MilanF1 Odesláno 5. květen 2014 Odesláno 5. květen 2014 Fakt tak málo? To platí pro jaké FAPy? Ty staré nebo jenom pro ty, které montují několik posledních let? Pak v podstatě houby zle a přítomnost FAP neřešit ... Citovat
ozzy56 Odesláno 5. květen 2014 Odesláno 5. květen 2014 tu nabídku jsem už vyhodil, ale byly tam auta (pežot a citroen) tak od roku 2008 Citovat
Laďa Odesláno 7. květen 2014 Odesláno 7. květen 2014 Na 407 r.v. 2006 repasovaný FAP 3000,-Kč. Citovat
tommm Odesláno 7. květen 2014 Odesláno 7. květen 2014 No nevím, na 308 1,6 eHDi 115k je cena trochu někde jinde... ServiceBox: 9803421880 FAP OCTO SQUARE 18 041,80 CZK s daní [upravil dne 7/5/14 12:59 od tommm] Citovat
Paulz Odesláno 7. květen 2014 Odesláno 7. květen 2014 Ale není cena 18000 za nový FAP ne repasi ? Citovat
Guest jarin.d Odesláno 12. květen 2014 Odesláno 12. květen 2014 Ahojte. Měl bych dotaz ohledně 2.0HDI. Táta koupil 308 2.0HDI, hatchback, r.v.2007.. Byl jsem mu to trošku provětrat a všiml jsem si, že motor pěkně táhne na první 3 rychlostní stupně. Od čtyřky je to docela bída.. I když tomu šlápnu na podlahu, tak se rozjíždí docela líně. V kopci je potřeba podřadit a trošku vytočit motor, aby se to rozjelo.. Sám vlastním 407 s tím samým motorem a i když je daleko težší než 308, tak při sešlápnutí pedálu na podlahu auto vyletí jako raketa:D Sledoval jsem otáčkoměr, jestli náhodou neklouže spojka, ale ta vypadá v pohodě.. Proto se chci zeptat zkušených uživatelů 308 jestli se s podobným chováním už setkali:) I když je to trošku mimo vlákno, chtěl bych poprosit o 2 rady.. Kde najdu řídící jednotku od parkovacích senzorů? A jak se dá rozebrat zrcátko. U řidiče se nesklápí Díky moc za rady:) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.