dvestesest Odesláno 16. září 2013 Odesláno 16. září 2013 Zdravím a omlouvám se za založení nového dotazu (nenašel jsem informaci) Zeptám se, chci měnit olej v 1.6 HDI 80kw fap, do teď tam byl 10w-40 a já přemýšlím o olejích Total konkrétně ale 5w-30. Je velký problém takhle změnit viskozitu ? Lepší olej dávám pro klid duše Díky Citovat
dvestesest Odesláno 16. září 2013 Autor Odesláno 16. září 2013 No pro tento motor s Fap je doporučovanější..to je jediný důvod, jinak když se pravidelně, s předstihem mění 10w-40 tak se tím určitě nic nezkazí. Citovat
koblih69 Odesláno 16. září 2013 Odesláno 16. září 2013 Ideální by byl 5w40 nicméně to ti není nic platné protože není LowSaps. Takže jediný olej, který ti zbývá je ten 5w30 ECS. Citovat
dvestesest Odesláno 16. září 2013 Autor Odesláno 16. září 2013 Ano, přesně ten, 5w30 ECS, proto jsem přemýšlel jestli je ta změna pro ten motor dobrá, když jezdil s 10W-40. Citovat
koblih69 Odesláno 16. září 2013 Odesláno 16. září 2013 Dobrá nebo špatná... jiný olej tam stejně lít nemůžeš takže ti nic jiného než to INEO nezbývá. Citovat
renesko Odesláno 28. říjen 2013 Odesláno 28. říjen 2013 Mám síce ford 1.6TDci 80kW s DPF ,ale je to motor od PSA a chcem len povedať,že som mal tiež v aute nejaký 10W-40 a prešiel som na ford formula f 5W-30 a po výmene som mal iba problém s kontrolkou oleja,ale po výmene čidla sa to už neprejavilo a motor je trochu hlasitejší. Inak ok. Citovat
brutall Odesláno 28. říjen 2013 Odesláno 28. říjen 2013 A zase olej.http://www.peugeot-club.com/forum/forumdisplay.php?fid=137 [upravil dne 28/10/13 18:09 od brutall] Citovat
Ludvo Odesláno 12. listopad 2013 Odesláno 12. listopad 2013 Zdravím, Měl bych takový dotaz. Mám P407sw, 2.0 HDI, 100kw s FAP a majitel přede mnou tam lil TOTAL 5w-30 INEO a měnil to po 30 tkm. To mi přijde celkem dost a rád bych začal ten motor šetřit. Byla by možnost měnit to po 15 tkm a dát tam TOTAL 5w-40? Děkuji Citovat
Dančák Odesláno 12. listopad 2013 Odesláno 12. listopad 2013 Měnit po 30tis.km není dobré....Pokud tam máš stále FAP tak tam dej to co tam dával doteď ( Total 5w30 INEO) a měň po max. 15tis.km. Pokud už FAP nemáš, dej Total QUARTZ 5w40, ten ineo je právě kvůli šetření toho FAPu Citovat
Ludvo Odesláno 12. listopad 2013 Odesláno 12. listopad 2013 Mi právě někdo říkal, že originál by tam měl být ten 5w-40. Tak děkuji za radu. Ono to chce šetřit, když to už má za sebou přes 240tkm :-D Citovat
rootsky Odesláno 12. listopad 2013 Odesláno 12. listopad 2013 Přesně jak píše Dančák. Ono PSA před nástupem LowSaps olejů doporučovalo Total 5W40 (např u mě do starší C5tky FAP), ale dnes je situace jiná a používají se tak i zpětně LowSaps oleje (např. INEO). [upravil dne 12/11/13 18:51 od rootsky] Citovat
Balu1989 Odesláno 13. leden 2014 Odesláno 13. leden 2014 tak já se taky přidám, prosím nekamenovat mám 407 2.0 origo bez FAP, předešlý majitel tam dával 5W-30 INEO, mám ho tam dát také nebo mohu použít 5w-40 QUARTZ. Díky Honza Citovat
hardhouse.trip Odesláno 2. duben 2014 Odesláno 2. duben 2014 A jak je to s tím sítkem, nebo sacím košem na olejovým čerpadle? Má to RHR? V SB jsem nic nenašel... A pokud to má, necháváte to někdo vyčistit? Citovat
koblih69 Odesláno 2. duben 2014 Odesláno 2. duben 2014 Tobě to špatně maže? Asi ne, tak to neřeš. Pokud chceš použij před výměnou proplach, kvalitní olej a to stačí. Citovat
hardhouse.trip Odesláno 2. duben 2014 Odesláno 2. duben 2014 No, myslel jsem spíš tak preventivně...zatím je to dobrý Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.