Honzas Odesláno 31. červenec 2005 Odesláno 31. červenec 2005 Koupil jsem 306, poraďte jak ho zabezpečit co nejlevněji a dobře? Citovat
stembi Odesláno 1. srpen 2005 Odesláno 1. srpen 2005 Původně zaslal: Honzas Koupil jsem 306, poraďte jak ho zabezpečit co nejlevněji a dobře? Nejlevnější je asi leptání skel VIN kódem. http://www.aaahero.cz Mám to na svým autě. Leptání trvalo cca 20 minut a dělal jsem to sám. (Dodávají saduú. Citovat
Sagic Odesláno 26. červenec 2006 Odesláno 26. červenec 2006 Jelikož nemám svůj vůz prakticky nijak zabezpečen a v dnešní době je to dost o hubu, chtěl bych se zeptat, co byste mi doporučili. Uvažoval jsem o tajném vypínači, známý ho má udělaný na palivové čerpadlo, co vy na to? Nebo poradte něco jinýho:D Citovat
ulio Odesláno 26. červenec 2006 Odesláno 26. červenec 2006 Zdravim nejak to nechapu zlodej kdyz ukradne auto tak prijede domu a sklo muze kdykoli vimenit ne ? Citovat
Béďa Odesláno 26. červenec 2006 Odesláno 26. červenec 2006 Původně zaslal: ulio Zdravim nejak to nechapu zlodej kdyz ukradne auto tak prijede domu a sklo muze kdykoli vimenit ne ? je to tak, ale kdyz mas vsechny oznacene tak by musel menit vsechny a do toho se mu chtit moc asi nebude:aut Citovat
elfye Odesláno 27. červenec 2006 Odesláno 27. červenec 2006 Původně zaslal: Béďa Původně zaslal: ulio Zdravim nejak to nechapu zlodej kdyz ukradne auto tak prijede domu a sklo muze kdykoli vimenit ne ? je to tak, ale kdyz mas vsechny oznacene tak by musel menit vsechny a do toho se mu chtit moc asi nebude:aut Jo ledaže by byl zloděj trouba nebo amatér a při kradení by si toho nevšim, ale i tak to pořád ješte může dobře zpeněžit na náhradní díly a skla jednoduše zlikviduje. Dal bych přednost něčemu, co zlodějovi fyzicky zabrání odjet (skrytý spínač s kombinací zámků volantu atd.) nebo ještě lépe něco, co začne dělat pořádnej humbuk při násilném vniknutí do auta. Nic není stoprocentní, ale čím víc je překážek, tím spíš zloděje odradí popřípadě zdrží. Citovat
vector Odesláno 27. červenec 2006 Odesláno 27. červenec 2006 Původně zaslal: Honzas Koupil jsem 306, poraďte jak ho zabezpečit co nejlevněji a dobře? Každé auto jde ukrást. Můžeš si vymyslet co chcceš, a vždycky to půjde dost snadno ukrást. To jediné, co můžeš udělat proti krádeži je se pojistit. Šmudlat si VIN na skla, aby ti to pak rozebral někdo na díly. dávat si tam GSM modul, aby pak někdo jednodše přišel s rušičkou za pár korun. Zámek do podlahy=śpojka a lano, nebo vysadit řazení za 2 a pryč. Tajný vypínače jsou spíš k smíchu, kvalitní alarm dokáže houkat i pár vteřin, než s ním někdo zatočí. U takovejch věcí, jako je MagicCar na 306 se spíš zloděj zaraduje. No a když všechno selže, hoděj ti to na odtahovku a nazdar hodiny. Citovat
bedo Odesláno 27. červenec 2006 Odesláno 27. červenec 2006 preco je tajny vypinac k smiechu?? Citovat
elfye Odesláno 27. červenec 2006 Odesláno 27. červenec 2006 Původně zaslal: vector Původně zaslal: Honzas Koupil jsem 306, poraďte jak ho zabezpečit co nejlevněji a dobře? Každé auto jde ukrást. Můžeš si vymyslet co chcceš, a vždycky to půjde dost snadno ukrást. To jediné, co můžeš udělat proti krádeži je se pojistit. Šmudlat si VIN na skla, aby ti to pak rozebral někdo na díly. dávat si tam GSM modul, aby pak někdo jednodše přišel s rušičkou za pár korun. Zámek do podlahy=śpojka a lano, nebo vysadit řazení za 2 a pryč. Tajný vypínače jsou spíš k smíchu, kvalitní alarm dokáže houkat i pár vteřin, než s ním někdo zatočí. U takovejch věcí, jako je MagicCar na 306 se spíš zloděj zaraduje. No a když všechno selže, hoděj ti to na odtahovku a nazdar hodiny. Pokud se \"profi\" zloděj rozhodne neukrást poslední model BMW za pár miliónů a bude chtít čmajznout pět let starého pažouta za 200 tisíc, vybere si raději toho, který je méně zabezpečen. I ta blbá páka na volant znamená pro zloděje několik sekund práce, které by pro něj mohly být osudné. V kombinaci se skrytým spínačem \"k smíchu\" je to pořád lepší než vůbec nic. Citovat
Marvix Odesláno 27. červenec 2006 Odesláno 27. červenec 2006 Souhlasim s názorem propagujícím tajný vypínač. I mě známý doporučil umístnit ho na čerpadlo, ale taky váhám. Všeobecně by sem řek, že na všechna zabezpečení, která jsou sériově vyráběna už existuje recept. Ale umístněním skrytého vypínače se stává z auta pro zloděje rubikova kostka. Myslim, že dát do auta ještě pár falešnejch, nebo udělat jejich kombinaci třeba i s falešnejma, tak to si zloděj rozmyslí. Navíc umístnění je jedinečný, stojí pár korun a už vidim zloděje jak běhá kolem auta a leze po drátech a hledá a hledá. Ale když je zloděj magor, kterej páku na volant přemůže tim, že ohne věnec volantu, nebo si zabílýho dne přijede před nákupní centrum pro auto odtahovkou, tak nepomůže nic. Leda si object auto klíčem, naklepat haupnu kladivem a pojistit to botičkou. Citovat
bedo Odesláno 27. červenec 2006 Odesláno 27. červenec 2006 tiez suhlasim s tajnym vypinacom .. mam implementovane toto http://www.flajzar.cz/detail.php?zbozi=371&cat=521&open=2&z=galerie jednoduche lacne, dokonale skryte .. bez toho aby rozobral polku pristrojovky sa k tomu nedostane .. teda aspon dufam )) Citovat
chechet Odesláno 27. červenec 2006 Odesláno 27. červenec 2006 Původně zaslal: vector Každé auto jde ukrást. Můžeš si vymyslet co chcceš, a vždycky to půjde dost snadno ukrást. To jediné, co můžeš udělat proti krádeži je se pojistit. dospel jsem ke stejnemu zaveru. ale: 12 500 Kc pri 5% spoluucasti nebo 11 856 Kc pri 10% spoluucasti??? samozrejme bez povinneho bruceni ... na tohle reknu akorat tak f.u.c.k off. takze nejaka solidni mechanika a treba prave ten smesny spinac to jisti. Citovat
Driver Odesláno 27. červenec 2006 Odesláno 27. červenec 2006 Původně zaslal: chechet Původně zaslal: vector Každé auto jde ukrást. Můžeš si vymyslet co chcceš, a vždycky to půjde dost snadno ukrást. To jediné, co můžeš udělat proti krádeži je se pojistit. dospel jsem ke stejnemu zaveru. ale: 12 500 Kc pri 5% spoluucasti nebo 11 856 Kc pri 10% spoluucasti??? samozrejme bez povinneho bruceni ... na tohle reknu akorat tak f.u.c.k off. takze nejaka solidni mechanika a treba prave ten smesny spinac to jisti. To je částka za pojištění proti krádeži? U který pojišťovny jsi si to nechal spočítat? Co máš za rok výroby? Já dohromady platím u ČP za povinný ručení + pojištění proti krádeži a př.živlům cca 10500,- ročně. Mám r.v.98. Citovat
chechet Odesláno 27. červenec 2006 Odesláno 27. červenec 2006 Původně zaslal: Driver To je částka za pojištění proti krádeži? U který pojišťovny jsi si to nechal spočítat? Co máš za rok výroby? Já dohromady platím u ČP za povinný ručení + pojištění proti krádeži a př.živlům cca 10500,- ročně. Mám r.v.98. to jsou ceny, ktere mne udelal doporuceny pojistovak. anarchie! nic, pisu ti u2u. Citovat
vector Odesláno 27. červenec 2006 Odesláno 27. červenec 2006 Původně zaslal: bedo preco je tajny vypinac k smiechu?? Jako myslíš, tan vypínač, jak se utrhne hadice od filtru, hodí se do peťky s naftou, nebo benálem a jede se pryč, nebo ten, jak si natáhneš elektriku se svorkama a jede se pryč ? Nebo ten, jak vyndáš vnitřek ze chcípáku a jede se pryč ? Myslim, že kromě majitele se bude smát každej. Citovat
vector Odesláno 27. červenec 2006 Odesláno 27. červenec 2006 Původně zaslal: elfye Původně zaslal: vector Původně zaslal: Honzas Koupil jsem 306, poraďte jak ho zabezpečit co nejlevněji a dobře? Každé auto jde ukrást. Můžeš si vymyslet co chcceš, a vždycky to půjde dost snadno ukrást. To jediné, co můžeš udělat proti krádeži je se pojistit. Šmudlat si VIN na skla, aby ti to pak rozebral někdo na díly. dávat si tam GSM modul, aby pak někdo jednodše přišel s rušičkou za pár korun. Zámek do podlahy=śpojka a lano, nebo vysadit řazení za 2 a pryč. Tajný vypínače jsou spíš k smíchu, kvalitní alarm dokáže houkat i pár vteřin, než s ním někdo zatočí. U takovejch věcí, jako je MagicCar na 306 se spíš zloděj zaraduje. No a když všechno selže, hoděj ti to na odtahovku a nazdar hodiny. Pokud se \"profi\" zloděj rozhodne neukrást poslední model BMW za pár miliónů a bude chtít čmajznout pět let starého pažouta za 200 tisíc, vybere si raději toho, který je méně zabezpečen. I ta blbá páka na volant znamená pro zloděje několik sekund práce, které by pro něj mohly být osudné. V kombinaci se skrytým spínačem \"k smíchu\" je to pořád lepší než vůbec nic. To si pleteš se starejma škodovkama, nebo s Fobií 1,2 HTP Tam, když má nalitej frajer něco čornout, aby si zajezdil, tak ho třeba páka na volant odradí. Nebo když jich je plný parkoviště, tak si prostě vybere tu nejmíň zabezpečenou, nebo ti jí alespoň udělá o výbavu, rádio, pytle a tak... proti tomu je jediná obrana pojistka. Naopak auto na zakázku, jako je právě třeba 306HDi, OI TDI a podobně se prostě ukradne a hotovo. Nepleť do toho poslendí model BMW a podobně, ty se sice taky kradou na zakázku, ale že by jich tu jezdilo tolik a zloději měli zakázky a odbyt jen na luxusní vozy, o tom si nech zdát. Koukni na statistiky, co se nejvíc krade. Citovat
lipnicak Odesláno 30. červenec 2006 Odesláno 30. červenec 2006 Nejvetsi sranda je dobre skrytej casovej spinac treba na benzinovym cerpadle, neni nic veselejsiho,kdyz si treba nejakej vocasek vymeni treba ridici jednotku,aby nemel problem s imobilizerem a vesele nastartuje. Motor krasne bezi a hura pryc. po treba 10sec se vypne cerpadlo,coz nemuze tusit a je hotovo a ted babo rad Zavadu asi hledat nebude.. Dalsi sranda je alarm co zamkne auto a zablokuje otevirani zevnitr, jako bonus pusti treba 2x120db hejkadla nacpany pod pristrojovkou. Cely to napajet zalozni baterkou,staci 1A/h ta utahne hejkadla dost dlouho,pak si muze odpojovat hlavni baterku jak chce a trhat tapecir aby nasel sirenu. Nejlepsi sou domaci alarmiky zadelany na nepristupnych mistech a odblokovany treba IR zarizenim,to se spatne odchytava. Je mnoho moznosti jak to zabezpecit, zapojte fantazii a neutracejte penize za profi zarizeni,ktery zlodejicci poznaj uz jen podle nalepky na okenku Pamatujte,kdo to bude chtit ukrast,tak to ukradne,ale nemusi to mit lehky. Citovat
vector Odesláno 31. červenec 2006 Odesláno 31. červenec 2006 Původně zaslal: lipnicak Nejvetsi sranda je dobre skrytej casovej spinac treba na benzinovym cerpadle, neni nic veselejsiho,kdyz si treba nejakej vocasek vymeni treba ridici jednotku,aby nemel problem s imobilizerem a vesele nastartuje. Motor krasne bezi a hura pryc. po treba 10sec se vypne cerpadlo,coz nemuze tusit a je hotovo a ted babo rad Zavadu asi hledat nebude.. Dalsi sranda je alarm co zamkne auto a zablokuje otevirani zevnitr, jako bonus pusti treba 2x120db hejkadla nacpany pod pristrojovkou. Cely to napajet zalozni baterkou,staci 1A/h ta utahne hejkadla dost dlouho,pak si muze odpojovat hlavni baterku jak chce a trhat tapecir aby nasel sirenu. Nejlepsi sou domaci alarmiky zadelany na nepristupnych mistech a odblokovany treba IR zarizenim,to se spatne odchytava. Je mnoho moznosti jak to zabezpecit, zapojte fantazii a neutracejte penize za profi zarizeni,ktery zlodejicci poznaj uz jen podle nalepky na okenku Pamatujte,kdo to bude chtit ukrast,tak to ukradne,ale nemusi to mit lehky. Bezvadný, takže budeš mít kromě vylomenýho zámku ještě vyražený okýnko a zdemolovanou palubku. Pojišťovna ti za to nedá ani vindru, leda by si měl komplet pojistku za třikrát tolik. Rady k nezaplacení. Jen pokračuj. Až to frajerovi vypne motor a někam ro narve, přídeš si převzít vrak a zaplatěj ti co se z auta ztratilo. Citovat
Béďa Odesláno 31. červenec 2006 Odesláno 31. červenec 2006 Původně zaslal: vector Až to frajerovi vypne motor a někam ro narve, přídeš si převzít vrak a zaplatěj ti co se z auta ztratilo. No pokud ti vypne cerpadlo tak to snad nemusi jeste nikam narvat, proc taky?? Kdyby se ti bloklo rizeni tak je to jasny, ale pritom kdyz ti dojde benzin tak to asi do stromu neposle:aut Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.