Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Oživenie farby + lesk


AnRy99

Recommended Posts

Osobne si myslím, že tu platíš iba za značku :) Tie ceny sú tak neskutočne premrštené, že sa mi dá z toho :blicismajlik . Na trhu máš x produktov, ktoré dokážu tomuto bez problémov konkurovať a ta cena je tam úplne ľudská a normálna oproti tomúto :D

Aj keď priznávam, že za vosk 50 € málo nieje, ale oproti tomuto je to úplne nič :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepopieram, že to vyzerať dobre nemôže, ale leštenka na koniec? :o ak sa môžem opýtať, od koho si odpozoroval tento konkrétny postup? :o

[upravil dne 3/5/13 22:43 od AnRy99]

Jeden bývalý motokolega distribuuje produkty 3M a věnuje se renovaci poškozených autolaků, když jsem kupoval 1: várku past a kotoučů tak mi dal příručky 3M ve kterých je to podrobně zpracované včetně vhodných kotoučů, otáček a doby schnutí.

Při opakovaném mytí dobře zapracovaný vosk zůstane a už jen přeleštíš leštěnkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

by ma zaujimalo ako sa vosk do laku zapracuje. .. :D

kvalitny vosk na laku ostane a to je cele... je to drina, treba vediet ako na to...

raz mi koblih vylesti, ak bude suhlasit. ..:aut

vselikae vyrazy ze vmasirovanie, impregnacia a podobne halusky sa vzdy len pobavim... :aut

[upravil dne 3/5/13 23:04 od Marcel00]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenze vis jak funguje lestenka, lestenka je velmi jemna brusna pasta, takze ty uzavres lak, hodis na to vosk. ja davam taky dve vrstvy, kdyz se mi chce, tak i tri, pokud teda ten vosk je vrstvytelnej, kazdej neni, pozor na to. a apk to vsechno zase sundas lestenkou. lestenka ti vicemene vycisti lak od hrubych necistoto a pokud si das praci,tak i zakreje drobne nedostatky, tim padem v microskopickych jednotkach poskrabes lak a tim voskem ho prave uzavres. takze vzdycky kazda tato prace konci voskem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Janže to je rozdíl mezi leštěnkou a leštící politůrou.... leštěnka jako taková žádné abrazivní částice nemá. Leštící politůra se používá jako příprava pod voskování na uzavření narušeného laku, připadně u těch hrubších na odleštění narušeného laku. Někdy se používá na Hard wax místo leštěnky Soft wax - nejčastěji tekutý nebo tekutá leštěnka s voskem jako dávám já. Lěštíčí politůra nahoru bezesporu nesmysl.

Pro zajímavost vpravo - Fiat Panda ošetřený tímhle způsobem loni v květnu - tedy přesně rok. Od té doby se auto mylo jen 2x a stojí celý den u prašné cesty.... minulé mytí bylo před měsícem a auto se jen přeleštilo mikrovláknovou utěrkou (žádný vosk, leštěnka a pod. )

Postup nikomu nevnucuju. Tato mám vyzkoušeno a jinak už to dělat asi nebudu ;)

post-25417-1410963105069_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověk by ani neřekl (no pod halogenem asi jo :-)), ale použil jsem jen ruční leštění, produkty co se týče čištění, leštění a ochrana laku takové - ChG V4 All-in-1, ChG Wet Mirror finish a nakonec AG Extra gloss protection. Kdo by chtěl vidět více fotek, jsou u mě ve vláknu.

obrzek11.jpg

Černá vyleštěná je prostě *TOP* :super

[upravil dne 8/5/13 20:50 od Frozz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, máte někdo zkušenosti s kotouči na vrtačku? Chápu, že to nebude asi top a pohodlná práce, ale k dobré leštičce se nedostanu a kupovat jí asi nebudu, pokud řeším i jiný servis na autě. Ale zase bych s tím lakem rád svépomocí něco málo udělal. Pokud by šlo o novější auto asi bych vyhledal nějakou firmu samozřejmě.

Jaký povrch na kterou proceduru (pasta, vosk, leštěnka)? A kolik jich vlastně je potřeba na jednu takovou renovaci, pokud beru v úvahu nanášení a \"rozleštění\" u každé procedury? Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...