lukaro Odesláno 17. srpen 2013 Autor Odesláno 17. srpen 2013 javou to byt nemůže? Java šlape, pěkně se vše načte... Citovat
lukaro Odesláno 17. srpen 2013 Autor Odesláno 17. srpen 2013 Tak IE mit musiš, a nebo není problem nainstalovat třeba Firefox. Ale jinak už ais vím čím to je, zdržel jsi se s nějakou platbou, třeba za pojistku nebo tak a exekutor ti bloknul učet;) Všechny takové platby mám vyřešené trvalým příkazem a peněz na účtě je právě dost... Citovat
ChouLu Odesláno 17. srpen 2013 Odesláno 17. srpen 2013 Tohle javou není... to by se nepříhlásil vůbec... nemáš prošlej certifikat? I když to by tě nemělo pustit vůbec Zkoušel si resetovat PC? Citovat
lukaro Odesláno 17. srpen 2013 Autor Odesláno 17. srpen 2013 Dělal jsem restart PC, reinstalaci Chromu, v IE stejný problém, certifikát má platnost ještě něco přes 220 dní.. Citovat
JendaB Odesláno 17. srpen 2013 Odesláno 17. srpen 2013 Tak si spusť word a nějakým velkým pěkným písmem si tam napiš následující \"Vyčkejte prosím. Chyba není na vašem příjmači.\" to si pěkně vytiskni a nalep na monitor. Pardon ale nedali mi to PS: Tak se zkus přihlásit z jiného PC. Citovat
Pechy Odesláno 17. srpen 2013 Odesláno 17. srpen 2013 Těší mě, že tady máme tolik klientů Certifikát ani Java s tím nemá nic společného. Problém bude asi v datech. Zkus se ještě přihlásit přes mobilní banku. Pokud nemáš v mobilnu, tak zkus tu webovou. [upravil dne 17/8/2013 11:39 od Pechy] Citovat
Gabriel 307 Odesláno 17. srpen 2013 Odesláno 17. srpen 2013 Pechy :Těšíme, že tady máme tolik klientů :D:D Citovat
ChouLu Odesláno 17. srpen 2013 Odesláno 17. srpen 2013 Bude o jednoho méně.. já už dojíždím a po novém roce končím Citovat
Pechy Odesláno 17. srpen 2013 Odesláno 17. srpen 2013 Máme jich pořád hodně a když jich bude méně, tak pro nás v kanclu jedině lépe Citovat
Milan407 Odesláno 17. srpen 2013 Odesláno 17. srpen 2013 Já už jsem taky skončil, takže ještě chvíli a začnete končit i v kanclu. Citovat
Pechy Odesláno 17. srpen 2013 Odesláno 17. srpen 2013 Toho se nebojím. Většinou vyhrožují a končí ti co bance dělají minimální obrat na všem a je s nima paradoxně nejvíce práce Nakonec jim bapáci nabídnou vedení účtu zdarma a je po odchodu Citovat
ChouLu Odesláno 17. srpen 2013 Odesláno 17. srpen 2013 Jojo to mě nabídli taky.. proto jsem tam vydržel do vánoc.. ale pak končím.. potřebuji banku, kde peníze mohu přelévat mezi učty do 5ti minut a to opravdu KB nesplňuje Citovat
John Odesláno 17. srpen 2013 Odesláno 17. srpen 2013 Osobně problém nemám žádný vše funguje jak má... ChouLu to přelejvání mi trošku vadí,že to trvá ale jinak KB u mě vede..a jsem spokojený. Citovat
koblih69 Odesláno 17. srpen 2013 Odesláno 17. srpen 2013 Spíš to vypadá, že už ti to zlobí týden... platbu od tebe nějak nevidím Citovat
ChouLu Odesláno 17. srpen 2013 Odesláno 17. srpen 2013 Mě platil v neděli a dorazilo... Prý v tom má chaos komu platil :D Citovat
lukaro Odesláno 17. srpen 2013 Autor Odesláno 17. srpen 2013 To je hodně divné... V bankomatu mi vyjel lístek a na něm: Neoprávněné použití karty Nebo tak něco....... Citovat
lukaro Odesláno 17. srpen 2013 Autor Odesláno 17. srpen 2013 A dodám, že jsem volal ještě na jednu linku a bylo mi řečeno, že na kartě nemám dluh a ani blokaci, nebo limit, že je v pořádku... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.