normen Odesláno 19. červenec 2013 Odesláno 19. červenec 2013 Svítí vám osvětlení ve druhé řadě sedaček při otevření dveří nebo při odemčení dálkovým ovládáním? Mě se rozsvítí jenom přední osvětlení a osvětlení kufru. Neví někdo jak to zprovoznit? Zkoušel jsem to a rozsvítí se mi to jenom při zaplém zapalování Citovat
Cinicman Odesláno 19. červenec 2013 Odesláno 19. červenec 2013 Neviem ako to má 308 (tipujem, že by to malo byť rovnako) ale mne sa rozsvieti vždy zároveň s vodičovými dverami. Pokiaľ nie je vypnuté tlačidlom priamo na svetle... Citovat
IceBee Odesláno 19. červenec 2013 Odesláno 19. červenec 2013 Mohu potvrdit slova \"Cinicmana\" - měl jsem 308HB r.v. 2009 a aktuálně 308SW 2013 a je to přesně jak píše. [upravil dne 19/7/13 16:05 od IceBee] Citovat
normen Odesláno 19. červenec 2013 Autor Odesláno 19. červenec 2013 Tlačítka na těch zadních lampičkách reagují jenom při zaplém zapalování. Jinak je to hluché Citovat
PE1PA Odesláno 31. červenec 2013 Odesláno 31. červenec 2013 Když jsou otvř dveře jde to tl vypnout, ale po startu to vyplé svítí, lze ho opět vypnout tl., ale pak při otvř dveřích opět svítí. Normální funkce. Já bych to potřeboval úplně zrušit, vyřadit, než děti poberou rozum a nebudou si s tím hrát. Asi jen vyndat žárovky, jinak to nepůjde, že? Vysvětlování a spřerážení neposlušných ručiček taky nefunguje. Ještě, že to má dětskou pojistku u řidiče a oni o ní neví, jinak by byli okna hore dole. Citovat
Cinicman Odesláno 31. červenec 2013 Odesláno 31. červenec 2013 Daj tam LEDku a bude ti jedno či to svieti alebo nie... Citovat
PE1PA Odesláno 31. červenec 2013 Odesláno 31. červenec 2013 No jo, to není vůbec špatný nápad. LED vše vyřeší. Díky Cinicman. Citovat
Mojo2 Odesláno 1. srpen 2013 Odesláno 1. srpen 2013 pozor na to, LED jsem zkousel a zase jsem je vyndal, trvale trochu svitili. Mozna ze kdyby byly s odporem by to bylo lepsi. Citovat
zidane256 Odesláno 27. prosinec 2014 Odesláno 27. prosinec 2014 já jsem všechny klasické žarovky vyyměnil za ledkové a je to suprové moc pěkně to svití řekl bych, že lépe než klasické halogenky zítra sem hodím foto jestli bude zájem. Citovat
46reddy Odesláno 29. prosinec 2014 Odesláno 29. prosinec 2014 zájem bude, takže fotky rychle rychle Citovat
zidane256 Odesláno 29. prosinec 2014 Odesláno 29. prosinec 2014 (upraveno) http://zidane256.rajce.idnes.cz/nastenka/#2.jpg svití to opravdu moc hezky Upraveno 29. prosinec 2014 uživatelem zidane256 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 30. prosinec 2014 Odesláno 30. prosinec 2014 dost nevypovidajici udaj kdyz auto ej foceno s bleskemtreba tohle je foceno bez blesku Citovat
stohanmi Odesláno 2. leden 2015 Odesláno 2. leden 2015 LED pro CAN - tím se myslí taková LED konzole, co se systémům kontrolující stavy žárovek hlásí korektně? Celekm by mě zajímalo, jak to maj vlastně ošetřené a zda je to nezbytné pro interiérové osvětlení... To, že LED malinko svítí ikdyž má být zhaslá znamená, že do ní teče stále nějaký proud, to je asi něco špatně s vypínačem, ne? Nebo je to snad nějaký diagnostický proud? Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 2. leden 2015 Odesláno 2. leden 2015 osetrene to je jen odporemjo auto posila stale nekolik miliamper do site aby kontroloval chybu zarovek Citovat
stohanmi Odesláno 2. leden 2015 Odesláno 2. leden 2015 osetrene to je jen odporem jo auto posila stale nekolik miliamper do site aby kontroloval chybu zarovek Tomu ošetření rozumím. A to se týká i interiérových žárovek? Citovat
stohanmi Odesláno 3. leden 2015 Odesláno 3. leden 2015 To je "super". A samozřejmně se to loguje do jednotky. Ale problémy s tlakem oleje u VTi se "neindikuje" a neloguje. Prý se zobrazí pouze ve warning logu na displeji, ale žádná kontrolka a log do jednotky - takto mi to bylo vysvětleno v servisu... Hlavně, že se v servisu dozvím, že v X km mi nechodila jedna žárovka... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.