Tudla Odesláno 19. březen 2013 Odesláno 19. březen 2013 Zdravim, mam dotaz ohledne vymeny spojky.Jde mi o to zda je mozne si spojku vymenit sam doma.Chapu ze je to dosti narocne ale jiz jsem to delal na par autickach jako Opel,ford escort,ford fiesta,felicia,favorit atd. Je mi naprosto jasne ze to bude velmi narocne ale da se to stihnout ve 2 lidech za jeden den? dekuji za odpovedi. Peugeot 406 2.2 benzin 116kw r.v. 2002 [upravil dne 19/3/13 20:50 od Tudla] Citovat
oddie Odesláno 19. březen 2013 Odesláno 19. březen 2013 Je, ale pěkně blbě, budeš se pod tím válet. Zlatý zvedák... Citovat
ChouLu Odesláno 19. březen 2013 Odesláno 19. březen 2013 Bez zvedáku bych teda spojku měnit nechtěl Citovat
ozzy56 Odesláno 19. březen 2013 Odesláno 19. březen 2013 na spojku je v autorizáku myslím 9 hodin a dělá to jeden maník, takže ve dvojici to za den uděláš taky, ale na zemi si mákneš, s tím počítej...,hlavně nestát kvůli nářadí,přípravku atd. A dobře si to podlož, ať to na tebe nespadne!! Citovat
ozzy56 Odesláno 19. březen 2013 Odesláno 19. březen 2013 Nejsou to 4 hodiny ve dvou lidech? Sám spojku za tu dobu neuděláš ani na zvedáku s přípravkama Citovat
Pe.Tr Odesláno 19. březen 2013 Odesláno 19. březen 2013 tak přsněji na 2.2 bnzinu to je 5,8 v jednom cloveku samo na heveru a jedinej pripravek so potrebujes je stredici trn Citovat
koblih69 Odesláno 19. březen 2013 Odesláno 19. březen 2013 No pokud dobře koukám na sazby tak vidím cca 6,5 hod. ale třeba koukám blbě. Kžadopádně 4 hodiny s ohledem na sundávání nápravnice je docela šibenice. Tulda máš zvedák? Nebo jámu?Nebo kde to chceš dělat? Citovat
mxmen Odesláno 19. březen 2013 Odesláno 19. březen 2013 nevím jak na benzinu,ale na 2.0 HDI jsme to ve dvou na zvedáku měli za tři hodiny hotový Citovat
mxmen Odesláno 19. březen 2013 Odesláno 19. březen 2013 dělali jsme to bez demontáže nápravnice, sice se trochu pletla, ale šlo to. Převodovku do teplých a vytočit jí nad nápranicí. Citovat
oddie Odesláno 19. březen 2013 Odesláno 19. březen 2013 2,0HDI na zvedáku já sám 5 hodin s tím, že jsem musel co chvíli pro nářadí do druhé dílny, norma je skoro 8 hod, ale to je rezerva na zádrhele. Ovšem výbava zvedák, traverza na motor, pumpovací zvedák na převodovku a nápravnici a vzduchové nářadí, to tu práci hodně zrychlí. Bez toho bych s to sice troufl taky, ale čas bude dvojnásobný... Citovat
crazybiker Odesláno 19. březen 2013 Odesláno 19. březen 2013 Ale hosi co ho strasite . Zlata 406, tam to ide v pohode... nad mondeom 2.0 tdci by som uz skorej plakal Citovat
Guest Džůny Odesláno 20. březen 2013 Odesláno 20. březen 2013 Na 1.8 16V jsem to taky zvládl bez sundávání nápravnice. Záleží kolik tam máš místa. Možná by stačilo převodovku jen povysunout a zavěsit a udělat to shora po odstrojení, když nemáš možnost jít na zvedák. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.