KingSpade Odesláno 3. říjen 2015 Odesláno 3. říjen 2015 Kdyby to bylo za 50 před dvěma týdny tak jí beru Citovat
Tony Stark Odesláno 3. říjen 2015 Autor Odesláno 3. říjen 2015 Od začátku září je k mání. Ale zase 2.0i má něco do sebe. Citovat
KingSpade Odesláno 3. říjen 2015 Odesláno 3. říjen 2015 Joo ale když jsem sledoval tu debatu o ceně a můj strop byl 60K.....a 2.0 má něco do sebe to je fakt Jen ta spotřeba Citovat
KingSpade Odesláno 3. říjen 2015 Odesláno 3. říjen 2015 (upraveno) Ale ono pokavaď bych nečuchnul k dvoulitru, tak bych tu 1.6 taky bral. Základ byl jaký je technický stav a kastle. Upraveno 3. říjen 2015 uživatelem KingSpade Citovat
Tony Stark Odesláno 6. listopad 2015 Autor Odesláno 6. listopad 2015 (upraveno) Jelikož se mi odporoučela moje Sony Z3 Compact nemohu fotit. Nicméně než jsem se rozhodl pro novou baterii tak jsem dal alternátor na "diagnostiku", všechno v pořádku, vyčištěn od marasu z uhlíku. Dodává proud v rozmezí 14,2-15V tuším napsal jsem si to na papír ale někde jsem ho ztratil. No dal jsem tam když už, nový řemen na altík. Před tímto laborováním bylo auto zespod připraveno na zimu = kompletní vystříkaní dutin a podvozku. Tato procedůra trvala skoro 12 dní. Auto vysychalo/schlo ve vytápěné/ventilované lakovně - dutiny. Auto dostalo novou baterii - Varta Silver Dynamic 61AH 600A. Minulá baterka = totožná, měla vypálený jeden článek i když nevím jak je to možné. Pro sichr jsem rozebral a trošku prohýbal zadní třmeny, v zimě to má tendenci dělat maras. Nové zimní pneu - vzhledem k ceně jsem zvolil Barum Polaris 3 195/65 R15 91T s DOT 2715. Auto umyto a nanesena Politura, dolita nemrznoučka, vyčištěn interiér, navoněno. Za cca 3tisíce km mě čeká olej a filtry. Upraveno 19. listopad 2016 uživatelem Tony Stark Citovat
radim.1008 Odesláno 6. listopad 2015 Odesláno 6. listopad 2015 Pěkně se staráš. Škoda prodávat, ne? Citovat
jiriczek Odesláno 30. listopad 2015 Odesláno 30. listopad 2015 Tony Stark: Hele, čím jsi čistil ty světla? Mám je právě taky celkem špinavý... Podle internetu bych na to měl jít šmirglem, ale docela se toho bojím Čím jsi to teda dělal ty? Citovat
Tony Stark Odesláno 15. únor 2016 Autor Odesláno 15. únor 2016 (upraveno) Po dvou letech zase začly dělat problém již "opraveny" zadní třmeny díky opravným sadám. Takže nové zadní třmeny od badisaka, díky. Při jednom jsem preventivně vyměnil lanovody. No a po takové ten né moc velké zimě jsem se dlouho nevěnoval přední nápravě. tak jsem se na ní mrknul. Takže opět změny : Nové zadní třmeny + lanovody, pravý spodní čep ramene byl v háji, tyčky řízení šly už poměrně dost slyšet a auto šlo až moc z lehka za volantem + mírné chvění volantu, plus jsem udělal 3D geometrii. Auto klasicky na řízení krásně ztuhlo a mírné chvění volantu je pryč. Upraveno 23. srpen 2016 uživatelem Tony Stark Citovat
Tony Stark Odesláno 22. únor 2016 Autor Odesláno 22. únor 2016 Dneska seřizení světel, nějak se mi nezdály a už jsem se i optal na nový průběh stk a není se čeho bát, jediná změna je, že v řj nesmí být zapsaná žádná ani byť přechodná závada. Citovat
Tony Stark Odesláno 29. březen 2016 Autor Odesláno 29. březen 2016 Už od neděle mám přezuto na letní. Dneska jsem vyvažoval kola + lepil jeden defekt o kterém jsem ani nevěděl ale jedno kolo utíkalo. Seřídila se i světla, provedla 3D geometrie. No a když už se začíná dělat tepleji, tak opět začnu "pracovat" = dnes objednán nový klimakompresor + olej do kompresoru + nový řemen na kompresor a v neděli se do toho pustím. A hle dnes jsme pokořili další metu. Citovat
Tony Stark Odesláno 3. duben 2016 Autor Odesláno 3. duben 2016 (upraveno) Tak počasí se vydařilo, takže dnešním dnem opět funkční "nová" klimatizace. Výměna klimakompresoru za nový (díky badisákovi), nový řemen, nové těsnící kroužky, vydezinfikováno. A při jednom se vyměnil i expanzní ventil, nechtěl propustit okruh. No musím říct, že jsem měl pořádně stáhnuté půlky při prvním zapnutí klimy, jelikož to množství kompresorového oleje se mi nezdálo ale naplnil jsem dle instrukcí a "zatím" šlape. Naplněno, odzkoušeno, vyčištěno. Takže angína volá. Upraveno 3. duben 2016 uživatelem Tony Stark Citovat
Roman Bazi Odesláno 4. duben 2016 Odesláno 4. duben 2016 Dobrá práce. Časem si zvykneš, nesmíš to ze začátku s rozdílem teplot moc přehánět. Citovat
Tony Stark Odesláno 9. duben 2016 Autor Odesláno 9. duben 2016 (upraveno) No abych to nebyl já že. Jedu si tak jedu, najednou přehlídnu polopropadlé víko od kanálu, prásk do něho a z rázu se začal třepat volant a auto mělo zvuk jako tank. Říkam si, kua disk a guma v háji zase majlant a že bych sundal i výfuk. No a disk v pořádku na vyvažovačce bez problému vše rovné, guma taky v cajku tak špu pod auto a na pravé straně se mi servaly silentbloky ramen, super. A nejlepší překváko byla prasklina přímo ve vývody(závitu) na lambda sondě. Tak tuhle práci opravdu nemám rád, jelikož nemám lis ani COčko že, takže auto šlo do AutoChodura Havířov. A od včera jezdíme opět dál. Opraveno / vyměněno -silentbloky předních ramen(L+P) -svislé čepy ramen(L+P) -čepy řízení axiálek (L+P) -opět provedena geometrie -no a opravena prasklina na závitu/vývodu lambda sondy -a preventivně jsem si vyčistil opět škrtící klapku Toť vše. Jinak umyto, vysáto a naleštěno. Upraveno 9. duben 2016 uživatelem Tony Stark Citovat
Tony Stark Odesláno 23. květen 2016 Autor Odesláno 23. květen 2016 (upraveno) Nedávno mi začly silně pískat přední desky Textar na kterých mám najeto přes 33.ooo KM ostré jízdy každý den a jelikož mám vpředu kotouče od Bremba, tak jsem desky zkusil stáhnout na brusce, udělal jsem tento úkon 3x celkově a nepomohlo. Kotouče jsem dal změřit, nejsou zvlněné, žádné drážky ale jsou co chvíli zanesené od marasu z desek. Takže desky jsou buď příliš měkké nebo příliš tvrdé, těžko říct, nicméně jsem si dnes objednal nové přední desky od Bremba a svoje staré přední desky Textar s označením 2360001 budu mít k prodeji jelikož z desek toho moc neubylo a kdyby někdo měl podobný problém jako já, tak částečné řešení to je. No a asi 2 týdny zpět prásk, ABS/ESP FAULT - NOT FUNCTION, bzrdový spínač na pedálu šel do kytek - výměna 218,-Kč. Upraveno 23. květen 2016 uživatelem Tony Stark Citovat
Tony Stark Odesláno 11. červen 2016 Autor Odesláno 11. červen 2016 (upraveno) Přes týden jsem byl přinucen vyměnit protíkající výměník tepla/vnitřní vytápění, jelikož se mi u plynového pedálu udělal z boku středového tunelu nějaký maras, no šáhnu na to a totálně mokro. Šlo před tímto zjištěním mírně cítit takový nakyslý závan z topení a to byla přičina toho odéru. Takže vyměněno, vysušeno. Upraveno 11. červen 2016 uživatelem Tony Stark Citovat
Tony Stark Odesláno 30. červenec 2016 Autor Odesláno 30. červenec 2016 Aby se neřeklo, že se autu nevěnuju ... Citovat
Gabriel 307 Odesláno 31. červenec 2016 Odesláno 31. červenec 2016 V 11. 6. 2016 at 18:19, Tony Stark napsal: Přes týden jsem byl přinucen vyměnit protíkající výměník tepla/vnitřní vytápění, jelikož se mi u plynového pedálu udělal z boku středového tunelu nějaký maras, no šáhnu na to a totálně mokro. Šlo před tímto zjištěním mírně cítit takový nakyslý závan z topení a to byla přičina toho odéru. Takže vyměněno, vysušeno. nějaké foto popis by se hodil . . . co všechno si vyndával ven Citovat
vendelinek Odesláno 31. červenec 2016 Odesláno 31. červenec 2016 super fotka,palec nahoru odesláno z Lumie Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.