LORD_mapiv Odesláno 6. duben 2013 Autor Odesláno 6. duben 2013 dobrá práce a dobré doplnění návodu.. dobře že jsi našel ten konektor pod baterkou a popsal to.. mě se to nechtělo stopovat, tak jsem na připojil přímo v konektoru pro ŘJ... budu to teď dělat ještě kamárádovi taky na 2.1 tak teď už to udělám trochu jinak.. :-) Citovat
Burisek Odesláno 6. duben 2013 Odesláno 6. duben 2013 krásný .... super práce,my si s Punkáčem dodělávali A DÍKY JEMU FUNGOVAL SKVĚLE .... Citovat
robo 406 Odesláno 21. duben 2013 Odesláno 21. duben 2013 Rozdělaný konektor ŘJ motoru Tie piny sú zle napísané, pin 32 je - a pin 29 je 0 tak si dajte bacha,ja som sa pozeral na tento návod a mi nešiel tempomat ,až na druhý deň som to zistil že na schéme je to inak popísané, aj na origoš som to pozeral,potom tu dám foto ako som to ja robil,už to mám pofotené :papa:papa........ [upravil dne 21/4/13 21:26 od robo 406] [/img] [upravil dne 22/4/13 18:35 od robo 406] [/img] [upravil dne 22/4/13 18:37 od robo 406] [/img] [upravil dne 22/4/13 18:40 od robo 406] [/img] [upravil dne 22/4/13 18:42 od robo 406] [/img] [upravil dne 22/4/13 18:44 od robo 406] [/img] [upravil dne 22/4/13 18:47 od robo 406] [/img] [upravil dne 22/4/13 18:52 od robo 406] [upravil dne 22/4/13 18:53 od robo 406] [upravil dne 22/4/13 18:57 od robo 406] [upravil dne 22/4/13 18:58 od robo 406] [upravil dne 24/4/13 18:45 od robo 406] Citovat
Lucasepic Odesláno 3. červenec 2013 Odesláno 3. červenec 2013 Čaute, začínám s přípravou tempomatu, tak jsem ohledával jestli mám v autě přípravu, takže jsem našel konektor na páčku konektor na spínač tempomatu konektor pod kastlíkem (napojeni do ŘJ) konektor na spínání čidla spojky ale nedohledal jsem konektor na spínač brzdy poradí někdo? je to na obrázku použitelná páčka na P406 2.1TD? [upravil dne 3/7/13 12:06 od Lucasepic] Citovat
Lucasepic Odesláno 3. červenec 2013 Odesláno 3. červenec 2013 tak nakonec jsem konektor spinace brzdy nasel (kvalitne zamaskovany), ted uz nezbyva nez sehnat spinac tlacitko zapnuti vcetne plastu tempomatu a páčku a natahat draty k RJ. V předchozím prispevku je asi z 607. Nemá někdo zdroj? [upravil dne 3/7/13 12:45 od Lucasepic] Citovat
Lucasepic Odesláno 3. červenec 2013 Odesláno 3. červenec 2013 Neví někdo náhodou které piny sepnou tempomat ve žlutém konektoru u ovladani naklopeni světel? Org vypínač bude asi problém sehnat. Citovat
Ferry Odesláno 3. červenec 2013 Odesláno 3. červenec 2013 k te pacce, tezko rict, z ceho to je ? zalezi, jaky ma vnitrni zapojeni, smery ovladani ma dobre, dokonce ma i on-off, ta by ti odpadlo shaneni spinace. v tom zlutem konektoru se spinaji tusim zlutej a zelenej drat, cisla z hlavy nevim, ale vim, ze jsou tam jeste dva draty, slabej zelenozlutej a slabej oranzovej, to je kostra a + pro podsviceni, tak ty ne, pro tempomat jsou ty dva silnejsi Citovat
Lucasepic Odesláno 3. červenec 2013 Odesláno 3. červenec 2013 k te pacce, tezko rict, z ceho to je ? zalezi, jaky ma vnitrni zapojeni, smery ovladani ma dobre, dokonce ma i on-off, ta by ti odpadlo shaneni spinace. v tom zlutem konektoru se spinaji tusim zlutej a zelenej drat, cisla z hlavy nevim, ale vim, ze jsou tam jeste dva draty, slabej zelenozlutej a slabej oranzovej, to je kostra a + pro podsviceni, tak ty ne, pro tempomat jsou ty dva silnejsi tak jsem to byl blejsknou a jsou tam 2 žluté, oranžovej a zelenej viz foto Citovat
Ferry Odesláno 3. červenec 2013 Odesláno 3. červenec 2013 nene, z fotky vidim, ze je tam jeden zlutej, jeden zelenej, oba dva silnejsi, to jsou ty, co zapinaj tempomat (zlutej je privod +12V, zelenej jde pak do konektoru packy, myslim, ze jde ale pres hnedej kulatej konektor na sloupku rizeni, tam je propojeni svazku palubky a hlavniho kabeloveho svazku auta) a pak je tam tenkej zelenozlutej ( sice vypada zlutej, ale nesmis prehlidnout zelenej prouzek, co ma na sobe) a tenkej oranzovej, oba dva jsou prave na podsviceni tlacitka Takze jsem si to pamatoval dobre [upravil dne 3/7/13 15:25 od Ferry] Citovat
Lucasepic Odesláno 3. červenec 2013 Odesláno 3. červenec 2013 nene, z fotky vidim, ze je tam jeden zlutej, jeden zelenej, oba dva silnejsi, to jsou ty, co zapinaj tempomat (zlutej je privod +12V, zelenej jde pak do konektoru packy, myslim, ze jde ale pres hnedej kulatej konektor na sloupku rizeni, tam je propojeni svazku palubky a hlavniho kabeloveho svazku auta) a pak je tam tenkej zelenozlutej ( sice vypada zlutej, ale nesmis prehlidnout zelenej prouzek, co ma na sobe) a tenkej oranzovej, oba dva jsou prave na podsviceni tlacitka Takze jsem si to pamatoval dobre [upravil dne 3/7/13 15:25 od Ferry] No vidis jak jsi sikovny jenom bude pro me orisek vytahat draty do RJ protoze z planku nesjou citelna cisla dratu Obvolal jsem několik shopu na páčku a už se nedá nová sehnat:bojim [upravil dne 3/7/13 15:02 od Lucasepic] Citovat
palec17 Odesláno 3. červenec 2013 Odesláno 3. červenec 2013 ja byť na tvojom mieste použijem tú zo 607 má rovno aj vypínač na zapnutie tempomatu. Mne osobne sa zda to origonal tlačidlo na 406tke strašne neprakticke. Citovat
Ferry Odesláno 3. červenec 2013 Odesláno 3. červenec 2013 no, jak se to vezme, neprakticke, ja jsem ho zapnul po namontovani tempomatu nekdy pred 3 roky, nebo kdy jsem si ho do auta dodelal, a od te doby jsem na nej nesahnul Citovat
palec17 Odesláno 3. červenec 2013 Odesláno 3. červenec 2013 no dá sa to aj tak vyriešiť že ho necháš zapnutý to je pravda Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.