lacatej Odesláno 17. červen 2013 Odesláno 17. červen 2013 Dobrý den, mám problém se svým Peugeotem. Nemá výkon turbo, auto netáhne a za zhruba 500 km musím dolévat tak 2 litry oleje. Olej ve vodě není a turbo je nové. Mám Peugeot 307 1,6 HDi, 2007, 66kw. Citovat
MJSytic Odesláno 17. červen 2013 Odesláno 17. červen 2013 Nechce jed nebo nechce jet? Kdopak ti tam dával to nové turbo? [upravil dne 17.6.13 15:44 od MJSytic] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 17. červen 2013 Odesláno 17. červen 2013 Ja bych jed taky nežral teda:D:D Citovat
ozzy56 Odesláno 17. červen 2013 Odesláno 17. červen 2013 Ahoj, vítej v klubu:) jestli olej někde nevytéká ani není ve vodě,tak ho motor spálí a pak kouří z výfuku modrým dýmem, je to tak? jinak slovo -jed- s ,d\' na konci se používá ve smyslu někoho otrávit (např. jedovatý) slovo -jet- s ,t\' na konci se používá se smyslu jeti někam (např. autem,vlakem) Citovat
lacatej Odesláno 17. červen 2013 Autor Odesláno 17. červen 2013 Ahoj, vítej v klubu:) jestli olej někde nevytéká ani není ve vodě,tak ho motor spálí a pak kouří z výfuku modrým dýmem, je to tak? jinak slovo -jed- s ,d\' na konci se používá ve smyslu někoho otrávit (např. jedovatý) slovo -jet- s ,t\' na konci se používá se smyslu jeti někam (např. autem,vlakem) Kouří, ale že by to bylo nějak příšerné to zase ne. To turbo mi tam dávali v autoservisu (neznačnokém). Je možné, že to turbu je špatné a nasává olej? Citovat
lacatej Odesláno 17. červen 2013 Autor Odesláno 17. červen 2013 sory za mojí češtinu http://www.peugeot-club.com/forum/images/smilies/wink.gif Citovat
MJSytic Odesláno 17. červen 2013 Odesláno 17. červen 2013 A ty sis převzal auto ze servisu, i když nejelo tak, jak má? Nebo? Jak dlouho to je od výměny? Citovat
ozzy56 Odesláno 17. červen 2013 Odesláno 17. červen 2013 2 litry na 500 km--to kouří jak Trabant, ne? Citovat
Guest servisman Odesláno 17. červen 2013 Odesláno 17. červen 2013 to je kur..... spotřeba oleje a kor u 307 novějšího auta . Citovat
HonzaZ Odesláno 17. červen 2013 Odesláno 17. červen 2013 Chtělo by to zkontrolovat hadice a trubky z výstupu turba do motoru, zda v nich není olej, a to co nejdříve, aby jsi náhodou nedojezdil úplně. Pokud by motor nasál olej, tak ho neřízeně spálí a přetočí se motor, protože není nijak regulován. Citovat
PSK Odesláno 18. červen 2013 Odesláno 18. červen 2013 Ja som mal problem so spotrebou oleja u 1,6HDI 80kW. V origo servisu mi navrhli vymenit turbo. Vymenili za uplne nove a nic. Pomohla vymena celeho motora. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.