Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

:( včera som mal menšiu nehodu šmyk a kotúľal som sa na aute, skončil som na strechce. podarilo sa mi dostať auto na kolesá a následne som ešte došiel na ňom nejako domov. karoséria je uplne KO podaná. strecha vtlačená. v predu je chladič KO. zadná naprava teda pravé zadné rameno je ohnuté. interier je OK, airbagy nevystrelené. palubovka neporušená.

teraz otázka: :myslim

1. začať to pomaly rozpredávať??? a šetriť na nové auto?

2. zohnať druhú karosériu napr. aj s pokazeným motorom alebo prípadne angličana, a že by som to celé všetko prehodil do tej druhej karoserie.

[upravil dne 4/5/2013 08:48 od Béďa]

Odesláno

Tady v tom případě bych souhlasil s milhausem.

Než to opravíš dáš za to více peněz než kdyby jsi si pořídil podobné třeba novější a maximálně by jsi měl auto na náhradní díly + třeba rozprodat

Odesláno

sakra, hodit auto pres boudu, zrusit kastli a rikat tomu mensi nehoda, tomu rikam nadhled :D

lepit to z anglana je nesmysl, preskladat to do jine evropske kastle, pokud bys sehnal napriklad neco s padlym motorem, to jeste mozna

Odesláno

no tak v poriadku som síce ma bolí kúsok krk. ale v pohode , škoda je ho bol to môj miláčik . akurát že ho idem nafotiť ale foťák som mal tiež v aute a rozbil sa mi =( tak musím fotiť mobilom. ešte že notebook to zvládol. tak bolo veľa prachu na to napršalo. mal som ešte zimné pneumatiky také kúsok pridratejšie. to bude hlavný problém. už som sa chystal teraz cez víkend na výmenu tyčiek, čapov, ..... mám doma kúpený uplne nový olej komplet filtre, aj kvapalinu do serva. no a teraz mi je to na prd =(

Odesláno

:o:o:o:o tomu řikáš menší nehoda??? buď rád žes z toho vylez, rozprodej to na díly, nebo nějakýmu vrakáči jako celek, myslim že přestavět to by bylo docela nákladný

[upravil dne 4/5/13 10:09 od wooody]

Guest servisman
Odesláno

pokud je prostor tak rozebrat a prodat,na opravu tohle není.

Odesláno

tak priestor je strechu by som chcel hydraulickým heverom naspať nejako dostať. interier je nepoškodený, tapaciere palubovka je OK. čiže tam to nejako porozoberám. čo sa motora týka. tam je chladič KO. pravdepodobne aj olejová vaňa motor vyzerá v poriadku. aj vrčal v pohode. tam bol menený pravidelne olej, vstreky sú OK. pred 20 tis. menený nový rozvod, akurát v garáži mám pripravené komplet filtre a všetko ako som spomínal. auto je inak nachipované, egr odstavený aj fap je von. auto išlo krásne

Odesláno

tohle uz tezko srovnas tak, aby do toho neteklo a nefoukalo, to fakt nema cenu, jestli chces mermomoci opravovat, sezen treba v nemecku stejny auto s padlym motorem nebo prevodovkou a prehod jen komplet motor, tohle je srot na odpis

Odesláno

Hlavně, že jsi v pořádku. Co se týká auta, talk jak píší ostatní, a to pořídit si jinou podonou 406 a tuto si nechat na náhradní díly a zbytek rozprodat a ještě ušetříš. Přendat si do jiné 406 některé věci, co by tam nebyli;). Zkus se ted podívat po inzerátech, zda-li by nebyla podobná a i možná mladší 406, co jsi měl (máš). Držím ti palce, aby si co nejdříve sehnal jinou 406.:super

[upravil dne 4/5/13 11:39 od OK406]

Odesláno

Jojo, hlavně, že ty seš dobrej.. auto rozhodně nemá cenu opravovat jak již bylo zmiňované výše... nikdy to nesrovnáš aby ti tam nefoukalo nebo netelko... zkus pohledat v německu s ko motorem, jestli máš kde na tom dělat..

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...