Budhas Odesláno 20. březen 2013 Odesláno 20. březen 2013 A tak jestli to vyjde, tak 607 dorazí taky Mám to kousek. Citovat
ChouLu Odesláno 20. březen 2013 Odesláno 20. březen 2013 Kdo pojede od Jihlavy, tak bude sraz jak už standartně u Shellky v HB Budu tam od cca 14:20 Takže Budhas budu tě čekat PS: Moje účast je 99,9% jistá Citovat
222johny222 Odesláno 20. březen 2013 Odesláno 20. březen 2013 já tam dojedu taky za Váma, tak na mě počkejte jasný ? Citovat
ChouLu Odesláno 20. březen 2013 Odesláno 20. březen 2013 Honzo s tebou samozřejmě počítám od začátku Citovat
John Odesláno 20. březen 2013 Odesláno 20. březen 2013 Jelikož pojedu na 99.9% z Brna tak uvidím jak budu stíhat..třeba se k vám připojím na pumpě Citovat
F.I.K Odesláno 20. březen 2013 Odesláno 20. březen 2013 Když mi do toho nic nevleze, tak bych se zůčastnil, z J.H. to mám poměrně kousek. Pokud mezi sebe vezmete jednoho Citroeňáka. :-) Citovat
Mizlerek007 Odesláno 20. březen 2013 Odesláno 20. březen 2013 noo, tak to Béďo vypadá na velice hojnou účast Citovat
X-DEJV Odesláno 20. březen 2013 Odesláno 20. březen 2013 taky se z učastnim z čechičem sme stejn chtěly dat srazek bude aj nějakej fotograf?? Citovat
John Odesláno 20. březen 2013 Odesláno 20. březen 2013 JJ učast bude solidní... a fotograf...foták sebou beru otázka je zda budu něco fotit ale asi ano Citovat
AKCZ Odesláno 20. březen 2013 Odesláno 20. březen 2013 Na me to bude asi jeste moc brzy.. ale uvidime.. Citovat
Béďa Odesláno 20. březen 2013 Autor Odesláno 20. březen 2013 Mizlerek007: jj, vypadá to.. asi budu muset pronajmout náměstí, aby jsme se tam vlezli.. AKCZ: kdyžtak doraž kozou, přelepíme ti znaky.. Citovat
aka Odesláno 20. březen 2013 Odesláno 20. březen 2013 tak to bude trosku peklicko ten vikend radim: jak to jako myslis to panove? Citovat
Vvitty Odesláno 20. březen 2013 Odesláno 20. březen 2013 Hele jestli se ceka ze kvuli prehlidce na namesti budu mejt auto, tak nikam nejedu Citovat
radim.1008 Odesláno 20. březen 2013 Odesláno 20. březen 2013 radim: jak to jako myslis to panove? Nj Příště pánové, dívky, slečny a ženy Lepší? Citovat
Mizlerek007 Odesláno 20. březen 2013 Odesláno 20. březen 2013 Vvitty : u tebe se se špindírou počítá ty jsi omluven Citovat
Béďa Odesláno 20. březen 2013 Autor Odesláno 20. březen 2013 já bych ho v tom ještě chvíli nechal, třeba by ji nakonec umyl.. Citovat
AKCZ Odesláno 20. březen 2013 Odesláno 20. březen 2013 Leda destem cestou tam .. na motor se radsi neptam Citovat
E1FFeL Odesláno 20. březen 2013 Odesláno 20. březen 2013 možná se taky s 607 ukážu... ale neslibuju... Citovat
zemlyk90 Odesláno 20. březen 2013 Odesláno 20. březen 2013 Přemejšlim, že bych se taky dojel podívat a ukázat... Premiéra Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.