wojtěch Odesláno 24. srpen 2013 Odesláno 24. srpen 2013 Jaké je euro u 306 1.6 1,8 a 2,0 liší se to i rokem? přemýšlím o koupi cabria tak ať vím co vybírat a na jako cenu se připravit díky. Citovat
švícko87 Odesláno 24. srpen 2013 Odesláno 24. srpen 2013 Koukni na stránky www.autoscout24.com Tam to vždy němečtí inzerenti uvádějí. Citovat
Mopař Odesláno 24. srpen 2013 Odesláno 24. srpen 2013 3 000 EKO daň + přepis (800 tušim) + evidenčka (300?) Citovat
Driver Odesláno 24. srpen 2013 Odesláno 24. srpen 2013 Já měl u motoru 1.6 (r.v.98) eko za 3000,- ale nakonec stejně rozhoduje to co je uvedeno v TP. Může se stát, že dvě stejný auta budou mít uvedený rozdílný údaj. http://www.sdruzeni-sova.cz/emise.htm Citovat
Stifler Odesláno 25. srpen 2013 Odesláno 25. srpen 2013 Jak píše Driver. U 306ek se bude platit ekodaň v podstatě vždycky, páč 306ky se vyráběly snad všechny v době, kdy ještě neplatila norma Euro 3. Jediná šance mít 306ku bez ekodaně by byl kombík z let 2001/2002, max. některá auta z roku 2000. Já měl např. 406ku HDi z roku 2000 a ta se ještě \"výpalné\" platilo, takže nelze obecně říci, že všechna auta z roku 2000 už platit nemusí........ Citovat
Roman Bazi Odesláno 25. srpen 2013 Odesláno 25. srpen 2013 Před asi měsícem jsem prodal 306 1.6 r.v. 1999 euro 3, ekodaň se neplatila. Citovat
wojtěch Odesláno 25. srpen 2013 Autor Odesláno 25. srpen 2013 Ok díky já jenom jestli to není až těch 5000.... jestli mám shánět někoho se ZTP nebo to neřešit.. Citovat
Andreww Odesláno 25. srpen 2013 Odesláno 25. srpen 2013 U 1.8 16V r.v. 2000 jsem eko neplatil. Na cabrio 1.6 r.v. 97 bylo eko 3.000,- Citovat
KingSpade Odesláno 25. srpen 2013 Odesláno 25. srpen 2013 2.0 8V..stejný motor co mám já ve 405ce..5000,- ekovýpalné Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.