Charles Odesláno 5. září 2013 Odesláno 5. září 2013 Tak nástupce 306 už je doma pořidil jsem vyšší třídu 406 v sedanu s motorem 2.2 HDI 98kw výbava vozidla : palubní pc, digitálni klima, sedačky černa kůže, el. okna a ztcatka, vyhřívana sedadla i zrcatka,.. mimo šíbru a tempomatu vše co davaly do 406tek [upravil dne 8/9/13 20:09 od Charles] [upravil dne 8/9/13 21:59 od Charles] [upravil dne 14/12/13 18:11 od Charles] [upravil dne 20/12/13 18:58 od Charles] [upravil dne 23/3/14 15:04 od Charles] Citovat
John Odesláno 5. září 2013 Odesláno 5. září 2013 Jak už jsem řikal pěkný,jen to trošku posadit níž ta prdel je jak nakopnutá a bude to ok,jak se uvidíme na srazu tak ti to prolezu atd. Jinak tempomat snad půjde dodělat...je to věc co se člověku hodí a velice rychle si na to zvykne...a už nechce auto bez [upravil dne 5/9/2013 16:53 od John] Citovat
gronholmm Odesláno 5. září 2013 Odesláno 5. září 2013 Ještě nemá samostmívací zrcátko Ale jinak pěkná 406tá - tá bílá jí sluší, jen ty kola mi k tomu moc nesedí Citovat
Moral3z Odesláno 5. září 2013 Odesláno 5. září 2013 Hezký! To auto má potenciál.. věřím, že z něj po tvejch úpravách bude pěkná leštěnka Citovat
poldiss Odesláno 5. září 2013 Odesláno 5. září 2013 Sakra ta je za něco takovýho bych vyměnil 306 taky jen to chce dolů a jiný kola A kolik má nalítáno? Citovat
Charles Odesláno 5. září 2013 Autor Odesláno 5. září 2013 mam doma chalangery 17\" nebojte a dolu zatim ne ale taky třeba časem Citovat
John Odesláno 5. září 2013 Odesláno 5. září 2013 Chalangery budou pecka nemusíš řešit velký podložky když to ma obyč brzdy takže za mě supr...A podvozek nevěřím,že to nepůjde dolu o fous...je to šílená koza Citovat
Mizlerek007 Odesláno 5. září 2013 Odesláno 5. září 2013 gronholmm: zatmavko tam bylo, ale asi mu vyteklo tak tam dal tohle... jinak je to prostě pecka a až to bude o ten pul metr dole, tak to teprve bude kára Citovat
agresssor Odesláno 6. září 2013 Odesláno 6. září 2013 ajeje to snizovani je fakt nemoc...... Jina bila 406 ka je super Citovat
brutall Odesláno 6. září 2013 Odesláno 6. září 2013 Jo taky jsem měl sníženo. Po prvním proražení vany šla rychle nahoru. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.