak diky za rady. Citovat
ozzy56 Odesláno 18. říjen 2013 Odesláno 18. říjen 2013 406 skončila 2004, takže sehnat zdravý práh rovná se zázraku Citovat
Print Odesláno 18. říjen 2013 Autor Odesláno 18. říjen 2013 ozzy prave proto se to snazim resit pomoci druhovyroby :-) Citovat
OK406 Odesláno 19. říjen 2013 Odesláno 19. říjen 2013 Mám měnění pravý práh. Kupoval se v aci.cz . Žádné větší problémy ohledně pasování nebyly. Po montáži jsem jej řádně vystříkal Body 900 a zvenuku je Body 950. Samozřejmě, že se musel z venčí upravit + připravit na nastříkání. Citovat
Zbyňa1 Odesláno 19. říjen 2013 Odesláno 19. říjen 2013 Zdravím, chlapi, já bral tady: http://www.vyfuk-levne.cz/detail/574641|POLCAR/ a pasovaly přesně! I cena byla rozumná a do tří dnů po objednání byly prahy doma. Dokonce ta místa na zvedání heverem taky pasovala. Citovat
machulda Odesláno 26. únor 2015 Odesláno 26. únor 2015 Ahoj, nevíte někdo jestli pasují prahy ze 406 sedan na break? Podle toho co jsem našel na kelly, by měly být stejné, ale radši se ještě zeptám. Díky Citovat
Charlie 1 Odesláno 26. únor 2015 Odesláno 26. únor 2015 Jo co je mas shnily? Sedan i break jsou stejný...:-) Citovat
machulda Odesláno 26. únor 2015 Odesláno 26. únor 2015 No zdravý zrovna nejsou, ale hlavně jsou promáčklý od šikuly v pneuservise. Dal zvedák vedle než patří Citovat
ozzy56 Odesláno 26. únor 2015 Odesláno 26. únor 2015 požadoval bych po pneuservisu nějakou náhradu, to je neomluvitelné Citovat
machulda Odesláno 26. únor 2015 Odesláno 26. únor 2015 No všiml jsem si toho až asi týden po přezutí, to už nemělo cenu se tam dohadovat...Hold další ponaučení... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.