Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P406 - 2.1TD, dodělání originálního tempomatu


Recommended Posts

Odesláno

dobrá práce a dobré doplnění návodu..

dobře že jsi našel ten konektor pod baterkou a popsal to.. mě se to nechtělo stopovat, tak jsem na připojil přímo v konektoru pro ŘJ... budu to teď dělat ještě kamárádovi taky na 2.1 tak teď už to udělám trochu jinak.. :-)

  • O 2 týdny později...
Odesláno
Rozdělaný konektor ŘJ motoru
Tie piny sú zle napísané, pin 32 je - a pin 29 je 0 tak si dajte bacha,ja som sa pozeral na tento návod a mi nešiel tempomat ,až na druhý deň som to zistil že na schéme je to inak popísané, aj na origoš som to pozeral,potom tu dám foto ako som to ja robil,už to mám pofotené :papa:papa:papa........

[upravil dne 21/4/13 21:26 od robo 406]

p><p> <img src=[/img]

[upravil dne 22/4/13 18:35 od robo 406]

p><p> <img src=[/img]

[upravil dne 22/4/13 18:37 od robo 406]

p><p> <img src=[/img]

[upravil dne 22/4/13 18:40 od robo 406]

p><p> <img src=[/img]

[upravil dne 22/4/13 18:42 od robo 406]

p><p> <img src=[/img]

[upravil dne 22/4/13 18:44 od robo 406]

p><p> <img src=[/img]

[upravil dne 22/4/13 18:47 od robo 406]

p><p> <img src=[/img]

[upravil dne 22/4/13 18:52 od robo 406]

[upravil dne 22/4/13 18:53 od robo 406]

[upravil dne 22/4/13 18:57 od robo 406]

[upravil dne 22/4/13 18:58 od robo 406]

[upravil dne 24/4/13 18:45 od robo 406]

  • O 2 měsíce později...
Odesláno

Čaute, začínám s přípravou tempomatu, tak jsem ohledával jestli mám v autě přípravu, takže jsem našel

konektor na páčku

konektor na spínač tempomatu

konektor pod kastlíkem (napojeni do ŘJ)

konektor na spínání čidla spojky

ale nedohledal jsem konektor na spínač brzdy

poradí někdo?

je to na obrázku použitelná páčka na P406 2.1TD?

post-26234-14109632124448_thumb.jpg

[upravil dne 3/7/13 12:06 od Lucasepic]

Odesláno

tak nakonec jsem konektor spinace brzdy nasel (kvalitne zamaskovany), ted uz nezbyva nez sehnat spinac tlacitko zapnuti vcetne plastu tempomatu a páčku a natahat draty k RJ. V předchozím prispevku je asi z 607.

Nemá někdo zdroj?

[upravil dne 3/7/13 12:45 od Lucasepic]

Odesláno

k te pacce, tezko rict, z ceho to je ? zalezi, jaky ma vnitrni zapojeni, smery ovladani ma dobre, dokonce ma i on-off, ta by ti odpadlo shaneni spinace.

v tom zlutem konektoru se spinaji tusim zlutej a zelenej drat, cisla z hlavy nevim, ale vim, ze jsou tam jeste dva draty, slabej zelenozlutej a slabej oranzovej, to je kostra a + pro podsviceni, tak ty ne, pro tempomat jsou ty dva silnejsi

Odesláno
k te pacce, tezko rict, z ceho to je ? zalezi, jaky ma vnitrni zapojeni, smery ovladani ma dobre, dokonce ma i on-off, ta by ti odpadlo shaneni spinace.

v tom zlutem konektoru se spinaji tusim zlutej a zelenej drat, cisla z hlavy nevim, ale vim, ze jsou tam jeste dva draty, slabej zelenozlutej a slabej oranzovej, to je kostra a + pro podsviceni, tak ty ne, pro tempomat jsou ty dva silnejsi

tak jsem to byl blejsknou a jsou tam 2 žluté, oranžovej a zelenej

viz foto

post-26234-14109632126754_thumb.jpg

Odesláno

nene, z fotky vidim, ze je tam jeden zlutej, jeden zelenej, oba dva silnejsi, to jsou ty, co zapinaj tempomat (zlutej je privod +12V, zelenej jde pak do konektoru packy, myslim, ze jde ale pres hnedej kulatej konektor na sloupku rizeni, tam je propojeni svazku palubky a hlavniho kabeloveho svazku auta) a pak je tam tenkej zelenozlutej ( sice vypada zlutej, ale nesmis prehlidnout zelenej prouzek, co ma na sobe) a tenkej oranzovej, oba dva jsou prave na podsviceni tlacitka

Takze jsem si to pamatoval dobre :)

[upravil dne 3/7/13 15:25 od Ferry]

Odesláno
nene, z fotky vidim, ze je tam jeden zlutej, jeden zelenej, oba dva silnejsi, to jsou ty, co zapinaj tempomat (zlutej je privod +12V, zelenej jde pak do konektoru packy, myslim, ze jde ale pres hnedej kulatej konektor na sloupku rizeni, tam je propojeni svazku palubky a hlavniho kabeloveho svazku auta) a pak je tam tenkej zelenozlutej ( sice vypada zlutej, ale nesmis prehlidnout zelenej prouzek, co ma na sobe) a tenkej oranzovej, oba dva jsou prave na podsviceni tlacitka

Takze jsem si to pamatoval dobre :)

[upravil dne 3/7/13 15:25 od Ferry]

No vidis jak jsi sikovny ;)

jenom bude pro me orisek vytahat draty do RJ protoze z planku nesjou citelna cisla dratu

Obvolal jsem několik shopu na páčku a už se nedá nová sehnat:bojim

[upravil dne 3/7/13 15:02 od Lucasepic]

Odesláno

no, jak se to vezme, neprakticke, ja jsem ho zapnul po namontovani tempomatu nekdy pred 3 roky, nebo kdy jsem si ho do auta dodelal, a od te doby jsem na nej nesahnul :)

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...