Jump to content

406 coupe, 2.2 116 Kw

zdraza
 Share

Recommended Posts

Zdravím všechny,

po dlouhém hledání jsem se před týdnem stal hrdým majitelem tohoto mazlíka ;) Před pár lety jsem na něj koukal jako na svatý obrázek a nyní už mi parkuje před domem. Byla to prostě láska na první pohled :D

Je to ročník 2003 má najeto necelých 200 tis. Samozřejmě jako u každého staršího auta se musí doladit drobné mušky, ale jinak jsem nadšený, tak mi to snad dlouho vydrží a kupátko bude sloužit co nejdéle :)

post-49221-1410963028181_thumb.jpg

Tak za zkoušku nic nedáš ;)

Koukal jsem po kupátkách celkem dlouho a málo které tam bylo v podobném stavu.. Měl jsem štěstí, že mi ho nikdo nevyfouknul :)

Ještě teda nemůžu říkat hop.. Uvidíme jestli se neobjeví nějaká skrytá závada..

Jinak věci, které jsem zatím našel - nefunkční posuv sedačky spolujezdce, špatná kostra na pravém zadním brzdovém světle, a nejdou ostřikovače skla - ostřikovače světel fungují, tak počítám, že to bude motůrek.. V sobotu na to vlítnu a pokusím se to dát do kupy :)

Ostřikovače světel lidi odpojují, je to konektor u motorku u nádržky (Za pravým světlem pod podběhem kola, možná stačí zespodu sundat pravý \"trojúhelník\" vedle krytu motor. - když tam tedy je), jak je povinné denní svícení, tak to ostřikuje světla pokaždé i se sklem - vysoká spotřeba kapaliny a následně rezne přední lem kapoty (nateče to dovnitř a s teplem od motoru...). Osobně bych to vyzkoušel (ppř opravil) a poté zase odpojil. Sedačka spolujezdce ti nejde vůbec, nebo jen neodjede při sklopení?

Mmj. Jestli jsem to nepsal jinde, krásný kousek...

[upravil dne 27/3/13 07:35 od rootsky]

vitej v klubu.Neparkoval jsi vcera vecer,kolem pul devaty nahodou na benzince v hlinsku?.kdyz jsem ho tam zahledl,tak jsem vzpomel na stary casy,kdyz jsem kupatko taky vlastnil,ale to je uz dlouho:)je to proste krasavec a obcas mam tendenci si ho koupit znova

rootsky: Ostřikovače mám zatim naopak :D Na světla to stříká jak divý, ale na okno ne a ne :aut Jsou ty motorky, stejné? Že bych je jen prohodil, na světla to ostřikovat nemusí :D

Sedačka se sklápí a naklání v pohodě, jenom podélný posuv nefunguje, takže ani při sklopení.. Snad to bude jen nějaká prkotina :)

Ducatista: To si piš, že si mazlíka vážim :)

genzer: Na Hlinecké OMV jsem v poslední době jako doma, takže včera jsem to byl taky já :D Akorát už by nemusela být taková zima :aut

Jinak všem děkuji za přivítání v klubu ;)