lud3k Odesláno 26. srpen 2013 Odesláno 26. srpen 2013 Cau. Chtel bych se zeptat netahlo me auto PEUGEOT 406 66Kw rok 2000,tak jsem vydedukovali ze je turbo spatny nejaky ulamany lopatky. Potom me pritelkyne v sobotu koupila chip od ABC TUNING BRNO Chlapek co dorazil chip udelat vzkazoval ze mam VAHU VZDUCHU spatnou tu mi kamarad dovez novou od V.D.O auto i po chipu nejak netahne,1pekny,2jka taky ale3,4,5 je mrtvola.... zda se mi ze i docela takove duneni pri akceleraci jako kdyby neco bylo ucpany nebo nevim.... Nevite neco co by mohlo byt. Dekuji za radu Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 26. srpen 2013 Odesláno 26. srpen 2013 No především to chtělo už před tím něco pohledat, ted to bude asi složitější dat to do pořádku pokud je to tak jak se piše http://www.mmracing.sk/images/content/afera.pdf http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php?f=830&t=813470&start=0&st=0&sk=t&sd=a&sid=811184e84f86f8ff1ea73554b9c57832 http://forum.skodahome.cz/topic/7740-abc-tuning-brno-mate-nekdo-skusenosti/ Citovat
lud3k Odesláno 26. srpen 2013 Autor Odesláno 26. srpen 2013 ja bohuzel o tom chipu ani nevedel dostal jsemho darem od pritelkyne Citovat
koblih69 Odesláno 26. srpen 2013 Odesláno 26. srpen 2013 Hm klasika... takže tam zavolej, nech si přehrát zpět původní data a pak uvidíš... Citovat
lud3k Odesláno 26. srpen 2013 Autor Odesláno 26. srpen 2013 uz jsme s borcem v kantaktu.... rikam zadna zmena a melo by to byt 18kw Citovat
mmartinkovic Odesláno 26. srpen 2013 Odesláno 26. srpen 2013 Vyfuky su OK? Nemas tam diery? alebo nepodfukuje niekde ci do hadice alebo pod zvody ci nasavanie a pod? Naco robit chip, ked ti nejde normalne, mal si to odlozit, a po oprave riesit chip. Nechcem ta zarmutit ale 18 kw je dost na 66kW, to mas 1/3. Nechcem nikomu kafrat do roboty a do znalosti ale podla mna chip da tak 10 %, co by bolo u teba 6,6 kW to nehovorim o zivotnosti. Ale otom potom. Citovat
lud3k Odesláno 26. srpen 2013 Autor Odesláno 26. srpen 2013 jak poznam ty hadice? protoze hadice me taky napadla zda-li tam nepodfukuje Citovat
mmartinkovic Odesláno 26. srpen 2013 Odesláno 26. srpen 2013 Asi ti to poviem inac, pozeraj vsetky hadice od filtra, nasavania, a vyfuk, vsetko od motora az po koniec. Citovat
John Odesláno 26. srpen 2013 Odesláno 26. srpen 2013 Do ABC bych si auto nedal nikdy...pokud můžeš nech si nahrát co nejrychleji původní mapu do jednotky. A pak bych si prohlidl auto origo diagnostikou pro jistotu. Citovat
lud3k Odesláno 26. srpen 2013 Autor Odesláno 26. srpen 2013 Rikam to byl darek draha polovicka o chipu co kam dat kde jsou nejlpesi tak nevi takze ji nic za zle nemam.... Akorat me teda zarazi porucha asi nebo uz nevim co stim,uz davno jsem toto resil ze nejde spis netahne, urcite to neni zadnym chipem.... jen uz nevim co stim Zkontrolovat hadice asi udelam o vikendu Citovat
John Odesláno 26. srpen 2013 Odesláno 26. srpen 2013 lud3k : chápu,že to byl darek...a na ty origo diag jsi to auto měl napíchnutý někdy? Citovat
lud3k Odesláno 27. srpen 2013 Autor Odesláno 27. srpen 2013 mel mel kamarad ma nedaleko od Brna servis na peugeoty a jediny co me to naslo za chybu byla pouze VAHA VZDUCHU tu jsem v sobotu vymenil Citovat
mmartinkovic Odesláno 28. srpen 2013 Odesláno 28. srpen 2013 A len taka otazka, palivovy filter si menil ? Ake palivo tankujes? Citovat
MilanF1 Odesláno 28. srpen 2013 Odesláno 28. srpen 2013 Vzduchový filtr je doufám taky v pořádku ... Pokud chceš vědět výkon, zajeď na brzdu . Ale nejlépe s origo mapou, ne nějakým šmejdem. Ač to byl dárek, může se řádně prodražit ... Citovat
mmartinkovic Odesláno 28. srpen 2013 Odesláno 28. srpen 2013 Opravujem sa, aj vzduchovy filter si kontroloval ? Pripadne vymienal ? Citovat
lud3k Odesláno 28. srpen 2013 Autor Odesláno 28. srpen 2013 dignostika nic neukazala. vzduchovy filtr je menen mesic zpatky. Rikam jiz predtim auto teda moc netahlo dignostika nic,tak jsem dostal chip jako je to lepsi ale 4,5tka je takova lina nebo jestli je 406 66kw slabe a tezke auto Citovat
lud3k Odesláno 28. srpen 2013 Autor Odesláno 28. srpen 2013 muze byt treba nejak vyfuk nebo hadice nejaka spatna Citovat
lud3k Odesláno 28. srpen 2013 Autor Odesláno 28. srpen 2013 protoze me se treba ani nezda spotreba Citovat
MilanF1 Odesláno 28. srpen 2013 Odesláno 28. srpen 2013 Výfuk jedině před katem. Já ho měl za katem jak řešeto a na brzdě jsem naměřil normální hodnoty - jenom spotřeba byla vyšší. Chtělo by to diagnostiku a za jízdy koukat na hodnoty, zda odpovídají normálním. Citovat
lud3k Odesláno 28. srpen 2013 Autor Odesláno 28. srpen 2013 ano ano to udelal kamarad jak jsem jiz psal dela peugeoty a rikal jen co je spatny tak vstrik... pri pridani plynu jde slyset s motoru jako kdyby sičení Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.