dusan2 Odesláno 21. duben 2013 Odesláno 21. duben 2013 Mne sa velmi paci tento ale cena je kruta. Box sa kupuje extra aj nosic a na ten sa potom daju dokupit drziaky na bycikle. http://www.thule-centrum.sk/tc/produkt_info.php?prm=900&kt=1&se=2 Citovat
dusan2 Odesláno 21. duben 2013 Odesláno 21. duben 2013 Tu je video aj pristup do kufra je v pohode Citovat
dusan2 Odesláno 21. duben 2013 Odesláno 21. duben 2013 A tu je stvor kombinacia ale to by bolo drahsie ako moje auto :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=TwBuIxUrtt4 Citovat
JirkaMTPO Odesláno 13. květen 2013 Odesláno 13. květen 2013 Už to realizuji. Nosič jsem dnes přivezl, /homologace, nosnost 75kg/ teď jsem objednal box/415l/. Pro mé potřeby za vynaložené náklady= 3200,-Kč ideální. Nebude to tak pěkné, zato originál.. Hlavně, že poberu , co potřebuju. Citovat
lubosch Odesláno 14. květen 2013 Odesláno 14. květen 2013 Už to realizuji. Nosič jsem dnes přivezl, /homologace, nosnost 75kg/ teď jsem objednal box/415l/. Pro mé potřeby za vynaložené náklady= 3200,-Kč ideální. Nebude to tak pěkné, zato originál.. Hlavně, že poberu , co potřebuju. Co máš za nosič, jestli to není tajný. Citovat
JirkaMTPO Odesláno 14. květen 2013 Odesláno 14. květen 2013 Označení: AHK - Most, typ: H234 Na netu jsem našel jen tohle http://www.eshop-rychle.cz/taznazarizeni/eshop/2-1-Nosice-kol/0/5/164-H234C-Maxi-sklopny [upravil dne 14/5/13 19:40 od JirkaMTPO] Citovat
sampon Odesláno 14. květen 2013 Odesláno 14. květen 2013 toto by mi asi nevadilo jen se tam stejně nevejde kočár, takže je to stejně naprd :-) Citovat
tyjo Odesláno 19. květen 2013 Autor Odesláno 19. květen 2013 Tak bohužel musím jet bez rakve, tu co jsemměl mít půjčenou má užší držáky než jsou ty příčníky, takže je tam bohužel nenacpu a není čas vyrábět nové, možná k tomu byly originál, ale vzhledem k tomu, že kolega potřebuje jen ty jedny, tak to s tím takhle koupil, tak se hold budeme trochu mačkat :-) Citovat
Milan+ Odesláno 19. květen 2013 Odesláno 19. květen 2013 čtyři uchyty otázka hodky v garáži,místo psaní sem jsi to měl jít udělat Citovat
JirkaMTPO Odesláno 20. květen 2013 Odesláno 20. květen 2013 Tenhle box k tomu přímo dodávají? Nééé. Je to vše made in Jirka MTPO - improvizace za min. vynaložené náklady, jak jsem psal. Nosič na inzerát za 1500,-+ box za 1200,- + spojovací mat., výstuhy... a hlavně to vymyslet, aby to drželo. Citovat
Milan+ Odesláno 20. květen 2013 Odesláno 20. květen 2013 Tak to jo,protože mi to připadlo jak ten box na zahradu. S tím chceš jet za čáru? Nosič má schválení? Citovat
JirkaMTPO Odesláno 20. květen 2013 Odesláno 20. květen 2013 Tak to jo,protože mi to připadlo jak ten box na zahradu. S tím chceš jet za čáru? Nosič má schválení? Ano, je, ano pojedu, ano má. Citovat
Milan+ Odesláno 20. květen 2013 Odesláno 20. květen 2013 Pokud ta krabice schválení nemá,jako ,že ne,tak bych to neriskoval,známý na to doplatil v Italii. To Ti pak jsou schopný zkontrolovat vše. Citovat
JirkaMTPO Odesláno 21. květen 2013 Odesláno 21. květen 2013 Tak, že by babička ušila kamufláž http://zahrada.astranet.cz/shops/9578/images-goods/TH9484.jpg http://zahrada.astranet.cz/shops/9578/images-goods/TH9484DET01.jpg Citovat
oddie Odesláno 21. květen 2013 Odesláno 21. květen 2013 Tak ještě o něco lepší a bez rakve:D http://hobby-army.hyperinzerce.cz/zbrane-lov/inzerat/5463476-nosic-zvere-na-tazne-zarizeni-swing-forester-e-nabidka/ No to je bomba, ten rošt, sundáš kance, tak ho jen hodíš dozadu, do jedeš domů a rovnou s tím nacouváš na zahradu nad ohniště Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.