Jmag_1 Odesláno 28. leden 2013 Odesláno 28. leden 2013 Zdravim všechny pežoťáky.Měl bych takový krátký a stručný dotaz.Vlastním P 206 r.v.2000 neMUX a chtěl bych si koupit nová alu kola a tak by mě zajímalo jáká kola by byla na toto auto nejvhodnější.:-) Citovat
PAJA106 Odesláno 28. leden 2013 Odesláno 28. leden 2013 Buď ta, která odpovídají zápisu ve VTP, a nebo pak jakákoliv, ke kterým ti vystaví Typový list pro tvoji motorizaci. Citovat
pluton19 Odesláno 30. leden 2013 Odesláno 30. leden 2013 Ahoj. Prosím tě a kdo a kde mi vystaví ten typový list ??? Citovat
PAJA106 Odesláno 30. leden 2013 Odesláno 30. leden 2013 Typový list ti vydá prodejce k novým kolům, nebo dovozce ke kolum z druhé ruky (není pravidlem). Je pouze několik značek, které smí vydávat TL, navíc je to omezeno i motorizací. Více rad ohledně tohoto najdeš v sekci tuning, tam je i kompletní návod, jak získat TL od Ronalu. Citovat
Jmag_1 Odesláno 30. leden 2013 Autor Odesláno 30. leden 2013 Tak já mám motor 1,1i.Měl jsem tam AEZ 195/50 R15 82V ale ET 15.Takže mírně vyčuhovali,ale jinak kola vypadali piskot s nema dobre sedel :-)Moc se mi libi originalni kola Pug GTi myslim ze jsou to naky 16\" nebo 17\" ale nevim jestli by to na myho piskota nebylo moc velky??? Citovat
joshiki Odesláno 31. leden 2013 Odesláno 31. leden 2013 kola Gti jsou 16ky a na pugu vypadají dobře, ale ještě pěknější jsou v bílém laku Citovat
JakubkoSK Odesláno 31. leden 2013 Odesláno 31. leden 2013 na 1.1i sa davali 14tky 175 65 T Et 34 a tie 15tky. sú max na to auto podla mna. Citovat
ChouLu Odesláno 31. leden 2013 Odesláno 31. leden 2013 na 1.1 se dávali dokonce i 13ky... Jinak s Ronalem už to není tak růžové..už chtějí litra za typáč Citovat
Béďa Odesláno 31. leden 2013 Odesláno 31. leden 2013 ChouLu: to je jako fakt, že chtějí litr za typáč? Tak to jsem stihl za 5min dvanáct.. Citovat
Jmag_1 Odesláno 2. únor 2013 Autor Odesláno 2. únor 2013 A jak se teda jmenujou ty 16ky z GTi.Takze kdybych si je chtel dat an svyho piskota tak bych musel sehnat typovej list? A kde ho sezenu?:-) Citovat
PAJA106 Odesláno 2. únor 2013 Odesláno 2. únor 2013 Tady jsou všechny origo al kola co se na 206 dávaly. Boheme 14\": Foudre 15\": http://y.lecourt.free.fr/Forum/TopicFaTitine/Jantes/FoudrePowaaah.jpg Sirroco15\": http://www.forum-auto.com/uploads/200409/caribou68_1096476598_dcp02212comp.jpg Ouragan 16\": http://faimg1.forum-auto.com/mesimages/278492/6.JPG Atlantis 17\": http://images.forum-auto.com/mesimages/32008/P01010916.1101.jpg Jinak co se týče typáče na origo peugeot kola, tak to máš smůlu, to bys musel koupit jednak nové originály v peugeotu, ale co se týče zápisu do VTP, tak ty 16 jsou pouze pro silné motorizace. Prostě na tvé auto nejsou homologované. Citovat
Jmag_1 Odesláno 2. únor 2013 Autor Odesláno 2. únor 2013 Nejvíc se mi líbí ty 16\" a 17\" .Ale asi by bylo dobry tam dat 15\" abych nemel tak velkej valivej odpor na ten svuj moturek ale tady ty original 15\" jsou strasny.. muzes mi doporucit naky konkretni modely? Citovat
ChouLu Odesláno 2. únor 2013 Odesláno 2. únor 2013 když dáš 16ky 195/45 tak jsou uplně stejné jako origo 175/65/14 Béďa: Bohužel.. já jim psal před cca 3 měsíci, mě se neozvali a teď se to probírá v Tuningu, že po někom chtěli 1000ku nebo účtenku, že má kola od nich Citovat
Jmag_1 Odesláno 24. duben 2013 Autor Odesláno 24. duben 2013 Takže kola nové kupovat zatím nebudu.Nikdo je zatím nekoupil a tak si je ještě jednu sezonu nechám.Jen je porádně vyčistím a zmením barvu.:-) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.